تور3روزه شمال | تور انزلی | تور رامسر | { تابستان 1403 } :

تور 3 روزه شمال گردی | تور رامسر | لاهیجان | انزلی تابستان 1403 بهترین تورهای شما یکروزه | تور شمال دو روزه | تور شمال چند روزه تور طبیعتگردی شاد ، تور طبیعتگردی ارزان

پرداخت شما (تومان) :
5,400,000 تومان
10 %
تخفیف
6,000,000 تومان 600,000 تومان
ارزش واقعی سود شما
زمان باقی مانده
  پیشنهاد ویژه
  انزلی

  شرایط استفاده

  جهت مشاهده تاریخها و رزرو تاریخ خود وارد قسمت مشاهده و خرید شوید.

  در صورت موجود نبودن تاریخها حتما قبل از رزرو جهت تاریخ و ظرفیت با آژانس تماس گرفته شود.

  خریدار محترم لطفاً پس از ثبت خرید جهت اعلام مشخصات خود و هماهنگی های لازم تماس گرفته شود.

  66567643-66567644   شماره دفتر آژانس سفرهای دور و نزدیک

  توجه فرمایید : حتما پس از ثبت نام مشخصات کامل مسافرین شامل:

  اسم و فامیل،کد ملی،تاریخ تولد کامل ،نام تور و تاریخ انتخاب شده خود را به شمارهای تلگرام و واتساپ 09054480389-09054480390 ارسال نموده تا ثبت نام کامل و تایید شود درغیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی بر عهده آژانس نمیباشد.

  ضمنا اطلاع رسانی و برنامه سفر از طریق همان شماره چند ساعت قبل از حرکت

  برای ثبت نام کننده ارسال میگردد.

  ویژگی‌ها

  تور 3 روزه شمال انزلی و رامسر

  هتل سه ستاره

  صبحانه 3 وعده

  اقامت 2 شب

  وسیله نقلیه توریستی بصورت گروهی

  ساحل و تله کابین رامسر -  شیطان کوه - لاهیجان - انزلی و ...

  کلیه ورودیها و هزینه ترانسفر محلی (نیسان یا مینی بوس)برعهده مسافر می باشد

  بیمه حوادث گروهی مسافران  و همراهی لیدر مجرب و حرفه ای

  خرید و رزرو مسافر از سایت به منزله مطالعه شرایط و قبول آنها میباشد.

  محل و ساعت و اطلاعات دقیق حرکت از طریق شماره مسافر ثبت نام کننده شب قبل از حرکت ارسال خواهد شد.

   

  توضیحات

   تور بندرانزلی و رامسر با آژانس سفرهای دور و نزدیک

  بندر انزلی از شهرهای ساحلی، زیبا و پرطرفدار شمال ایران است که در استان گیلان و در کنار دریای مازندران یا خزر قرار گرفته است. بندر انزلی دومین شهر بزرگ استان گیلان پس از رشت است. بندر انزلی که مهمترین بندر ایران در کنار دریای مازندران به شمار می‌رود، هم به سبب جایگاه بازرگانی و هم از نظر گردشگری اهمیت زیادی دارد. بندر انزلی به سبب قرار گرفتن در کنار دریای مازندران و داشتن نزدیک به ۴۰ کیلومتر خط ساحلی، یکی از پربارش‌ترین و مرطوب‌ترین شهرهای ایران است. تالاب انزلی به عنوان یک منبع غنی زیست‌محیطی با شهرت جهانی در این شهر جای گرفته است.


  برنامه سفر تور بندر انزلی
  روز اول:

  ساعت ۳:۰۰ بامداد از تهران به بندر انزلی حرکت می کنیم. در مجتمع تفریحی جهت صرف صبحانه توقف داریم، بعد از صرف صبحانه به سمت هتل کادوسان بندر انزلی می رویم. تقریبا ساعت ۱۴:۰۰ به هتل میرسیم و بعد از تحویل گرفتن اتاق ها و صرف نهار در رستوران هتل کمی استراحت کرده و عصر به سمت آکواریوم منطقه آزاد بندر انزلی می رویم بعد از بازدید به سمت بازار منطقه آزاد بندر انزلی می رویم و گشت و گزار در بازار مرزی منطقه آزاد بندر انزلی داریم و در نهایت صرف شام و در هتل استراحت می کنیم.

  روز دوم:

  بعد از صرف صبحانه آماده می شویم به سمت بام سبز لاهیجان برویم، در بام سبز لاهیجان شما میتوانید از مزرعه چای، تله کابین، استخر و ارتفاعات شیطان کوه بازدید نمایید و بعد از صرف نهار به سمت هتل باز میگردیم و کمی استراحت به سمت مرداب بندر انزلی می رویم و بعد از بازدید به سمت هتل باز می گردیم و در نهایت صرف شام و در هتل استراحت می کنیم.
  روز سوم:

  بعد از صرف صبحانه وسایل جمع کرده و اتاق های هتل ساحلی کادوسان بندر انزلی تحویل می دهیم. و به سمت مرداب سروان رفته و قایق سواری عالی داریم در مرداب سراوان تور بندر انزلی خواهیم داشت و بعد از صرف نهار به سمت رودبار رفته و توقف کوتاهی جهت خرید سوغات و به سمت تهران حرکت می کنیم و ساعت ۲۳:۰۰ تهران هستیم در صورت نبودن ترافیک.

   اگر قصد مسافرت به این شهر زیبا را دارید با سفرهای دورونزدیک همراه ما باشید تا دیدنی‌های این شهر را به شما معرفی نماییم.

  اماکن تاریخی ، مذهبی و طبیعی استان گیلان

  بقعه شیخ زاهد گیلانی استان گیلان

  شیخ تاج الدین ابراهیم زاهد گیلانی از مریدان شیخ صفی الدین اردبیلی و از مردان نامی گیلان بوده است. این آرامگاه در نزدیکی شهر لاهیجان واقع شده و ساختمان اصلی آن متعلق به قرن هشتم و یا اوایل قرن نهم هجری قمری است. این بنای تاریخی در بیرون شهر لاهیجان و در روستای زیبای شیخانه ور ،بر سر راه لاهیجان به لنگرود و بر دامنه کوه واقع شده است که مکانی زیبا و سرسبز برای تفریح و استراحت مسافران میباشد. سه طرف بنای اصلی دارای ایوان است. بنای اصلی بقعه از داخل به شکل مربع و به ابعاد ۶۱۰ سانتی متر است و با چهار گوشوار که بر چهار کنج بنا ساخته اند ، طاق را جمع کرده به شکل گنبد در آوردند و بقعه بام ، سفالین است.

   

  عمارت کلاه فرنگی استان گیلان

  این عمارت که در میان پارک شهر رشت استان گیلان (باغ محتشم) جای گرفته ، از بناهای زیبای شهر رشت بشمار می آید، رودخانه ی گوهر رود با انحنای خاصی از جنوب ساختمان و باغ ، عبور کرده و زیبایی محیط اطراف بنا را دو چندان میسازد. باغ محتشم و عمارت کلاه فرنگی در زمان (محمد صادق اکبر سردار محتشم) ملقب به سردار معتمد ساخته شد. این عمارت در کنار رودخانه گوهر رود در ضلع جنوبی پارک محتشم با بام سفالی همکف در دو طبقه ساخته شده و فرم ییلاقی آن به صورت دو ۸ ضلعی مربع میباشد که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند که در کل فرم زیبایی به ساختمان داده اند. علت انتخاب نام کلاه فرنگی بر روی این بنا شباهت فراوانی که طبقه فوقانی این بنا به کلاه سیلیندری (فرنگی) داشته ، میدانند. این عمارت مدتها محل سکونت حاکمان و فرمانداران شهرستان رشت بود و بارها این بنا تعمیر و مرمت شد. در سال ۱۳۷۴ این عمارت به مدیریت میراث فرهنگی گیلان واگذار گردید و امروزه از آن به عنوان مرکز آموزش هنرهای سنتی استفاده میشود.

  آرامگاه میرزا کوچک خان جنگلی استان گیلان

  آرامگاه میرزا کوچک خان جنگلی معروف به سردار جنگل در جنوب شهر رشت استان گیلان و در محله سلیمان داراب واقع شده است و از جمله مکان های دیدنی شهرستان رشت به شمار می آید. در حال حاضر ، بنایی ساده ، اما زیبا قبر میرزا کوچک خان ساخته شده است.

  تله کابین لاهیجان استان گیلان

  تله کابین شهرستان لاهیجان استان گیلان با طراحی جدید با کابینهای ۶ نفره با دربهای اتوماتیک و دارای مناظر طبیعی بسیار زیبا میباشد. مسیر این تله کابین در طول افقی حدود ۱۵۰۰ متر اختلاف ارتفاع ایستگاه اول و دوم حدود ۲۱۰ متر ،ظرفیت خط ۱۰۰۰ نفر در ساعت با ۵ دکل بین راه که فواصل بین آنها از ۱۵۰ الی ۶۵۰ متر میباشد. همچنین حداکثر اختلاف ارتفاع کابین تا سطح زمین در بعضی نقاط به ۱۱۰ متر میرسد.

  آبشار شیطان کوه و استخر لاهیجان

  استخر لاهیجان در دامنه شیطان کوه استان گیلان که پوشیده از باغات سبز چای میباشد. قرار داشته و امروزه یکی از زیباترین مناطق سیاحتی گیلان محسوب میشود. آبشار زیبای شیطان کوه نیز در کنار استخر بزرگ لاهیجان در داخل شهر لاهیجان قرار گرفته که محل استراحت و بازدید علاقمندان به طبیعت میباشد.

  امامزاده آقا سید جلال الدین اشرف

  سید جلال الدین اشرف ، از فرزندان امام موسی کاظم (ع) و برادر امام رضا (ع) است. ایشان در مرکز شهر آستانه اشرفیه استان گیلان قرار دارد. احداث بنای اولیه حرم مطهر به سال ۳۱۱ هجری قمری میرسد ، ولی تا کنون چندین بار تجدید بنا شده است. توسعه شهر آستانه مرهون وجود این امامزاده است. هرساله به ویژه در ماههای رمضان ، محرم و صفر ، دهها هزار نفر از زائران از نقاط مختلف برای زیارت به شهر مذهبی آستانه سفر میکنند.

  آرامگاه کاشف السلطنه استان گیلان

  شاهزاده محمد میرزاملقب به کاشف السلطنه پدر چای ایران ، در سفری که در سال ۱۲۷۹ به هند داشت و مقداری تخم و نهال چای را با خود به ایران آورده و در لاهیجان به کشف و پرورش آن پرداخت. آرامگاه وی بر روی تپه ای مشرف بر شهر قرار داشته و امروزه موزه چای ایران در استان گیلان میباشد.

  قلعه رودخان یا قلعه هزارپله (فومن)

  رودخان نام قلعه ای است متعلق به دوره سلجوقیان که بر فراز ارتفاعات جنگلی شهرستان فومن استان گیلان در روستای زیبای رودخان ساخته شده و ۲/۶ هکتار مساحت و ۶۵ برج و بارو و دیواری به طول ۱۵۰۰ متر دارد. رطوبت بیش از حد هوا باعث رویش گیاه در لابه لای دیوارهای قلعه و پوسیدگی آنها شده ، اما با این حال در مقایسه با قلعه های دیگر ، این قلعه سالم مانده است. قلعه رودخان قلعه ای عظیم و شگفت انگیز که در ۲۵ کیلومتری جنوب غربی شهرستان فومن قرار دارد در قله کوهی در دل جنگل آرمیده است، پس از عبور از شهر فومن ، روستاهای گشت ، کردمحله ، گشت رودخان ، سیاه کش ، سیدآباد به قلعه رودخان میرسید. از روستای قلعه رودخان تا خود قلعه طبیعت بسیار زیبا و چشم اندازهای زیادی وجود دارد که توجه هر بیننده ای را به خود جلب میکند، در مسیر صعود به قلعه که این مسیر از پارکینگ ماشین تا خود قلعه حدود ۱۰۰۰ پله میباشد از وسط جنگلهای بکر شمال و ازلابه لای درختانی با قدمت طولانی که به سمت آسمان قد علم کرده و نور از لابه لای شاخه های این درختان به پایین میریزد عبور میکند. ارتفاع این قلعه بین ۶۶۵ تا ۷۱۵ متر از سطح دریا میباشد. در سمت راست قلعه ، رودخانه ای به همین نام قرار دارد که از ارتفاعات ،سرچشمه گرفته و آب آن از جنوب به شمال در جریان است. کوه نوردی ، پیاده روی در جنگل ، دیدن مکانی زیبا و تاریخی ، تفریح در هوای سالم.

  رودبار استان گیلان

  رودبار با قدمت ۶۰۰۰ ساله مرتفع ترین شهرستان استان گیلان است که در کنار رودخانه سفیدرود و در یک منطقه کوهستانی واقع شده است. آثار به دست آمده از حفاری های تپه های مارلیک نشانی از وجود تمدن کهن در این ناحیه میباشد. جمعیت این ناحیه بیشتر مهاجر و از اقوام مختلف مرز گیلان و قزوین و از نژادهای مختلفی چون تالش ، کرد ، ترک و گیلک تشکیل شده است. از ویژگیهای منحصر به فرد این ناحیه ارتفاعات پوشیده از درختان همیشه سبز زیتون است که زیبایی خاصب به این منطقه بخشیده است. علاوه بر این گلها و گیاهان وحشی و میوه های جنگلی در این منطقه به وفور مشاهده میشود.

  درخت سرو منجیل استان گیلان

  این درخت در دل روستای هرزویل در ابتدای شهر منجیل ، در همان جایی که همه سرها به سمت آسیاب های بادی و دریاچه زیبا و خوش منظره ای که از انباشت آب سد شکل گرفته ، میچرخد و همه به فکر بادی هستند که همیشه در منجیل میوزد ، در سمت چپ جاده ، راهی است که به سمت این روستا در شمال منجیل میرود. درخت سرو هرزویل که در سال ۱۳۶۲ به عنوان یک اثر طبیعی ملی در استان گیلان ثبت شده. ارتفاع این درخت حدود ۳۰ متر و قطر تنه ی آن چهارمتر و مساحت حدودی آن به ۲۶۵ متر مربع میرسد. این سرو زیبا به روایت های مختلف هزارتا سه هزار سال عمر دارد. این سرو کهنسال در سفرنامه ی حکیم ناصرخسرو به سال ۴۳۷ هجری قمری از آن یاد شده ،و از جمله مناظر زیبا و چشم اندازهای طبیعی استان گیلان است که در جذب گردشگر جایگاه ویژه ای دارد.

  پارک جنگلی گیسوم استان گیلان

  در منطقه دیناچال در ۵۳ کیلومتری مسیر تور بندر انزلی ۱۴۰۱ استان گیلان به تالش واقع شده است. این مجتمع تفریحی ، چشم انداز کوه و جنگل و دریا را باهم دارد. در این مرکز ۳۲ پلاژ مجهز ، فروشگاه ، طرح شنا و… وجود دارد.

  پل خشتی لنگرود استان گیلان

  این پل روی رودخانه ی لنگرود واقع شده است و آب آن از یکی از نهرهای سفید رود است و از داخل شهر میگذرد.خشته پل یا خشته پورد که بر سر راه قدیم لاهیجان به لنگرود استان گیلان واقع شده است مربوط به دوره تیموری و صفوی میباشد.این پل با آجر و ساروج ساخته شده و دارای دو دهانه فراخ برای عبور کشتی است. این پل ۳۷ متر طول و ۱۲ متر ارتفاع دارد.

  چشمه آب شور لاکان استان گیلان

  در انتهای جاده رشت _ لاکان استان گیلان ، یک جاده خاکی دیده میشود که این نقطه را به شهر صنعتی رشت متصل میکند. در میانه جاده ، روستای آقا دانا پیر قرار دارد که در شرق آن ، جنگل انبوه و زیبا دامن گسترده است. چشمه آب شور لاکان ، در دل این جنگل و در جنوب رشت قرار دارد. مردم منطقه ، چشمه را مقدس و آب آن را شفابخش میدانند و در فصل تابستان برای درمان بیماری های پوستی با آب چشمه حمام میکنند.

  ماسوله استان گیلان

  شهرک تاریخی ماسوله با قدمتی بیش از هزار سال در ۲۵ کیلومتری شهر فومن استان گیلان قرار دارد. طبیعت زیبا ، معماری حیرت انگیز و آب و هوای کوهستانی ماسوله جذابیت فوق العاده ای را به این شهرک تاریخی بخشیده است. این شهر تاریخی در وسعتی معادل ۶/۱ هکتار و در چهار محله : خانه بر ، کشه سر ، اسدمحله و مسجد بر شکل گرفته است. ماسوله دارای بازاری در چهار طبقه میباشد که هر چهار محله بطور مستقل به بافت بازار شهر ارتباط بی واسطه دارند. در حال حاضر در ماسوله بیش از ۳۵۰ واحد مسکونی وجود دارد که در گذشته (حدود صد سال پیش) ، این تعداد به ۶۰۰ واحد بالغ میگردیده است. وجود بیش از ۳۳ چشمه عمومی ، ده مسجد و پنج امامزاده حاکی از رونق و شکوفائی این شهر در دوره های متاخر میباشد. شهرت و محبوبیت ماسوله در میان پنج شهر و روستای شگفت انگیز (ابیانه ، کندوان ، میمند ، سرسیدآقا) زبانزد خاص و عام است. شاید سالیانه چند هزار نفر مسافر از این شهر تاریخی و مناظر تاریخی و طبیعی آن دیدن میکنند. این تعداد مسافر بیشتر در سه ماهه تابستان از این شهر بازدید میکنند ، چرا که هوای آن در این فصل معتدل و مرطوب است. گرچه زیبایی های آن در سه فصل دیگر سال چه بسا بیش از تابستان است. تمامی مسافرانی که علاقمند به استفاده از مناظر طبیعی هستند در سه فصل بهار ، پائیز ، و زمستان میتوانند شاهد مناظری بدیع از طبیعت باشند. آنانکه جویای فضائی آرام ، ساکت و خلوت هستند نیز در این سه فصل ماسوله را بسیار مناسب خواهند یافت.

  پناهگاه حیات وحش امیر گلایه استان گیلان

  پناهگاه حیات وحش امیر گلایه با مساحت ۱۲۳۰ هکتار در شمال شهرستان لنگرود در کنار روستای امیرآباد استان گیلان واقع میباشد. این تالاب یکی از ۱۸ تالاب مهم بین المللی موجود در ایران است که علاوه بر اهمیت آن از نظر زیستگاه پرندگان مهاجر دارای مناظر و چشم اندازهای بسیار زیبای طبیعی میباشد که از طریق جاده کیانشهر به چمخاله قابل دیدن است.

  چشمه چشماگل سه شنبه استان گیلان

  این چشمه در روستای طالم سه شنبه از توابع بخش سنگر در ۱۲ کیلومتری جاده رشت _ قزوین واقع شده است. در کنار چشمه  ، در درمان بیماری های پوستی به ویژه جوش های صورت و بدن استفاده میشود.

   

   

  برای مشاهده تورهای داخلی روی این لینک کلیک کنید.

  نحوه خرید تور انزلی ، رامسر

  برای راهنمایی بیشتر و خرید آنلاین یا حضوری در آژانس با کارشناسان ما در تماس باشید: 02166567643-02166567644

  تورانزلی ، تور انزلی ، تورانزلی شاد ، تور انزلی شاد ، تور شاد انزلی ، تورشادانزلی ، تور طبیعتگردی شاد ، تور طبیعتگردی ارزان ، تور شاد طبیعتگردی ، تور ارزان طبیعتگردی ، تور یکروزه شمال ، تور دو روزه شمال ، تور چند روزه شمال ، تورهای شمال ، بهترین تورهای شمال ، بهترین تورهای داخلی ، تور یکروزه شمال ، تور ماسوله ، تور گیلان ، تور سراوان ، تور مرداب سراوان ، تور شاد شمال ، تخفیف تور ماسال ، تور ماسال شاد ، تور مرداب سراوان ، تور فومن ، تور انزلی ، تور رشت ، تور مرداب انزلی ، تور بندر انزلی ، توریکروزه ، توردوروزه ، تورسه روزه

   

  مشخصات فروشنده

  تهران
  آژانس مسافرتی سفرهای دور و نزدیک
  آژانس مسافرتی سفرهای دور و نزدیک دفتر شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سفرهای دور و نزدیک تهران ، میدان انقلاب ، کارگر جنوبی ، خیابان مهدیزاده ، پلاک 9
  Dooronazdiktravel.com@gmail.com
  66567643-66567644
  09054480389-09054480390

  جهت طرح سوال، گزارش تخلف، ارسال انتقادات و یا پیشنهادات ابتدا باید در سایت عضو و یا وارد شوید.

  تخفیف های مرتبط

  پیشنهاد ویژه

  تور قلعه رودخان | ویژه تابستان{ تابستان 1403 }

  قلعه رودخان
  تخفیف 10 %
  936,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور 3/5 روزه شیراز {1403}

  شیراز
  تخفیف 15 %
  5,185,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور جنگل ابر | تور جنگل ابر { تابستان 1403 }

  شاهرود
  تخفیف 10 %
  2,880,000 تومان