تور رفتینگ سامان زاینده رود { تابستان 1403 } :

تور هیجانی 1/5 روزه رفتینگ زاینده رود سامان ، شهرکرد { تابستان 1403 } اوج هیجان و آدرنالین در 4 ساعت قایق سواری در رودخانه خروشان { تابستان 1403 } تور رفتینگ | تور آب بازی { تابستان 1403 }

پرداخت شما (تومان) :
2,250,000 تومان
10 %
تخفیف
2,500,000 تومان 250,000 تومان
ارزش واقعی سود شما
زمان باقی مانده
  پیشنهاد ویژه
  اصفهان

  شرایط استفاده

  حرکت هر پنجشنبه شب تا جمعه شب تهران هستید

  هزینه رفتینگ محاسبه شده

  یه ربع قبل از حرکت در محل حضور داشته باشید.

  جهت مشاهده تاریخها و رزرو تاریخ خود وارد قسمت مشاهده و خرید شوید.

  در صورت موجود نبودن تاریخها حتما قبل از رزرو جهت تاریخ و ظرفیت با آژانس تماس گرفته شود.

   

  شماره دفتر آژانس سفرهای دور و نزدیک 66567643-66567644  

  توجه فرمایید : حتما پس از ثبت نام مشخصات کامل مسافرین شامل:

  اسم و فامیل،کد ملی،تاریخ تولد کامل ،نام تور و تاریخ انتخاب شده خود را به شمارهای تلگرام و واتساپ 09054480389-09054480390 ارسال نموده تا ثبت نام کامل و تایید شود درغیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی بر عهده آژانس نمیباشد.

  ضمنا اطلاع رسانی و برنامه سفر از طریق همان شماره چند ساعت قبل از حرکت

  برای ثبت نام کننده ارسال میگردد.

  ویژگی‌ها

  رفتینگ در رودخانه زاینده رود در سامان شهرکرد

  17 کیلومتر برابر با حدود 4 ساعت قایق سواری در آبهای خروشان به همراه سرسره و پرش در آب

  آموزش رایگان توسط مربی

  وسایل رفتینگ رایگان و همراهی مربی

  صبحانه - نهار - پذیرایی برگشت

  بیمه مسافران  و همراه لیدر مجرب و حرفه ای

  حرکت هر پنجشنبه ساعت 22 شب از تهران به سمت سامان در شهرکرد

  رسیدن صبح جمعه به محل و صرف صبحانه

  آماده شدن و حرکت به سمت ابتدای مسیر قایق سواری

  تعویض لباس و آماده سازی و پوشیدن جلیقه و کلاه و آموزش توسط مربی رسمی فدراسیون قایقرانی

  هر قایق 6 نفر به همراهی و نظارت مربی و شروع 4 ساعت قایق سواری هیجانی و آب بازی در رودخانه خروشان

  ظهر برگشت به سمت رستوران صرف ناهار و استراحت و سپس بازگشت به سمت تهران تا ساعت 22 تا 23 که به مقصد میرسیم

  کلیه ورودیها و هزینه ترانسفر محلی (نیسان یا مینی بوس)برعهده مسافر می باشد

  بیمه حوادث گروهی مسافران  و همراهی لیدر مجرب و حرفه ای

  خرید و رزرو مسافر از سایت به منزله مطالعه شرایط و قبول آنها میباشد.

   

   

   

  توضیحات

  تور رفتینگ با آژانس سفرهای دور و نزدیک

  رفتینگ تفریح و ورزشی گروهی و هیجان‌انگیز در میان آب‌های خروشان و مناظر زیبا و بکر است که توصیه می‌شود حداقل یکبار آن را تجربه کنید.
  سفرهای رودخانه‌ای یا همان رفتینگ از هزاران سال قبل به‌منظور جابه‌جایی و شکار انجام می‌شده است. در ایران نیز از زمان پیدایش کشاورزی، سفرهای رودخانه‌ای به‌خصوص توسط عشایر رواج داشته است. با توجه به تحقیقات انجام‌شده، نخستین فردی که این ورزش هیجان‌انگیز را انجام داد، افسر ارتش آمریکایی «جان فرومنت» (John Fremont) بود که در سال ۱۸۴۲، توسط یک قایق دست‌ساز که از پارچه برزنتی و چهار تیوپ ساخته بود، رودخانه «کولورادو» را پیمود.
  رفتینگ در دهه ۱۹۶۰ به‌عنوان ورزشی هیجان‌انگیز در آب‌های خروشان به عموم مردم معرفی شد. اخیرا در ایران نیز این ورزش هیجان‌انگیز رواج پیداکرده و با استقبال فراوانی در شهرهای دارای رودخانه مواجه شده است.

  رفتینگ یک نوع فعالیت تفریحی-ورزشی آبی هیجان‌انگیز است که عموما گروهی و توسط قایق در آب‌های خروشان انجام می‌شود و سرشار از حس ماجراجویی و رقابت است؛ به همین دلیل در بین جوانان طرفدار بیشتری دارد. علاقه‌مندان به اکوتوریسم به این تفریح کشش زیادی دارند؛ زیرا ضمن لذت بردن از طبیعت، به محیط طبیعی آسیبی نمی‌رساند. امروزه رفتینگ در کشورهای مختلف به جذب توریسم بیشتر کمک می‌کند.
  قایق‌های رفتینگ عموما بادی و از جنس مقاوم ساخته می‌شوند که چهار تا ۱۸ نفر ظرفیت دارند
  قایق‌های رفتینگ قایق‌های بزرگ بادی هستند که ظرفیت چهار تا ۱۸ نفر را دارند. جنس این قایق‌ها به‌گونه‌ای انتخاب می‌شوند تا در اثر ضربات متعدد به سنگ‌ها و صخره‌ها آسیب نبینند. برای لذت از این ورزش لذت‌بخش نیازی به مهارت خاص و دوره ندارید و تنها با راهنمایی‌های مربی‌ها می‌توانید از آن لذت ببرید.

  تلفظ رفتینگ
  رفتینگ (Rafting) کلمه‌ای به زبان انگلیسی است. در زبان فارسی Rafting به معنی «رودگری» و کلمه Raft نیز به معنی «قایق» است.

   

  توضیحات انواع رفتینگ و سطح بندی آن


  رفتینگ در سه بخش زیر مورد استفاده قرار می‌گیرد:

  رفتینگ ورزشی
  رفتینگ جست‌و‌جو و نجات
  رفتینگ گردشگری


  در سطح بین‌المللی، درجه سختی رفتینگ در ۶ سطح تقسیم‌بندی شده است.
  برای رفتینگ در رودخانه‌ها ابتدا باید با درجه سختی رودخانه مورد نظر را بررسی کرد. در سطح بین‌المللی درجه سختی و نوع موج رودخانه‌ها در ۶ دسته یا سطح قرار می‌گیرند:
  درجه سختی ۶ دسته‌ای است که عبور از آن معمولا ممکن نیست یا ریسک بالایی دارد؛ حتی افراد حرفه‌ای را نیز دچار چالش می‌کند و خطر مرگ و قطع عضو آن‌ها را تهدید می‌کند. امواج در این سطح بسیار بلندند و صخره‌ها و موانع عظیمی بر سر راه قرار دارند.
  درجه سختی چهار و پنج مخصوص افراد ماجراجو و حرفه‌ای
  درجه سختی سه مناسب افرادی است که به‌تازگی با این تفریح آشنا شده‌اند یا مدت زمان کوتاهی است که این ورزش را انجام می‌دهند. این سطح از رفتینگ ریسک متوسط و هیجان بالایی دارد و رفتیگ توریستی نیز نامیده می‌شود. اندازه موج‌ها متوسط تا بلند است و عبور از آن‌ها با کمی مهارت و تکنیک امکان‌پذیر خواهد بود.
  درجه سختی یک و دو ریسک پایین، امواج آرام و موانع و پرش‌های کوچکی دارند.می‌توان گفت با عبور از موانع آن‌ها خطری شما را تهدید نمی‌کند. در این سطح از رفتینگ حتی کودکان خردسال نیز می‌توانند همراهی کنند.

   


  تجهیزات رفتینگ
  رفتینگ نیز مانند هر ورزش و تفریح دیگری نیاز به تجهیزات مخصوص خود را دارد. در زیر به مهم‌ترین آن‌ها اشاره کرده‌ایم:
  قایق، پاروی اضافه، جلیقه نجات، کلاه ایمنی، لباس و کفش مناسب قایقرانی، تلمبه، کیف یا کیسه ضدآب، جعبه کمک‌های اولیه، طناب نجات، بادگیر، سوت رودخانه، چاقوی رودخانه، کیف تعمیرات قایق، کیت نجات و غیره. این تجهیزات با توجه به انفرادی یا گروهی بودن رفتینگ متغییر است.
  قایق مخصوص رفتینگ از تجهیزات مهم و اصلی است که به‌دلیل برخوردهای مکرر و شدید با سنگ‌ها و صخره‌های رودخانه، باید از جنسی مقاوم ساخته شود. معمولا ظرفیت آن‌ها بین چهار تا ۱۸ نفر است و طولی حدود ۵/۳ تا ۶ متر و عرضی بین ۸/۱ و ۵/۲ دارند.
  از قابلیت‌های قایق‌های مدرن، تخلیه خودکار آب جمع شده در کف قایق است.


  قایق رفتینگ انواع مختلفی دارد:
  قایق پاروزنی مخصوص سفرهای ماجراجویانه سنگین
  قایق پاروزنی مخصوص رودخانه‌هایی با امواج آرام (حداکثر درجه ۲)
  قایق‌ پاروزنی باریک مخصوص رودخانه‌های کم عرض و کم‌عمق
  قایق پاروزنی مخصوص مسابقات ورزشی اسلالوم (Slalom)، سرعت (Sprint) و مسافت (Downriver)


  خطرات و نکات ایمنی رفتینگ
  رفتینگ به‌سبب نوع حرکات و جنب و‌ جوش آن، خطراتی مانند غرق شدن، برخورد با صخره‌ها و موانع، نقص عضو و غیره را نیز به‌دنبال دارد که به‌منظور کاهش این خطرات، توجه و دقت به راهنمایی‌ها و نکات در سراسر مسیر الزامی است. رعایت نکاتی مانند بررسی تجهیزات، عدم شوخی بی‌جا، عدم رفتار هیجانی، حفظ آرامش و عملکرد عاقلانه، باعث خواهد شد تا خطری شما را تهدید نکند و مسیر لذت‌بخش و هیجان‌انگیزی را طی کنید.
  نکات ایمنی لازم برای رفتینگ:
  همکاری و توجه به راهنمایی‌های مربیان
  پاروزنی با‌هم و هماهنگ

  مشخص کردن جایگاه مناسب برای خود
  محکم گرفتن سر تی شکل پارو
  محافظت از بدن
  عدم استفاده از لباس‌های نخی
  نوشیدن آب
  محافظت از پوست در آفتاب
  اجتناب از دنیای فناوری
  اگر علاقه‌مند به رفتینگ هستید یا می‌خواهید آن را امتحان کنید، در ایران رودخانه‌های وجود دارد که این امکان را فراهم می‌کنند. در ادامه به چند نمونه از این رودخانه‌ها اشاره می‌کنیم

   اگر قصد مسافرت به این شهر زیبا را دارید با سفرهای دورونزدیک همراه ما باشید تا دیدنی‌های این شهر را به شما معرفی نماییم.

  رفتینگ در نزدیکی تهران

  سفید رود
   اگر به‌دنبال یک تفریح ماجراجویانه و هیجان‌انگیز در اطراف تهران هستید، رفتینگ در رودخانه سفید رود بدون داشتن مهارت خاصی می‌تواند از گزینه‌های شما باشد. سفید‌رود دومین رودخانه بلند ایران است و در استان گیلان قرار دارد. در این مسیر طبیعتی زیبا و بکر از جمله مزارع، کوه‌ها، دشت‌های این استان زیبا در انتظار قایق‌سواران است. سرو سه‌هزار ساله‌ «هرزویل» و سد منجیل در این مسیر زیبا قرار دارند. بنابراین با رفتینگ در این مسیر علاوه بر لذت بردن از طبیعت بکر که تنها با رفتینگ می‌توان دید، از سرو هرزویل و سد منجیل هم دیدن می‌کنید.
  درجه سختی موج‌های سفید رود بین دو تا سه است و علاوه بر رفتینگ برای کایاک سواری نیز مناسب است.


  رودخانه کرج
  از گزینه‌های دیگر برای رفتینگ در نزدیکی تهران رودخانه کرج است. این رودخانه پر آب از دامنه‌های البرز سرچشمه می‌گیرد و از دشت‌های کرج و شهریار عبور می‌کند. نزدیک به ۷۵ کیلومتر طول دارد و در طول جاده چالوس امتداد پیدا کرده است. رفتینگ در این رودخانه چیزی حدود دو ساعت زمان‌ می‌برد.
  فصل بهار و تابستان به‌دلیل پر آبی، بهترین زمان برای رفتینگ در رودخانه کرج است
  رودخانه کرج هشت تا ۱۵ متر عرض و یک تا دو متر عمق دارد و دبی متوسط آن ۱۷ مترمکعب در ثانیه است و این دبی در فصل‌های مختلف سال متفاوت است. در فصل تابستان و پاییز دبی کمتر و در فصل زمستان و بهار این مقدار بیشتر می‌شود. درمجموع فصل بهار و تابستان به‌دلیل پرآبی این رودخانه، رفتینگ هیجان‌انگیزتر خواهد بود.
  در طول رودخانه کرج پستی بلندی‌ها، دره‌ها و صخره‌های زیادی وجود دارد که هیجان رفتینگ در آن را بیشتر می‌کند؛ بنابراین درجه سختی آن بین دو تا چهار در نظر گرفته شده است که بسیار هیجان‌انگیز است. این رودخانه برای کایاک سواری و رفتینگ حرفه‌ای مناسب است.


  رودخانه هراز
  از مسیرهای دیگر رفتینگ در نزدیکی تهران، مسیر رودخانه هراز است که در استان مازندران  قرار گرفته است. این مسیر نیز مانند مسیرهای دیگر از میان مناظر بکر و سرسبز می‌گذرد و دیدن آن‌ها برای هر فردی لذت‌بخش خواهد بود.
  مسیر پارک میرزا کوچک خان جنگلی تا کارخانه کاله (چهارکیلومتری آمل) برای رفتینگ پاکسازی و آماده شده است. درجه سختی این رودخانه در بیشتر مسیر بین دو تا سه در نظر گرفته شده است، که افراد سالم نوجوان تا میانسالی که به‌دنبال هیجان و ماجراجویی هستند می‌توانند با آرامش خاطر از آن لذت ببرند و پیمایش آن دو ساعت زمان می‌برد. در بعضی از بخش‌های این رودخانه درجه سختی چهار در نظر گرفته شده است که برای افراد با تجربه و قایقرانان حرفه‌ای مناسب است و پیمایش آن حدود سه ساعت و نیم زمان خواهد برد.
   بهترین زمان برای رفتینگ رودخانه هراز اواسط بهار تا مهر ماه است. تورهای رفتینگ در این رودخانه توسط انجمن رفتینگ، شرکت متخصصان طبیعت‌گردی و حمایت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می‌شوند.


  جاجرود
  رودخانه جاجرود در شهرستان پردیس جاری است. طولی حدود ۱۴۰ کیلومتر دارد و از ارتفاعات البرز سرچشمه می‌گیرد. در طول این رودخانه ایستگاه‌هایی به‌منظور تفریحات آبی از جمله رفتینگ در نظر گرفته شده است.

  رفتینگ شهرکرد
  شهرکرد پایتخت استان چهارمحال بختیاری به‌دلیل کوهستانی بودن، دو رودخانه دایمی زاینده رود و ارمند را در خود جای داده‌ است، که هر دوی آن‌ها محل مناسبی برای رفتینگ به شمار می‌آیند. این استان بیشترین مسیر مناسب برای رفتینگ را دارد.
  زاینده رود
  رودخانه زاینده رود از استان‌ چهارمحال و بختیاری و استان اصفهان می‌گذرد و از مسیرهای معروف و پرطرفدار برای رفتینگ است. طبیعت زیبا و سرسبز مسیر این رودخانه هر بیننده‌ای را مجذوب خود می‌کند. برای رفتینگ در رودخانه زاینده‌رود باید به شهرستان سامان در ۲۲ کیلومتری شهرکرد بروید. این شهر در حاشیه زاینده‌رود قرار دارد و منطقه توریستی این منطقه امکانات رفاهی کاملی را شامل می‌شود.
  درجه سختی زاینده‌رود بین دو و سه است و در بعضی قسمت‌ها به چهار می‌رسد
  با پیش‌روی در مسیر رودخانه زاینده‌رود آب تلاطم بیشتری پیدا می‌کند و هیجان بیشتر می‌شود. درجه سختی موج‌های این رودخانه بین دو و سه متغیر است، در اطراف پل زمانخان حتی به چهار نیز می‌رسد. عبور از پل زمانخان به‌دلیل خطرناک بودن توصیه نمی‌شود.
  اگر به‌دنبال هیجان بیشتری هستید بهتر است در فصل بهار که رودخانه پر آب‌تر است برای رفتینگ بروید. این رودخانه سه مسیر برای رفتینگ دارد:
  از پل زمانخان تا پل چلوان، کوتاه‌ترین مسیر است که حدود سه کیلومتر را در مدت زمان ۳۰ دقیقه می‌توان طی کرد.
  از بابا پیر احمد تا پل زمانخان، این مسیر حدود هشت کیلومتر و زمان پیمودن آن تقریبا یک ساعت و نیم است.
  از سودجان تا پل زمانخان، مسیر ۱۷ کیلومتری پیش رو است که حدود پنج ساعت برای پیمودن آن زمان لازم است.
  رفتینگ زاینده رود به‌دلیل ارزان‌تر و آرام‌تر بودن نسبت به ارمند‌، به افراد مبتدی توصیه می‌شود و طرفدار بیشتری دارد.
  مارکده
  مارکده از روستاهای شهرستان سامان در چهارمحال و بختیاری است که در مسیر رودخانه زاینده‌رود قرار گرفته است و یکی از مسیرهای رفتینگ زاینده‌رود به شمار می‌آید. این بخش از رودخانه بخش پر آب رودخانه زاینده‌رود است و سراسر آن را درختان تنومند و بلند احاطه کرده است.
  برای رفتینگ در مارکده توصیه می‌شود در فصل بهار و تابستان به این روستا سفر کنید. مسیر رفتینگ مارکده در حدود پنج کیلومتر است و پیمودن آن ۳۰ دقیقه زمان می‌برد.


  رودخانه ارمند
  همان طور که اشاره شد، رود ارمند در استان چهارمحال و بختیاری و در میان رشته‌کوه‌های زاگرس قرار دارد. این رودخانه سرچشمه اصلی رود کارون است. در مسیر این رود شاهد طبیعتی بکر با آبشارهای بلند، جنگل‌های بلوط، قله‌های بلند و شالیزارهای برنج و... خواهید بود که این منطقه را به قطب گردشگری تبدیل کرده است.
  مسیر رفتینگ رودخانه ارمند ۲۰ کیلومتر و پیمودن آن پنج ساعت زمان می‌برد. درجه سختی موج‌های ارمند بین دو تا چهار است. به‌دلیل گرمای زیاد هوا در این منطقه، مناسب‌ترین زمان برای رفتینگ در آن اوایل فصل بهار و و اواخر فصل تابستان است.
  اگر علاقه‌مند به رفتینگ رودخانه ارمند هستید و می‌خواهید این هیجان را در این طبیعت بکر شهرکرد تجربه کنید،  ما این امکان را فراهم کرده‌ایم تا بتوانید به‌راحتی و در کمترین زمان، سفرتان را ارزان‌تر از همه‌جا برنامه‌ریزی کنید.
  رفتینگ رودخانه ارمند رفتینگ لرستان رودخانه سزار
  رودخانه سزار در استان لرستان جاری است و از رود دز سرچشمه می‌گیرد؛ که رود دز نیز شاخه‌ای از رود کارون است. این رود در مسیر سراسری راه‌آهن، در مسیری پرپیچ‌وخم در میان مناظر بکر زاگرس به‌سمت جنوب ایران حرکت می‌کند. مسیر این رودخانه هم آرام و هم خروشان است؛ به همین دلیل بین رفتینگ سواران بسیار محبوب است.
  درجه سختی امواج آن بین دو تا چهار است؛ که برای رفتینگ و کایاک‌سواری از مبتدی تا حرفه‌ای مناسب است.
  رفتینگ کردستان رودخانه سیروان
  رودخانه سیروان در استان کردستان در منطقه هورامان از مسیرهای محبوب رفتینگ به شمار می‌آید. مسیر این رودخانه طولانی و پرپیچ‌وخم است و رفتینگ در آن بسیار جذاب و هیجان‌انگیز است. علاوه بر این‌، در این مسیر امکان لذت بردن از طبیعت و زیبایی‌های استان کردستان نیز وجود دارد.
  درجه سختی امواج رودخانه سیروان بین سه تا پنج است که برای رفتینگ افراد حرفه‌ای، مبتدی و کایاک‌سواران مناسب؛ ولی برای شنا پر خطر است.

  سایر رودهای ایران برای رفتینگ
  علاوه بر رودخانه‌های نام‌برده، کشور ما چند رودخانه دیگر مناسب برای رفتینگ دارد که از سایر رودخانه‌ها کمتر شناخته شده‌اند. از جمله این رودخانه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  •رود بختیاری؛ استان چهارمحال و بختیاری
  •آبشار آب ملخ سمیرم؛ استان اصفهان
  •رود اروند؛ استان خوزستان
  •رود کشکان؛ استان لرستان
  •رود زاب؛ استان آذربایجان غربی
  •رودخانه سمیره؛ استان‌های ایلام و لرستان

  رودخانه های معروف رفتینگ در جهان
  رودخانه نیل، اوگاندا: این رودخانه که یکی از خروشان ترین رودخانه ها می باشد در اوگاندا واقع است. بهترین زمان رفتن به این رودخانه ژانویه می باشد.
  رودخانه مگپای، انتاریو، کانادا: این رودخانه که در میان جنگل های کاج و صنوبر قرار دارد، در اونتاریو کانادا قرار دارد و بهترین زمان رفتن به این رودخانه اوت و سپتامبر می باشد.
  رودخانه سان کسی، نپال: رودخانه سان کسی در نپال قرار دارد و مقصد بسیار محبوبی برای رفتینگ به حساب می آید. بین ماه های سپتامبر و ژانویه می توانید در این رودخانه رفتینگ کنید.
  رودخانه فرانکلین، تاسمانی، استرالیا: رود فرانکلین در تمام فصل تابستان برای رفتینگ مناسب است. در انتهای مسیر رودخانه می توانید با یک قایق بادبانی تورتان را به انتها برسانید.


   

  برای مشاهده تورهای داخلی روی این لینک کلیک کنید.

  نحوه خرید تورهای رفتینگ زاینده رود

  برای راهنمایی بیشتر و خرید آنلاین یا حضوری در آژانس با کارشناسان ما در تماس باشید: 02166567643-02166567644

  تور رفتینگ ، تور قایق سواری ، تور هیجانی ، تور آدرنالین ، تور رفتینگ زاینده رود ، تور رفتینگ گروهی ، تور رفتینگ ارزان ، تور رفتینگ شاد ، تور رفتینگ یکروزه ، تور رفتینگ از تهران ، تور رفتینگ دو روزه ، تور رفتینگ تابستان ، تور آب بازی ، تور شاد رفتینگ ، رفتینگ ، رفتینگ تور ، سفر با رفتینگ ، رفتینگ هیجانی ، تور قایق سواری شاد ، تور قایق سواری هیجانی ، تور اصفهان ، اصفهان ، آب بازی ، تورشاد ، تور ارزان ، تور رفتینگ زاینده رود ، تور شاد رفتینگ ، تور ارزان رفتینگ ،  تور شاد رفتینگ زاینده رود ، تور ارزان رفتینگ زاینده رود


   

   

  مشخصات فروشنده

  تهران
  آژانس مسافرتی سفرهای دور و نزدیک
  دفتر آژانس مسافرتی سفرهای دور و نزدیک تهران ، میدان انقلاب ، ابتدای کارگر جنوبی ، خیابان مهدیزاده،پلاک 9 واحد 10
  Dooronazdiktravel.com@gmail.com
  66567643-66567644
  09054480389-09054480390

  جهت طرح سوال، گزارش تخلف، ارسال انتقادات و یا پیشنهادات ابتدا باید در سایت عضو و یا وارد شوید.

  تخفیف های مرتبط

  پیشنهاد ویژه

  تور جنگل ابر | تور جنگل ابر { تابستان 1403 }

  شاهرود
  تخفیف 10 %
  2,880,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور جنگل ابر { تابستان 1403 }

  شاهرود
  تخفیف 15 %
  2,720,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور 3/5 روزه به دشت زیبای هلن | نوروز 1404

  دشت هلن
  تخفیف 10 %
  10,350,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور 4/5 روزه (زمینی) خوزستان | { 1403 }

  خوزستان
  تخفیف 10 %
  8,910,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور شمال ، تور 2 روزه جواهردشت { تابستان 1403 }

  جواهردشت
  تخفیف 15 %
  2,550,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور طبیعتگردی شمال 3 روزه رامسر { تابستان 1403 }

  نمک آبرود
  تخفیف 10 %
  3,150,000 تومان