آژانس هواپیمایی و مسافرتی نارمک :

بلیط هواپیما نارمک تور مسافرتی نارمک آژانس مسافرتی نارمک

پرداخت شما (تومان) :
10,000 تومان
0 %
تخفیف
10,000 تومان 0 تومان
ارزش واقعی سود شما
زمان باقی مانده
  پیشنهاد ویژه
  آژانس مسافرتی و هواپیمایی نارمک

  شرایط استفاده

  مراجعه حضوری به دفتر آژانس به آدرس میدان انقلاب

  ابتدای خیابان کارگر جنوبی خیابان مهدی زاده پلاک 9 واحد 10

  ایستگاه مترو انقلاب فاصله 100 متر

  ایستگاه BRT انقلاب فاصله 100 متر

  رزرو آنلاین از طریق واتساپ و تلگرام به شماره های 09054480390

  ارسال فوری مدارک و تحویل بلیط و مدارک

  ویژگی‌ها

  رزرو و صدور آنی بلیط هواپیما در همه مسیرهای داخلی و خارجی

  مراجعه حضوری یا غیر حضوری به دفتر آژانس

  توضیحات

  بلیط چارتر هواپیما

  هنگام خرید بلیط حتما با عبارت بلیط چارتر هواپیما مواجه شده‌اید و شاید سوالاتی از این قبیل در ذهن شما نقش بسته باشد که: پرواز چارتر چیست؟ تفاوت بلیط پرواز چارتر با بلیط سیستمی در چیست؟ آیا بلیط چارتری همان بلیط لحظه آخری است؟ و ده‌ها سوال دیگر.
  پرواز چارتر چیست؟

  «چارتر» به معنای دربست کرایه کردن و یا همان اجاره یکجا است و بلیط چارتري هواپيما، بلیطی است که توسط برخی دفاتر گردشگری فروخته می‌شود. در حقیقت برخی از شرکت‌ها و دفاتر خدمات مسافرتی تمام یا بخشی از صندلی‌های یک پرواز را به صورت یکجا خریداری می‌کنند و بلیط این پروازها را به مسافران می‌فروشند و در اصطلاح اقدام به چارتر بلیط هواپیما می‌نمایند. در این شرایط شما بلیط هواپیما را نه به صورت مستقیم از شرکت هواپیمایی، بلکه از چارترکننده می‌خرید. طبیعی است که ایرلاین چارتر دهنده دخالتی در سیاست قیمت گذاری بلیط‌ های چارتر نداشته و بهای بلیط هواپیما چارتر توسط شرکت چارتر کننده تعیین می‌شود، به همین دلیل قیمت بلیط چارتر پرواز با نوساناتی همراه خواهد بود. دلیل این امر آن است که چارتر کننده چه موفق به فروش تمامی بلیط‌ها بشود و چه نتواند تمام صندلی‌های چارتر شده را به فروش برساند، ملزم به پرداخت کل مبلغ اجاره به شرکت هواپیمایی خواهد بود. در این شرایط شرکت چارتر کننده در شرایط و زمان‌های مختلف نرخ بلیط چارتری را تغییر می‌دهد تا موفق به فروش تمام صندلی‌ها شود و از لحاظ اقتصادی سود کند.
  انواع پرواز چارتر

  چارتر هواپیما به دو صورت چارتر کامل (Full Charter) و چارتر صندلی (Seat Charter) انجام می‌شود. در حالت اول کلیه صندلی‌های هواپیما توسط چارتر کننده برای مدتی خاص اجاره می‌شود، اما در حالت دوم چارتر کننده تنها تعدادی از صندلی‌های پرواز را اجاره می‌کند.
  ویژگی های بلیط چارتری

  • بلیط های چارتر از لحاظ کیفیت هیچ تفاوتی با بلیط های سیستمی ندارند، تنها قیمت آنها کمتر است.
  • قیمت بلیط های چارتر توسط چارترکننده مشخص می‌شود و بسته به تقاضای مسافران ممکن است نوسانات قیمت داشته باشد.
  • استرداد بلیط های چارتر معمولا غیرممکن است.
  • هرچه به زمان پرواز نزدیکتر می‌شود، بلیط چارتری هواپیما ارزانتر می‌شود و به صورت بلیط لحظه آخری چارتری به فروش می‌رسد.
  چه زمانی می‌توانیم بلیط هواپیما چارتر ارزان قیمت بخریم؟

  به طور کلی در زمان‌های کم سفر سال هنگامی که به زمان پرواز نزدیک می‌شویم، قیمت بلیط هواپیما چارتر ارزان تر می‌شود، چون ممکن است تمام ظرفیت صندلی‌‌های چارتر پر نشود و چارتر کننده برای اینکه ضرر خود را به حداقل برساند، بلیط هواپیما ارزان چارتر را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این نوع بلیط‌ در واقع همان بلیط‌ لحظه آخری چارتر است. اما عکس این امر زمانی اتفاق می‌افتد که بخواهید در زمان‌های پر سفر سال مانند عید نوروز و یا تعطیلات تابستان سفر کنید. در این مواقع با توجه به درخواست بالای مسافران برای خرید بلیط هواپیما، قیمت بلیط چارتری هواپیما افزایش می‌یابد، و حتی ممکن است از قیمت بلیط سیستمی نیز بیشتر شود. معمولا بهترین زمان برای خرید پرواز چارتری ارزان ، اسفند ماه و بعد از تعطیلات نوروز است.
  چه زمانی نباید بلیط چارتری خرید؟

  به طور کلی از خرید بلیط چارتری هواپیما در مواقع زیر خودداری کنید:

      همانطوری که پیشتر نیز گفته شد، از خرید بلیط پرواز چارتری در مواقع پر سفر سال خودداری کنید. زیرا در این مواقع ممکن است نرخ بلیط هواپیما چارتر از نرخ بلیط هواپیما سیستمی نیز بیشتر شود.
      • در مواقعی که با کودک سفر می‌کنید، از خرید بلیط هواپیما چارتری اجتناب کنید. چون قیمت بلیط کودک در پروازهای سیستمی شامل تخفیف می‌شود، اما هزینه این بلیط‌ها هنگام فروش بلیط هواپیما چارتر برابر با همان بلیط بزرگسال خواهد بود.
      • امکان استرداد بلیط چارتر بسیار پایین است و اگر هم این امکان بر روی برخی بلیط‌های چارتری وجود داشته باشد، درصد جریمه کنسلی بلیط‌های چارتری بسیار بالا است. در ضمن امکان تغییر نام وتغییر تاریخ نیز بر روی این بلیط‌ها وجود ندارد و در صورت نیاز به تغییر، مجبور به کنسلی بلیط چارتر هواپیما خواهید شد.


  قیمت بلیط هواپیما چارتر

  قیمت بلیط هواپیما چارتر توسط شرکت چارترکننده مشخص می‌شود، اما هر چه به زمان پرواز نزدیکتر می‌شود، قیمت بلیط چارتر هم ارزانتر می‌شود، به این دلیل که چارترکننده می‌خواهد همه ظرفیت صندلی‌های خالی پر شود. به همین دلیل است که بلیط چارتر لحظه آخری ارزانترین بلیط‌ها هستند. اما اگرتقاضا برای بلیط و پروازهای چارتری زیاد باشد، ممکن است چارترکننده قیمت بلیط هواپیما چارتر را افزایش دهد، مثلا در عیدها و مناسبت‌های ملی و مذهبی که تقاضا برای سفر زیاد است، نرخ بلیط چارتری هواپیما نیز افزایش پیدا می‌کند.
  تفاوت بلیط چارتر با سیستمی در چیست؟

  نخستین تفاوت بلیط سیستمی و چارتر هواپيما در قیمت آن‌ها است. بلیط‌های سیستمی چون به صورت مستقیم از ایرلاین خریداری می‌شوند، نرخ‌های مصوب و ثابتی دارند که قابل تغییر نیست. از سوی دیگر بلیط‌های سیستمی برنامه و مسیرهای پروازهای مشخصی دارند که از چند ماه قبل می‌توانید نسبت به خرید آن‌ها اقدام کنید.
  و در صورت تغییر تاریخ پرواز و یا کنسل شدن سفر، قادر به استرداد بلیط‌های سیستمی خواهید بود. اما باید به این نکته توجه کنید که بیشتر بودن قیمت پرواز سیستمی نسبت به بلیط پرواز چارتری، دلیل بر کیفیت برتر این پروازها نیست.

  در حقیقت پرواز های چارتری و سیستمی از لحاظ کیفیت پرواز هیچ تفاوتی با هم ندارند و حتی خرید بليط چارتري بیزینس کلاس نیز برای مسافران مقدور است.

  جواب این سوال منفی است. در خرید بلیط هواپیمای چارتر علاوه بر خرید بلیط پرواز چارتر داخلی، امکان خرید بلیط چارتر خارجی نیز وجود دارد.

  آیا بلیط هواپیما چارتری فقط برای پروازهای داخلی است؟

  جواب این سوال منفی است. در خرید بلیط هواپیمای چارتر علاوه بر خرید بلیط پرواز چارتر داخلی، امکان خرید بلیط چارتر خارجی نیز وجود دارد.
  خرید بلیط پروازهای چارتری ایرلاین ها

  ایرلاین‌های داخلی و خارجی اکثرا همه بلیط‌های خود را به صورت چارتر هم به فروش می‌رسانند. برای خرید بلیط چارتری ایرلاین موردنظرتان، در قسمت فیلترهای جستجوی بلیط در آژانس سفرهای دور و نزدیک، بلیط چارتر و ایرلاین موردنظرتان را انتخاب کنید.
  بلیط پروازهای چارتری ماهان

  هواپیمایی ماهان همه پروازهای خود را به صورت چارتر نیز ارائه می‌دهد. بنابراین اگر به دنبال خرید بلیط های چارتر هواپیمایی ماهان هستید، در قسمت جستجوی بلیط ، ایرلاین ماهان را در قسمت ایرلاین‌ها انتخاب کنید.
  بلیط پروازهای چارتری آسمان

  هواپیمایی آسمان نیز دیگر هواپیمایی کشورمان است که طیف بسیاری پروازهای داخلی و برخی پروازهای خارجی را ارائه می‌دهد. بلیط چارتری هواپیمایی آسمان را نیز با قیمت ارزان می‌توانید خریداری کنید.
  بلیط پروازهای چارتری زاگرس

  هواپیمایی زاگرس از ایرلاین‌های معتبر داخلی است که در طول هفته پروازهای زیادی به بیشتر شهرهای ایران دارد. علاوه بر این ، پروازهایی به برخی مقاصد خارجی چون بغداد ، نجف ، باکو ، ازمیر هم دارد که همه پروازها به صورت چارتری نیز به فروش می‌رسند.
  بلیط پروازهای چارتری ایران ایر

  هواپیمایی ایران ایر با بیش از 50 سال قدمت، از معتبرترین هواپیمایی‌های کشورمان است. ایران ایر به فروش بلیط‌های ارزان شهرت دارد، از این رو بلیط‌های ارزان چارتری نیز در زمره بلیط‌های ارائه شده توسط این هواپیمایی قرار می‌گیرد.
  بلیط پروازهای چارتری کیش ایر

  هواپیمایی کیش ایر با ارائه پروازهای باکیفیت داخلی ، همواره توانسته رضایت مسافران را کسب کند. اطلاعات کامل پروازهای کیش ایر و بلیط چارتر هواپیمایی کیش ایر را می‌توانید در صفحه هواپیمایی کیش ایر مطالعه کرده و خریداری کنید.
  بلیط پروازهای چارتری قشم ایر

  انواع بلیط‌های متعلق به هواپیمایی قشم ایر به مقاصد شهرهای داخلی چون مشهد ، تبریز ، رشت ، اصفهان و ... و مقاصد خارجی چون باکو ، باتومی ، دبی ، بروکسل و ... را می‌توانید در آژانس سفرهای دور و نزدیک خریداری کنید. از جمله بلیط چارتری پروازهای قشم ایر که همیشه در دسترس است.
  بلیط پروازهای چارتری قطر ایرویز

  هواپیمایی قطر از مدرن‌ترین ناوگان‌های هوایی است که پروازهای خارجی با انواع کلاس پروازی را ارائه می‌دهد. در صفحه هواپیمایی قطر در آژانس سفرهای دور و نزدیک می‌توانید از مقاصد پروازی و بلیط چارتری پروازهای این هواپیمایی اطلاعات کسب کنید.
  بلیط پروازهای چارتری ترکیش ایرویز

  هواپیمایی ترکیش، ناوگان هوایی بزرگ و مدرن است که پروازهای زیادی به مقاصد گوناگون در سرتاسر دنیا دارد. جهت خرید بلیط چارتری ترکیش ایرلاینز برای مقاصد موردنظر خود می‌توانید از طریق آژانس سفرهای دور و نزدیک اقدام کنید.
  بلیط پروازهای چارتری لوفتهانزا

  لوفتهانزا بزرگترین ایرلاین آلمان و قاره اروپاست و نزدیک به 100 سال است که فعالیت می‌کند. برای مقاصدی چون وین ، مونیخ ، مونترال ، سانفرانسیسکو ، پاریس و ... می‌توانید بلیط چارتری لوفتهانزا را خریداری کنید.
  بلیط پروازهای چارتری امارات ایرویز

  هواپیمایی امارات نیز از جمله شرکت‌های هواپیمایی باکیفیت و مدرن است و پروازهایی با کلاس‌های فرست کلاس ، بیزنس و اکونومی ارائه می‌دهد. برای کسانی که بخواهند بلیط هواپیمایی امارات را با قیمت ارزانتری خریداری کنند، بلیط‌های چارتری قابل خریداری است.
  بلیط پروازهای چارتری استرین ایرلاینز

  آسترین، ایرلاین اتریشی است که با بهره‌گیری از هواپیماهای بوئینگ و ایرباس و جت‌های کوچک مسافربری، پروازهای بسیاری به مقاصد دور و نزدیک دارد. برای خریداری بلیط چارتری پروازهای آسترین، در قسمت فیلترهای جستجو، بلیط چارتر و هواپیمایی آسترین را انتخاب کنید.
  چگونه بلیط چارتر را کنسل کنیم؟

  همانطور که پیشتر گفته شد ، بلیط های چارتر غیرقابل استرداد هستند و کنسل کردن آنها با جریمه بالایی همراه خواهد بود. هرچه نرخ بلیط چارتر هواپیما پایین‌تر باشد ، شامل کنسلی و استرداد نمی‌شود. جریمه کنسلی بلیط چارتری نیز توسط چارترکننده مشخص می‌شود. ضمنا باید بدانید ، هرچه به زمان پرواز نزدیکتر می‌شود ، جریمه بلیط چارتر هم بالاتر می‌رود و معمولا یک روز مانده به پرواز ، بلیط هواپیما چارتری غیرقابل استرداد می‌شود.
  مسیرهای پرطرفدار پرواز چارتر

  از میان محبوب‌ترین بلیط‌های چارتر پرواز داخلی ، می‌توان به بلیط چارتر مشهد اشاره کرد. پرواز چارتر این مسیر پروازی به دو صورت بلیط چارتر تهران مشهد در مسیر رفت و بلیط چارتر مشهد تهران در مسیر برگشت عرضه می‌شود. از دیگر پروازهای چارتر پرطرفدار داخلی، می‌توان به بلیط چارتر کیش به دو صورت بلیط چارتر تهران کیش در مسیر رفت و بلیط چارتر کیش تهران در مسیر برگشت و همچنین بلیط چارتر شیراز به دو صورت بلیط چارتر تهران شیراز در مسیر رفت و بلیط چارتر شیراز تهران در مسیر برگشت اشاره کرد.همچنین از میان پرطرفدارترین بلیط‌ چارتر خارجی می‌توان به بلیط چارتر استانبول اشاره کرد. پرواز چارتر این مسیر پروازی به دو صورت بلیط چارتر تهران استانبول در مسیر رفت و بلیط چارتر استانبول تهران در مسیر برگشت عرضه می‌شود.

  مشخصات فروشنده

  تهران
  آژانس سفرهای دور و نزدیک
  آژانس مسافرتی سفرهای دور و نزدیک دفتر شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سفرهای دور و نزدیک تهران ، میدان انقلاب ، کارگر جنوبی ، خیابان مهدی زاده ، پلاک9
  Dooronazdiktravel.com@gmail.com
  02166567643-66567644
  09054480389-09054480390

  جهت طرح سوال، گزارش تخلف، ارسال انتقادات و یا پیشنهادات ابتدا باید در سایت عضو و یا وارد شوید.

  تخفیف های مرتبط

  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی و مسافرتی کوهسار

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی کوهسار
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی و مسافرتی مطهری

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی مطهری
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی و مسافرتی میرزای شیرازی

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی میرزای شیرازی
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی و مسافرتی باهنر

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی باهنر
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی و مسافرتی عراقی

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی عراقی
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی و مسافرتی شهران

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی شهران
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی و مسافرتی شیخ فضل اله

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی شیخ فضل اله
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی و مسافرتی سپهبد قرنی

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی سپهبد قرنی
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی و مسافرتی فرمانیه

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی فرمانیه
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی و مسافرتی قیطریه

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی قیطریه
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی و مسافرتی کامرانیه

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی کامرانیه
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی و مسافرتی اندرزگو

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی اندرزگو
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی و مسافرتی مولوی

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی مولوی
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی و مسافرتی شوش

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی شوش
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی و مسافرتی دیباجی شمالی

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی دیبجای شمالی
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی و مسافرتی ایرانشهر

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی ایرانشهر
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی و مسافرتی میدان قیام

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی میدان قیام
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی و مسافرتی میدان خراسان

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی میدان خراسان
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی و مسافرتی سنایی

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی سنایی
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی و مسافرتی قائم مقام فراهانی

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی قائم مقام فراهانی
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان