تور یکروزه شاد آبشار شاهاندشت { تابستان 1403 } :

تور یکروزه ابشار وانا شاهاندشت گروهی و انفرادی { تابستان 1403 } تور جنگل ، تور آبشار وانا ، شمالگردی { تابستان 1403 } تور یکروزه ، تور از تهران ، تور از کرج { تابستان 1403 }

پرداخت شما (تومان) :
1,190,000 تومان
15 %
تخفیف
1,400,000 تومان 210,000 تومان
ارزش واقعی سود شما
زمان باقی مانده
  پیشنهاد ویژه
  شاهاندشت

  شرایط استفاده

  زمان حرکت : هر هفته جمعه ساعت 5 صبح

  جهت مشاهده تاریخها و رزرو تاریخ خود وارد قسمت مشاهده و خرید شوید.

  در صورت موجود نبودن تاریخها حتما قبل از رزرو جهت تاریخ و ظرفیت با آژانس تماس گرفته شود.

  محل و ساعت و اطلاعات دقیق حرکت از طریق شماره مسافر ثبت نام کننده شب قبل از حرکت ارسال خواهد شد.

  خریدار محترم لطفاً پس از ثبت خرید جهت اعلام مشخصات خود و هماهنگی های لازم تماس گرفته شود.

  66567643-66567644   شماره دفتر آژانس سفرهای دور و نزدیک

  توجه فرمایید : حتما پس از ثبت نام مشخصات کامل مسافرین شامل:

  اسم و فامیل،کد ملی،تاریخ تولد کامل ،نام تور و تاریخ انتخاب شده خود را به شمارهای تلگرام و واتساپ 09054480389-09054480390 ارسال نموده تا ثبت نام کامل و تایید شود درغیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی بر عهده آژانس نمیباشد.

  ضمنا اطلاع رسانی و برنامه سفر از طریق همان شماره چند ساعت قبل از حرکت

  برای ثبت نام کننده ارسال میگردد.

  ویژگی‌ها

   تور یکروزه ابشار وانا شاهاندشت

  مناطق مورد بازدید 

  آبشار زیبای وانا - قلعه ملک بهمن - روستا و کوچه باغات شاهاندشت 

  صبحانه منو انتخابی 

  بیمه 

  لیدر مجرب 

  وسیله نقلیه توریستی 

  هزینه ترانسفر محلی و ورودیه ها جداگانه با مسافر میباشد.

  (شامل ورودیه روستاها و مینی بوس رفت و برگشت به ییلاق)

  پذیرش و تخفیف ویژه گروهها و سازمانها

  بیمه حوادث گروهی مسافران  و همراهی لیدر مجرب و حرفه ای

  خرید و رزرو مسافر از سایت به منزله مطالعه شرایط و قبول آنها میباشد.

   

  توضیحات

  تور آبشاروانا شاهاندشت با آژانس سفرهای دور و نزدیک

  آبشار شاهاندشت
  آبشار شاهاندشت بلندترین آبشار استان مازندران و از آثار ملی ایران به شمار می‌آید. این آبشار پرآب، دائمی و عظیم، در جانب جنوبی جاده و رودخانه هراز، با شکوهی وصف‌ناپذیر خودنمایی می‌کند و از کنار قلعه ملک بهمن، روی کوهی هرمی شکل مشرف‌ به روستای شاهاندشت به پایین می‌ریزد. 

  معرفی آبشار شاهاندشت
  در ارتفاعات مشرف ‌به روستای شاهاندشت، آبشار اصلی شاهاندشت با ارتفاع ۵۱ متر قرار دارد که از جذاب‌ترین جاهای دیدنی استان مازندران و بزرگ‌ترین آبشار این استان به شمار می‌رود.
  آبشار شاهاندشت از هشت آبشار تشکیل‌ می‌شود. آبشار اول به طول تقریبی ۱۵ متر است. آبشار دوم به طول تقریبی ۳۰ متر، به مکانی زیبا ختم می‌شود که درب پشتی قلعه به وضوح از آن نقطه دیده می‌شود. آبشار سوم، چهارم و پنجم، از سه پله پی‌درپی تشکیل‌ می‌شوند که با یک طول کامل می‌توان آن را فرود رفت. پله‌ها به‌ترتیب ۱۰، ۱۸ و ۱۲ متر طول دارند و درمجموع طول آبشار‌های سوم و چهارم و پنجم حدود ۴۰ متر است.
  آبشار ۲۵ متری ششم از زیباترین آبشارهای این مسیر محسوب می‌شود. بعد از عبور از این آبشار به آبشار هفتم که طولش حدود ۲۰ متر است، می‌رسیم. طول آبشار آخر (هشتم) ۳۵ متر است. درمجموع ۵۵ متر فرود از بالای آبشار هفتم صورت می‌گیرد. زیبایی مناظر اطراف بی‌نظیر است و دماوند باشکوه به‌وضوح دیده می‌شود.

  آبشار شاهاندشت کجاست؟
  آبشار شاهاندشت از جاهای دیدنی لاریجان به شمار می‌رود و در روستایی به همین نام و در کیلومتر ۹۶ جاده هراز قرار دارد. از سمت جاده منظره زیبای این آبشار دیده می‌شود.

  اگر قصد مسافرت به این شهر زیبا را دارید با سفرهای دورونزدیک همراه ما باشید تا دیدنی‌های این شهر را به شما معرفی نماییم.

  دسترسی به آبشار شاهاندشت
  برای رسیدن به آبشار شاهاندشت دو مسیر وجود دارد:
  مسیر اول: جاده هزار، نرسیده به شنگلده، جاده روستای شاهاندشت. پارک ماشین در کنار رودخانه هراز صورت می‌گیرد و از آنجا تا مکان آبشار حدود ۴۵ دقیقه پیاده‌روی می‌طلبد.
  مسیر دوم: جاده هزار، نرسیده به شنگلده، گذر از پل روستای وانا، جاده روستای شاهاندشت، پارکینگ شاهاندشت. از محل پارک تا آبشار حدود ۱۵ دقیقه پیاده‌ باید بروید که این مسیر مناسب‌تر و پرترددتر است.
  جاذبه‌های اطراف آبشار شاهاندشت
  در بالای آبشار شاهاندشت قلعه ملک بهمن که به قلعه ملکه قلاع یا ملک بهمن مشهور است، قرار دارد. این قلعه از عظیم‌ترین قلاع کوهستانی البرز ایران به شمار می‌آید که از سنگ و ساروج ساخته‌ شده است. بنای قلعه را روی صخره‌ای حدود ۲۲۰ متر بالاتر از سطح اراضی شاهاندشت، از لاشه سنگ‌های بزرگ و کوچک و ملات گچ و ساروج ساخته‌اند که به‌صورت طبقه طبقه و شامل اتاق‌ها و قسمت‌های مختلف ساختمانی است.
   
  قلعه ملک بهمن به دستور شاه عباس صفوی و در سال ۱۰۰۵ فتح شد. این قلعه متعلق به حکام پادوسبانیان بوده است که بر رویان، نور، کجور و رستمدار حکومت داشته‌اند. این اثر در تاریخ ۱۹ مرداد ۱۳۷۹ با شمارهٔ ثبت ۲۷۷۸ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسید.غار الیاس تنگه و غار کبوتر کلی و دشت شونا و تخته سنگی و خانه‌های تاریخی و گلی و همچنین امامزاده الیاس و چشمه خوزک و تکیه شاهاندشت از مهم‌ترین جاذبه‌های دیدنی و گردشگری این روستا است. در طی سال‌های قبل نیز کتیبه‌های سنگی بسیاری با خط کوفی در روستای شاهاندشت کشف شد. در فاصله تقریبا دو کیلومتری از قلعه، در دره بالای قلعه، با دو ساعت پیاده‌روی و کوه‌پیمایی به امامزاده الیاس می‌رسید که در دشتی کنار رودخانه آرمیده است؛ امامزاده‌ای که همچون بسیاری از امامزاده‌های این منطقه، به مدد اهالی میهمان‌نواز محل، همه امکانات لازم برای پذیرایی شامل پتو و ظرف و نفت و هیزم و… در آن مهیا است.مکان تاریخی دیگر سه طاق است. این سه طاقچه در دیواره خاکی سنگی و در ارتفاعی بسیار بالاتر نسبت به قلعه و آتشگاه بیرون آن دیده می‌شود. برای رفتن به سه طاق ابتدا باید به ده وانا و سپس به آخا بروید و از آنجا با راهنمایی مردم محلی به‌سمت مقصد حرکت کنید. هرکدام از این طاقچه‌ها هفت متر ارتفاع و پنج متر عرض و یک تا دو متر عمق دارند. وقتی در این ارتفاع و در داخل این طاق‌ها می‌ایستیم، قلعه و آتشگاه آن در کف دستمان قرار دارد. این سه طاق به‌دست انسان ساخته‌ شده است.
  از دیگر جاذبه‌های این منطقه مرتعی زیباست به نام فلالس (پلالس) است، مرتعی زیبا در ارتفاع ۲۷۰۰ تا ۲۹۰۰ متری محصور در میان رشته کوه‌های البرز، در ضلع شمال شرق منطقه امیری لاریجان. فلالس از شمال آرمیده در سایه دیواره عظیم برز و از غرب زیر نگاه تماشایی دماوند است. دو دیواره ۸۵ و ۱۰۰ متری، آبشار ۵۰ متری برز را چون نگینی در بر گرفته‌اند که با وجود کم آبی این روزها، همچنان چشم‌نواز و روح‌افزا است. ارتفاع رشته کوه صخره‌ای برز از ۳۰۰۰ متر در کنار آبشار تا ۳۷۷۰ متر در غرب می‌رسد. به یمن وجود چشمه‌های فراوان، همچون چشمه سفید (اسپه چشمه)، فلالس (پلالس) پوشیده از انواع گیاهان دارویی و گل‌های معطر است و زیستگاه حفاظت‌شده حیواناتی چون بز کوهی و قوچ و خرس محسوب می‌شود.

  امکانات آبشار شاهاندشت
  در محدوده آبشار شاهاندشت امکانات خاصی وجود ندارد و تنها یک سفره‌خانه در نزدیکی آن واقع شده است. برای خرید می‌توانید از مغازه‌های روستا استفاده کنید.
  بهترین زمان بازدید از آبشار شاهاندشت
  بهترین زمان بازدید از آبشار شاهاندشت از اردیبهشت ماه تا مهر ماه است. فصول تابستان و بهار به‌دلیل هوای مطبوع، زمان مناسب‌تری برای سفر به این منطقه است. در فصول سرد به‌خاطر سردی هوا، سفر به آبشار شاهاندشت توصیه نمی‌شود.
  نکات بازدید از آبشار شاهاندشت
  مسیر آبشار شاهاندشت می‌تواند برای افراد سالمند و افرادی با مشکلات زانو مناسب نباشد.
  حتما مایحتاج لازم و لباس اضافی با خود همراه ببرید و کفش‌های مناسب طبیعت‌گردی به پا داشته باشید.
  مکان‌های کمی برای نشستن در نزدیکی آبشار وجود دارد. بنابراین اگر قصد پیک‌نیک دارید، حتما صبح زود در محل آبشار حاضر باشید.
  از ایستادن زیر آبشار خودداری کنید؛ زیرا احتمال سقوط سنگ‌های غلتان وجود دارد.
  طبیعت نعمتی است که کم قدر آن را می‌دانیم. در بازدید از آبشار شاهاندشت، سپاسگزار طبیعت باشیم و از شکستن شاخه‌ها، ریختن زباله (حتی موارد تجزیه‌پذیر) و دیگر صدمات به پیکر آن خودداری کنیم.

   

   برای مشاهده تورهای داخلی روی این لینک کلیک کنید.

   

  نحوه خرید تور آبشار وانا شاهاندشت

  برای راهنمایی بیشتر و خرید آنلاین یا حضوری در آژانس با کارشناسان ما در تماس باشید: 02166567643-02166567644

  آبشار وانا ، شاهاندشت ، تور آبشار وانا ،  تور آبشار شاهاندشت ، تور شمال ، تور آبشار ، تور جنگل ، تور آبشار وانا ، شمالگردی ، تور یکروزه ، تور از تهران ، تور از کرج ، تور دو روزه ، تور گردشگری ، تور داخلی ، تور شاد ، تور و سفر ، تور از کرج ، تور مازندران ، تور گیلان ، تورآبشاروانا ، تورآبشارواناشاد ، تورآبشارواناارزان ، تورارزان آبشاروانا ، تورشادآبشاروانا ، تورارزان آبشارشاهاندشت ، تورشادآبشارشاهاندشت ، تورآبشارشاهاندشت شاد ، تورآبشار شاهاندشت ارزان ، تور شاد شمال ، تور ارزان شاهاندشت ، تور شاد شاهاندشت ، تور ارزان شمال ، تور شمال شاد ، تور شمال ارزان ، تور طبیعتگردی ارزان ، تور طبیعتگردی شاد 

   

  مشخصات فروشنده

  تهران
  آژانس مسافرتی سفرهای دور و نزدیک
  آژانس مسافرتی سفرهای دور و نزدیک دفتر شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سفرهای دور و نزدیک تهران ، میدان انقلاب ، کارگر جنوبی ، خیابان مهدیزاده ، پلاک 9
  Dooronazdiktravel.com@gmail.com
  66567643-66567644
  09054480389-09054480390

  جهت طرح سوال، گزارش تخلف، ارسال انتقادات و یا پیشنهادات ابتدا باید در سایت عضو و یا وارد شوید.

  تخفیف های مرتبط

  پیشنهاد ویژه

  تور قلعه رودخان | ویژه تابستان{ تابستان 1403 }

  قلعه رودخان
  تخفیف 10 %
  936,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور 3/5 روزه شیراز {1403}

  شیراز
  تخفیف 15 %
  5,185,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور جنگل ابر | تور جنگل ابر { تابستان 1403 }

  شاهرود
  تخفیف 10 %
  2,880,000 تومان