آژانس هواپیمایی جنوب تهران :

آژانس مسافرتی و گردشگری در جنوب تهران

پرداخت شما (تومان) :
10,000 تومان
0 %
تخفیف
10,000 تومان 0 تومان
ارزش واقعی سود شما
زمان باقی مانده
  پیشنهاد ویژه
  میدان انقلاب

  شرایط استفاده

  مراجعه حضوری به دفتر آژانس به آدرس میدان انقلاب

  ابتدای خیابان کارگر جنوبی خیابان مهدیزاده پلاک 9 واحد 10

  ایستگاه مترو انقلاب فاصله 100 متر

  ایستگاه BRT انقلاب فاصله 100 متر

  رزرو آنلاین از طریق واتساپ و تلگرام به شماره های 09054480390

  ارسال فوری مدارک و تحویل بلیط و مدارک

  ویژگی‌ها

  رزرو و صدور آنی بلیط هواپیما در همه مسیرهای داخلی و خارجی

  مراجعه حضوری یا غیر حضوری به دفتر آژانس

  ارسال مدارک در سریعترین زمان ممکن

  توضیحات


  انواع ویزای امارات

  همان‌طور که در قسمت‌های قبل این مقاله به این موضوع اشاره کردیم، هر فرد خارجی با توجه به هدفی که برای ورود به خاک امارات دارد، نوعی ویزای مربوط به خود را دریافت خواهد کرد. شرایط دریافت و مدت‌زمان هرکدام از این ویزاها متفاوت بوده و شما مدارک متفاوتی را برای دریافت آن باید ارائه کنید. ما در ادامه تمام انواع ویزای امارات را مورد بررسی قرار داده‌ایم.
  ویزای تحصیلی دبی

  اگر قصد تحصیل در دبی را دارید خوب است بدانید که شما ابتدا باید از طرف کالج یا دانشگاه مدنظرتان گواهی موافقت را دریافت کنید. یکی از نکات مثبت تحصیل در این دانشگاه‌ها این است که شما می‌توانید از دانشگاه‌های دبی به کانادا ، آمریکا و انگلیس انتقالی پیدا کنید. مدت‌زمان ویزای تحصیلی با توجه به مدت‌زمان دوره مربوطه تنظیم می‌شود. دقت کنید که ویزای تحصیلی قابل تمدید نبوده و شما در صورتی‌ که قصد ماندن در این کشور را دارید، باید به دنبال یک سرمایه‌گذار باشید تا از طریق ویزای کاری اقدام کنید.

  ویزای کاری دبی

  اگر قصد کار در کشور امارات را دارید، بهتر است بدانید که به دلیل بالا بودن رقابت در این کشور، باید رزومه بسیار حرفه‌ای و خوبی ارائه دهید. برای دریافت ویزای کار دبی ، شما ابتدا نیاز به گرفتن موافقت‌نامه از وزارت کار دبی را خواهید داشت. پس از دریافت این موافقت‌نامه، به مدت ۳۰ روز می‌توانید در خاک امارات بمانید. در این مدت کارفرمای خود را پیدا کرده و از جانب کارفرمایتان کارت مخصوصی برایتان صادر می‌شود. یک کد برایتان در نظر گرفته خواهد شد و پس ‌از آن شما باید طی ۶۰ روز تمام معاینات پزشکی مدنظر را پشت سر گذاشته و به اداره مهاجرت و اقامت امارات مراجعه کنید.
  ویزای توریستی دبی

  اگر قصد دارید به‌عنوان توریست ، ویزای دبی را دریافت کنید بازهم باید بدانید که با توجه به هدفتان و مدت‌زمانی که برای ماندن مدنظرتان است، نوع ویزا متفاوت خواهد بود. این موارد به این شرح هستند:

  ویزای عادی توریستی که کمتر از ۱۵ روز اعتبار دارد.
  ویزای توریستی سرویس دبی که برای اقامت ۱۵ روزه در نظر گرفته‌شده است.
  ویزای توریستی یک‌ماهه
  ویزای توریستی یک‌ماهه با اجازه چند بار ورود و خروج
  ویزای توریستی سه‌ماهه دبی
  ویزای توریستی سه‌ماهه با اجازه چند بار ورود و خروج

  ویزای ترانزیت امارات (ویزای فرودگاهی دبی)

  فرض را بر این بگذارید که شما به قصد توقف در فرودگاه‌های امارات و یا جابجا کردن هواپیمای خود، به این کشور می‌روید. در این حالت شما نیاز به ویزای ترانزیت خواهید داشت. البته اگر توقف شما در فرودگاه دبی کمتر از ۸ ساعت باشد ، نیاز به این ویزا نخواهید داشت. مدت زمان اعتبار این ویزا ۴۸ ساعته و ۹۶ ساعته بوده و قابلیت تمدید نیز نخواهد داشت.
  ویزای تجاری دبی

  اگر با قصد تجارت در کشور امارات قصد دریافت ویزای این کشور را دارید، باید برای دریافت ویزای تجاری اقدام کنید. برای دریافت این ویزا شما می‌توانید با توجه به مدت‌زمان مورد نیازتان یکی از ویزاهای تجاری یک‌ماهه تا ۶ ماهه را درخواست دهید.
  ویزای دورکاری دبی

  قبل از هر چیز جالب است بدانید که اولین ویزای دورکاری در خاورمیانه توسط کشور امارات متحده عربی برنامه‌ریزی و ارائه‌شده است. این طرح به‌منظور متمرکز کردن دفاتر کاری پراکنده و جذب متخصصان خارجی انجام شد. ویزای دورکاری به کارفرمایان این کشور امکان می‌دهد که به استعدادها و تخصص‌های بین‌المللی دسترسی پیدا کرده و از آن‌ها بهره ببرند. این ویزا یک سال اعتبار خواهد داشت.
  ویزای دبی برای انگشت نگاری سفارت کانادا

  فرض را بر این بگذارید که قصد دریافت ویزا و اقامت کانادا را دارید. برای این کار شما از ایران باید به یکی از کشورهای همسایه سفر کنید. دبی می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برایتان باشد. البته اگرچه کار شما به‌سرعت انجام می‌شود، اما هزینه بیشتری نسبت به سایر کشورها باید بپردازید. چون مهلت انگشت‌نگاری یک ماه بوده، بهتر است هم‌زمان با درخواست ویزای کانادا برای ویزای دبی نیز اقدام کنید.


  انواع ویزای توریستی امارات

  همان‌طور که به این موضوع اشاره کردیم، ویزای دبی برای توریست‌های این کشور به مدت‌زمان‌های مختلفی ارائه می‌شود. هر فرد با توجه به میزان نیاز خود می‌تواند با ارائه مدارک لازم ، یکی از این ویزاها را درخواست کند. در ادامه تمام ویزاهای توریستی امارات را مورد بررسی قرار داده‌ایم.
  ویزای امارات توریستی ۱۴ روزه عادی

  عادی‌ترین ویزای توریستی دبی که معمولا افرادی که قصد سیاحت و تفریح در این کشور را دارند، درخواست می‌دهند، ویزای عادی ۱۴ روزه توریستی است. مدت اعتبار این ویزا ۵۸ روز است، اما شما به‌طورکلی ۱۴ روز حق بودن در خاک این کشور را دارید.
  ویزای امارت توریستی ۱۴ روزه فوری

  با توجه به تقاضای هر فرد، کارگزاری می‌تواند با دریافت مبلغ بیشتر، تقاضای ویزای توریستی فوری را دهد. این ویزا بین یک تا دو روز کاری صادر می‌شود.
  ویزای دبی توریستی ۳۰ روزه سینگل

  ویزای دبی سینگل، اعتباری ۵۸ روزه دارد، اما شما با داشتن این ویزا می‌توانید ۳۰ روز مداوم در امارات بمانید. این ویزا قابل تمدید در خاک امارات است.
  ویزای دبی توریستی ۳۰ روزه مولتی

  اعتبار ویزای توریستی ۳۰ روزه مولتی نیز ۵۸ روز است. این ویزا به شما این امکان را می‌دهد که در مجموع ۳۰ روز در خاک امارات بمانید. اما در این مدت می‌توانید چندین بار ورود و خروج داشته باشید.
  ویزای توریستی ۹۰ روزه سینگل

  ویزای توریستی ۹۰ روزه سینگل، دقیقا ۹۰ روز اعتبار داشته و به شما این امکان را می‌دهد که ۹۰ روز پیاپی داخل خاک امارات بمانید.
  ویزای توریستی ۹۰ روزه مولتی

  ویزای توریستی ۹۰ روزه مولتی ، دقیقا ۹۰ روز اعتبار داشته و به شما این امکان را می‌دهد در طی این ۹۰ روز چندین بار ورود و خروج از این کشور داشته باشید.


  انواع تردد ویزای توریستی دبی

  همان‌طور که در قسمت قبل این مقاله به این موضوع اشاره کردیم، افراد با اهداف مختلفی قصد سفر به این کشور را دارند. هر فرد می‌تواند با اهداف مشخص خود نوع ویزای مدنظرش را درخواست کند. قبل از اینکه ویزای دبی را درخواست کنید، بهتر است بدانید که آیا در مدت اقامت‌تان قصد ورود و خروج از این کشور را دارید یا خیر. به همین منظور دو نوع ویزا ترتیب داده‌اند: ویزای سینگل و ویزای مولتی. در ادامه هر دوی این ویزاها را مورد بررسی قرار داده‌ایم.
  ویزای توریستی یک بار ورود دبی

  اگر در مدت‌زمان اقامت‌تان نیازی به خروج و ورود مجدد به خاک امارات را ندارید، می‌توانید ویزای سینگل ۳۰ یا ۹۰ روزه را درخواست کنید. با داشتن این ویزاها ، شما باید ۳۰ یا ۹۰ روز متوالی در کشور مانده و حق خروج و ورود مجدد را نخواهید داشت.
  ویزای توریستی دبی چند بار ورود (ویزای مولتی دبی)

  چنانچه برنامه کاری یا اهداف‌تان به شکلی است که طی مدت اقامتتان در دبی مجبور به خروج و ورود مجدد به این کشور هستید، بهتر است ویزای مولتی ۳۰ یا ۶۰ روزه را درخواست کنید. با داشتن این ویزا، شما در طی مدت اقامت‌تان می‌توانید چندین بار از خاک امارات خارج ‌شده و مجددا با همان ویزا وارد شوید.
  نرخ ویزای فوری دبی

  نرخ ویزای دبی ممکن است به هر دلیلی با توجه به سیاست دولت این کشور تغییر کند. اما در حال حاضر نرخ ویزاهای دبی به این شرح است:

  ویزای ۱۴ روزه: ۲۹۰ درهم
  ویزای ۳۰ روزه سینگل: حدود ۳۱۰ درهم
  ویزای ۳۰ روزه مولتی: ۷۰۰ درهم
  ویزای سه‌ماهه سینگل: ۷۰۰ درهم
  ویزای سه‌ماهه مولتی: ۱۷۵۰ درهم
  ویزای ۹۶ ساعته: ۱۷۵ درهم
  ویزای افراد زیر ۱۸ سال: ۹۹ درهم

  شرایط تمدید ویزای دبی

  تا ۱۰ روز پس از تمام شدن تاریخ اعتبار ویزا، زمان دارید تا برای تمدید ویزای خود اقدام کنید. به‌منظور انجام این کار ، باید از کارگزار قبلی ویزا برای تمدید کمک بگیرید. تمدید ویزا تنها یک‌بار امکان‌پذیر است. مدت اعتبار ویزا پس از تمدید نیز به اندازه همان ویزای قبلی‌تان خواهد بود. هزینه این تمدید ویزا با توجه به نوع ویزا متفاوت است. اگر مدت‌زمان اعتبار ویزای شما تمام‌شده باشد و شما در خاک امارات بمانید، به ازای هرروز ۱۰۰ درهم جریمه باید به دولت این کشور پرداخت کنید.


  مشخصات فروشنده

  تهران
  آژانس سفرهای دور و نزدیک
  آژانس مسافرتی سفرهای دور و نزدیک دفتر شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سفرهای دور و نزدیک تهران ، میدان انقلاب ، کارگر جنوبی ، خیابان مهدیزاده ، پلاک 9
  Dooronazdiktravel.com@gmail.com
  02166567643-66567644
  09054480389-09054480390

  جهت طرح سوال، گزارش تخلف، ارسال انتقادات و یا پیشنهادات ابتدا باید در سایت عضو و یا وارد شوید.

  تخفیف های مرتبط

  پیشنهاد ویژه

  ویزای 10 روزه دبی

  دوبی
  تخفیف 2 %
  4,900,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  ویزای یکماهه توریستی دوبی

  دوبی
  تخفیف 0 %
  5,000,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  ویزای توریستی 30روزه چندبار ورود

  دوبی
  تخفیف 0 %
  7,900,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  ویزای توریستی دوبی سه ماهه یکبار ورود

  دوبی
  تخفیف 0 %
  7,800,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  ویزای دوبی | نوروز و بهار 1403

  دبی
  تخفیف 0 %
  18,800,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس مسافرتی و هواپیمایی جمالزاده تهران

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس مسافرتی میدان جمهوری تهران

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی نواب

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی میدان ونک

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس مسافرتی میدان فاطمی

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی شهرک غرب

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی فلاح

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی منیریه

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی بازار

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی میدان پانزده خرداد

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی چهارراه ولیعصر

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی مرکز تهران

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس مسافرتی غرب تهران

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس هواپیمایی کامرانیه

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  آژانس مسافرتی منطقه 11

  میدان انقلاب
  تخفیف 0 %
  10,000 تومان