آژانس هواپیمایی میدان ونک :

آژانس مسافرتی و گردشگری در میدان ونک

پرداخت شما (تومان) :
10,000 تومان
0 %
تخفیف
10,000 تومان 0 تومان
ارزش واقعی سود شما
زمان باقی مانده
  پیشنهاد ویژه
  میدان انقلاب

  شرایط استفاده

  مراجعه حضوری به دفتر آژانس به آدرس میدان انقلاب

  ابتدای خیابان کارگر جنوبی خیابان مهدیزاده پلاک 9 واحد 10

  ایستگاه مترو انقلاب فاصله 100 متر

  ایستگاه BRT انقلاب فاصله 100 متر

  رزرو آنلاین از طریق واتساپ و تلگرام به شماره های 09054480390

  ارسال فوری مدارک و تحویل بلیط و مدارک

  ویژگی‌ها

  رزرو و صدور آنی بلیط هواپیما در همه مسیرهای داخلی و خارجی

  مراجعه حضوری یا غیر حضوری به دفتر آژانس

  ارسال مدارک در سریعترین زمان ممکن

  توضیحات


  بلیط هواپیما سیستمی

  به طور کلی خرید بلیط هواپیما به دو نوع سیستمی و چارتری تقسیم می‌شود و افراد براساس شرایط و بودجه‌ای که در اختیار دارند یکی از این دو نوع بلیط‌ را برای سفر هوایی خود انتخاب می‌کنند. بلیط هواپیما سیستمی به بلیط‌هایی گفته می‌شود که ایرلاین‌ها به صورت منظم در برنامه‌ پروازهای خود دارند و معمولا قیمت این بلیط‌ها در طول سال ثابت است. این بلیط‌ها برخلاف بلیط‌های چارتری قابلیت استرداد هم دارند. البته در ایام خاص و تعطیلات نوروز که تعداد متقاضیان بلیط پرواز سیستمی زیاد می‌شود، احتمال اینکه این نوع بلیط‌ها کمی تغییر قیمت داشته باشند هم دور از انتظار نیست. ساعت و تاریخ این نوع پروازها از چند ماه قبل مشخص می‌شود و خریداران به راحتی می‌توانند این بلیط‌ها را از سایت‌های فروش آنلاین بلیط همچون آژانس سفرهای دور و نزدیک رزرو نمایند.

  خرید بلیط هواپیما سیستمی
  خرید بلیط هواپیما سیستمی به صورت حضوری و آنلاین هم امکان پذیر است، باتوجه به اینکه تقویم پروازی بلیط‌های سیستمی معمولا از چند ماه قبل مشخص می‌باشد شما به راحتی می‌توانید این بلیط‌ها را برای تاریخ مورد نظر رزرو نمایید و برنامه سفر خود را براساس آن تنظیم کنید. قیمت این بلیط‌ها معمولا در ایرلاین‌های مختلف برای مسیرهای یکسان ثابت است، قیمت خرید بلیط‌ هواپیما سیستمی معمولا از قیمت بلیط هواپیما چارتری بالاتر می‌باشد. قیمت خرید بلیط هواپیما سیستمی برای نوزادان ، کودکان و بزرگسالان یکسان نیست و مسافران زیر 2 سال فقط باید 10 درصد قیمت بلیط هواپیما بزرگسال را به عنوان هزینه بلیط پرداخت کنند. هزینه صندلی برای کودک و بزرگسال در بلیط چارتر یکسان می‌باشد اما در بلیط سیستمی کودکان 2 تا 12 سال حدود 50 تا 70 درصد قیمت بلیط بزرگسال را باید پرداخت نمایند، همچنین در نظر داشته باشید این درصد در ایرلاین‌های مختلف با هم متفاوت است.
  خرید بلیط هواپیما سیستمی از آژانس سفرهای دور و نزدیک

  مجموعه آژانس سفرهای دور و نزدیک سال‌های طولانی است که در حوزه سفر خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌دهد که یکی از بخش‌های کاربردی و مهم سایت آژانس سفرهای دور و نزدیک مربوط به فروش اینترنتی بلیط هواپیما می‌باشد که مشتریان این سایت‌ می‌توانند با کلیک بر روی این قسمت مبدا ، مقصد و تاریخ سفر خود را مشخص کرده و براساس نتایج جستجو بلیط مورد نظر خود را از لیستی که در سایت نمایش داده می‌شود به راحتی انتخاب کرده و رزرو نمایند. خرید بلیط هواپیما سیستمی از سایت آژانس سفرهای دور و نزدیک را هم دقیقا از همین بخش می‌توانید با انتخاب گزینه بلیط‌های سیستمی از منو بالای صفحه نتایج جستجو انجام دهید.

  بهترین بلیط هواپیما سیستمی با آژانس سفرهای دور و نزدیک
  برخی از افراد به برنامه‌ریزی برای سفر اهمیت زیادی می‌دهند و به همین دلیل تمایل دارند بلیط هواپیما را از هفته‌ها قبل برای تاریخ سفر خود خریداری کنند. با رونق گرفتن خرید اینترنتی بلیط هواپیما این امکان برای علاقه‌مندان به سفر فراهم شده تا به راحتی بتوانند بلیط هواپیما سیستمی را با قیمت مصوب از هفته‌ها قبل بدون مراجعه حضوری و به صورت کاملا آنلاین تهیه کنند و برای سفر خود برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشند. افرادی که قصد سفر هوایی در یک روز خاص را دارند، با مراجعه به سایت آژانس سفرهای دور و نزدیک می‌توانند مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را مشخص کرده و سپس قیمت بلیط سیستمی هواپیما را برای مسیر مورد نظر مشاهده نمایند. امکان خرید بهترین بلیط هواپیما سیستمی با آژانس سفرهای دور و نزدیک و صدور آنی بلیط به نام مسافر در این سایت برای دوستداران سفر هوایی فراهم شده تا افراد در اسرع وقت بتوانند بلیط مورد نظر خود را از این سایت معتبر تهیه کنند.
  بلیط هواپیما سیستمی داخلی

  به آن دسته از بلیط‌های سفر هوایی که برای مسیرهای داخل کشور توسط ایرلاین‌ها صادر می‌شود، در اصطلاح بلیط هواپیما سیستمی داخلی می‌گویند. این بلیط‌ها را می‌توانید از سایت‌های آنلاین فروش بلیط هواپیما و یا دفاتر شرکت‌های هواپیما همچون آژانس سفرهای دور و نزدیک به صورت حضوری خریداری کنید. بلیط‌ هواپیما سیستمی داخلی قابل استرداد می‌باشد و پس از کسر مبلغ جریمه الباقی هزینه بلیط به حساب مسافر عودت داده می‌شود، تاریخ پرواز در بلیط هواپیما داخلی سیستمی از ماه‌ها قبل مشخص شده و مسافران به راحتی می‌توانند برنامه پروازی و قیمت این بلیط‌ها را مشاهده کنند و سپس برای سفر هوایی خود برنامه‌ریزی نمایند. تاخیر در پروازهای سیستمی کمتر از پروازهای چارتری است و این موضوع یک مزیت مهم برای مسافرانی می‌باشد که بلیط هواپیما سیستمی خریداری کرده‌اند.

  بلیط هواپیما سیستمی خارجی
  اگر قصد سفر هوایی به مقصد کشورهای خارجی را دارید و برنامه سفر شما از قبل مشخص می‌باشد، بلیط هواپیما سیستمی خارجی برای سفر شما گزینه ایده آلی است. این بلیط‌ها برخلاف بلیط هواپیما چارتر قیمت ثابتی دارند و تاریخ پرواز از قبل مشخص بوده و بلیط برای مسافر قابل رزرو می‌باشد. در صورتی که برنامه سفر شما به دلایل مختلف تغییر کند و یا حتی از پرواز جا بمانید، بلیط هواپیما خارجی سیستمی قابل استرداد است و شما به راحتی می‌توانید با مراجعه به آژانس‌های مسافرتی و یا دفاتر فروش ایرلاین‌ها به صورت حضوری و یا آنلاین استرداد بلیط هواپیما سیستمی خود را انجام دهید.
  بلیط هواپیما لحظه آخری سیستمی

  در برخی از روزهای سال که حجم سفرها کاهش پیدا می‌کند، برخی از ایرلاین‌ها برای تشویق افراد مختلف به سفر تعدادی از بلیط‌های سیستمی خود را با تخفیف به فروش می‌رسانند. شرکت‌های هواپیمایی با این کار از خالی ماندن پرواز تا حدی زیادی جلوگیری می‌کنند و ضرر و زیان کمتری از کمبود مسافر در ایام غیر پیک سفر را ایرلاین‌ها متحمل می‌شوند. بلیط هواپیما لحظه آخری سیستمی هیچ تفاوتی با بلیط پرواز سیستمی عادی ندارد و مسافران از سرویس‌دهی و خدمات یکسانی در طول پرواز برخوردار هستند.

  راهنمای خرید اینترنتی بلیط سیستمی در آژانس سفرهای دور و نزدیک
  سیستم رزرواسیون آنلاین آژانس سفرهای دور و نزدیک به عنوان یکی از سامانه‌های فروش اینترنتی بلیط هواپیما سیستمی شرایط بسیار ساده و خوبی را برای مسافران فراهم آورده است. به عنوان راهنمای خرید اینترنتی بلیط سیستمی در آژانس سفرهای دور و نزدیک باید به شما بگوییم برای خرید بلیط از این سایت به صورت غیرحضوری ابتدا باید یک حساب کاربری برای خود در سایت آژانس سفرهای دور و نزدیک ایجاد کنید. به منظور ایجاد حساب کاربری ابتدا وارد سایت آژانس سفرهای دور و نزدیک شده و بر روی دکمه‌ای که در بالای صفحه سمت چپ به نام "حساب کاربری" قرار دارد، کلیک نمایید. پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. در مرحله اول پس از ورود به حساب کاربری با مشخص کردن مسیر و تاریخ سفر می‌توانید به راحتی استعلام قیمت بگیرید، پس از انتخاب پرواز مورد نظر و پرداخت هزینه به صورت اینترنتی به راحتی می‌توانید بلیط خود را دریافت نمایید.
  مزایای خرید بلیط هواپیما سیستمی چیست؟

  خرید بلیط سیستمی مزیت‌های زیادی دارد که برخی از آنها مقایسه با معایب خرید بلیط چارتری معنا پیدا می‌کند. به طور کلی مزایای بلیط‌های سیستمی عبارتند از:

  امکان رزرو بلیط سیستمی از هفته‌ها قبل از سفر وجود دارد.
  قیمت بلیط هواپیما سیستمی معمولا در طول یکسال ثابت است.
  بلیط‌های سیستمی برای کودکان با تخفیف ارائه می‌شود.
  بلیط‌های سیستمی معمولا در تمامی مسیرهای پرواز وجود دارد و فقط مختص مسیرهای پرتردد نیست.
  رزرو بلیط سیستمی هواپیما از ماه‌ها قبل از تاریخ پرواز امکان پذیر است.
  در بلیط‌های سیستمی امکان تغییر تاریخ و ساعت پرواز وجود دارد.
  استرداد یا کنسلی بلیط هواپیما سیستمی بسیار راحت و بدون دردسر می‌باشد.
  وجود کلاس‌های نرخ مختلف در بلیط‌ هواپیما سیستمی


  بهترین زمان خرید بلیط هواپیما سیستمی کی است؟
   اگر برنامه سفرتان را از ماه‌ها قبل چیده‌اید، برای اینکه خیالتان از بابت خرید بلیط هواپیما هم راحت باشد، بهترین زمان خرید بلیط هواپیما سیستمی زمانی می‌باشد که برنامه سفر شما قطعی شده و تاریخ سفرتان مشخص است. همچنین اگر بلیط هواپیما سیستمی را در تاریخ نزدیک به زمان پرواز خریداری کنید، احتمال اینکه ایرلاین‌ها در صورت تکمیل نشدن ظرفیت پرواز برای بلیط‌های سیستمی خود تخفیف در نظر بگیرند هم بالا می‌رود و شما به راحتی می‌توانید بلیط سیستمی هواپیما را با تخفیف تهیه نمایید.
  چگونه بلیط پرواز سیستمی بخریم؟

  خرید حضوری بلیط هواپیما سیستمی از دفاتر شرکت‌های هواپیما و یا نمایندگی‌های آنها در سراسر کشور امکان پذیر است، همچنین در سال‌های اخیر با رونق گرفتن خرید غیرحضوری بلیط هواپیما امکان خرید بلیط سیستمی هواپیما به صورت آنلاین هم وجود دارد و شما به راحتی و به صورت شبانه روزی با مراجعه به سایت‌های معتبر فروش بلیط می‌توانید بلیط سیستمی هواپیما را برای تاریخ مورد نظر خود خریداری کنید.

  دلایل به صرفه بودن قیمت پرواز سیستمی چیست؟
  برای افرادی که کودک خردسال و یا نوزاد در سفر همراه خود دارند ، خرید بلیط هواپیما سیستمی بسیار مقرون به صرفه‌تر نسبت به بلیط‌های چارتری است، زیرا قیمت بلیط نوزاد در پروازهای سیستمی فقط 10 درصد قیمت بلیط بزرگسال می‌باشد و قیمت بلیط هواپیما برای کودکان 2 تا 12 سال در پروازهای سیستمی مبلغی بین 50 تا 70 درصد بلیط افراد بزرگسال است. این قانون برای پروازهای چارتری صدق نمی‌کند و در این پروازها نرخ بلیط کودک و بزرگسال یکسان می‌باشد و قیمت بلیط نوزاد را هم شرکت چارتر کننده مشخص می‌نماید.

  مشخصات فروشنده

  تهران
  آژانس سفرهای دور و نزدیک
  آژانس مسافرتی سفرهای دور و نزدیک دفتر شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سفرهای دور و نزدیک تهران ، میدان انقلاب ، کارگر جنوبی ، خیابان مهدیزاده ، پلاک 9
  Dooronazdiktravel.com@gmail.com
  02166567643-66567644
  09054480389-09054480390

  جهت طرح سوال، گزارش تخلف، ارسال انتقادات و یا پیشنهادات ابتدا باید در سایت عضو و یا وارد شوید.

  تخفیف های مرتبط

  پیشنهاد ویژه

  ویزای 10 روزه دبی

  دوبی
  تخفیف 2 %
  4,900,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  ویزای یکماهه توریستی دوبی

  دوبی
  تخفیف 0 %
  5,000,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  ویزای توریستی 30روزه چندبار ورود

  دوبی
  تخفیف 0 %
  7,900,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  ویزای توریستی دوبی سه ماهه یکبار ورود

  دوبی
  تخفیف 0 %
  7,800,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  ویزای دوبی | نوروز و بهار 1403

  دبی
  تخفیف 0 %
  18,800,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی جمالزاده تهران

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس مسافرتی میدان جمهوری تهران

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی نواب

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس مسافرتی میدان فاطمی

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی جنوب تهران

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی شهرک غرب

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی فلاح

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی منیریه

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی بازار

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی میدان پانزده خرداد

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی چهارراه ولیعصر

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی مرکز تهران

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس مسافرتی غرب تهران

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی کامرانیه

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس مسافرتی منطقه 11

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان