تور قشم هتل ویهان | پاییز و زمستان 1402 :

تور 4 روزه هوایی و زمینی قشم هتل 3 ستاره ویهان تور قشم ویژه 1402

پرداخت شما (تومان) :
4,545,000 تومان
10 %
تخفیف
5,050,000 تومان 505,000 تومان
ارزش واقعی سود شما
زمان باقی مانده
  پیشنهاد ویژه
  قشم

  شرایط استفاده

  زمان حرکت هر روز هفته

  در صورت درخواست تور هوایی مبلغ پرواز اضافه میگردد.

  اتاقها در بومگردی بصورت گروهی و در هتل با چیدمان آژانس و لیدر انجام میشود

  جهت مشاهده تاریخها و رزرو تاریخ خود وارد قسمت مشاهده و خرید شوید.

  پس از ثبت نام کامل یکروز قبل از حرکت یا صبح روز حرکت اطلاعات حرکت ارسال میگردد.

  محل حرکت میدان آرژانتین یا میدان آزادی میباشد که اطلاع رسانی میگردد.

  ساعت و محل حرکت با توجه بر اعلام بیمه ممکن است متغیر بوده و روز حرکت اعلام خواهد شد.

  یه ربع قبل از حرکت در محل حضور داشته باشید.

  هر خرید قابل استفاده برای یک نفر

  بدون محدودیت در خرید (( هماهنگی قبل و بعد از خرید الزامیست))

  تورها چارتر و غیر قابل کنسلی می باشد و در صورت انصراف مسافر هیچ مبلغی استرداد نمی گردد.

  به همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر الزامی است.

  قبل و بعد از خرید هماهنگ فرمائید در صورت عدم هماهنگی هیچگونه مسئولیتی بر عهده سایت و مجری نمی باشد.

   فقط با هماهنگی قبلی از طریق شماره 66567643-66567644

  توجه فرمایید : حتما پس از ثبت نام مشخصات کامل مسافرین شامل:

  اسم و فامیل،کد ملی،تاریخ تولد کامل ،ام تور و تاریخ انتخاب شده خود را به شمارهای

  تلگرام و واتساپ 09054480389-09054480390 ارسال نموده تا ثبت نام کامل و تایید

  شود درغیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی بر عهده آژانس نمیباشد.

  ضمنا اطلاع رسانی و برنامه سفر از طریق همان شماره چند ساعت قبل از حرکت

  برای ثبت نام کننده ارسال میگردد.

  ویژگی‌ها

  برنامه و خدمات تور 2 شب و 3 روز و 3 شب  4 روزقشم

  گشت کامل جزیره قشم هرمز هنگام

  ورودیه های جزیره و هزینه قایق سواری جدا بر عهده مسافر میباشد

  وسیله نقلیه توریستی وی ای پی

  بیمه مسافران  و همراه لیدر مجرب و حرفه ای

  کلیه ورودیها و هزینه ترانسفر محلی (نیسان یا مینی بوس)برعهده مسافر می باشد

  بیمه حوادث گروهی مسافران  و همراهی لیدر مجرب و حرفه ای

  همراه راهنمای محلی 

  توضیحات

   تور قشم با آژانس سفرهای دور و نزدیک

  فصل سفر به قشم

  قشم سرزمینی گرم و مرطوب است و رطوبت نسبی هوا در آن بالاست. دمای متوسط سالیانه این جزیره حدود ۲۶ درجه سانتی‌گراد است. ۱۰ تیر تا ۱۰ شهریور گرم‌ترین زمان‌ در جزیره هستند و دی و بهمن سردترین روزها را با خود می آورند. بهترین زمان سفر به قشم از اوایل زمستان تا اواسط بهار است.

  بهار: در آغاز بهار و نوروز قشم مملو از جمعیت گردشگران می شود. این جزیره در این زمان از سال آب و هوایی نسبتا مطبوع دارد و می توان به راحتی در آن به گشت و گذار پرداخت البته حضور خیل عظیم گردشگران ممکن است شما را با مشکل مواجه کند.

  تابستان: با گذر از اردیبهشت و نزدیک شدن پایان بهار گرمای هوا به شدت بالا می رود و تقریبا تا پایان تابستان، تعداد بسیار کمی از گردشگران پا به این جزیره می گذارند.

  پاییز: با آغاز شش ماه دوم سال هوا روز به روز مطبوع تر می شود و از اواسط آبان ماه گردشگران به سوی قشم می روند.

  زمستان: بهترین زمان سفر به قشم زمستان است چرا که در این جزیره آب و هوایی معتدل انتظارتان را می کشد و احتمال دیدن دلفین ها بیشتر از هر زمان دیگری است.

  تاریخچه قشم پیش از اسلام

  تاریخچه جزیره از آغاز سکونت در آن شروع می شود. بر اساس سنگواره‌هاى کشف شده در سواحل ايران، پیشینه سکونت در خلیج فارس به حدود 400 هزار سال پیش باز می گردد. بد نیست بدانید وسايل اوليه زندگى انسان که سنگی هستند در بوشهر به دست آمده و ابزاری از چوب و صدف نیز در سواحل خلیج فارس دیده شده است. به نظر می رسد که انسان اولیه از آب ها عبور کرده و خود را به قشم رسانده تا به شکارگاه های بکر و آب شیرین دسترسی پیدا کند. به این ترتیب زيستگاه‌هاى کوچک شکل می گیرند و اجتماعات بزرگ کم کم در جزیره پدیدار می شود. انسان مهاجر کم کم می آموزد که از صيدگاه هاى طبيعى قشم چگونه ماهی به دست آورد.

  به طور کلی قشم و تمدن باستانی آن همواره وابستگی خاصی به حکومت مرکزی ایران داشته و عضوی از کالبد این کشور به شمار می آمده است. قشم براى عيلامى ها موقعيت بسيار ويژه ای داشت و از اهميت استراتژيکى برخوردار بود چرا که محلی برای نظارت آنها بر عبور دريانوردها از تنگه هرمز به قلمرو عيلامى ها به شمار می آمد. سومری ها نیز به همراه عیلامی ها در جزیره قشم ساکن شدند و از شرایط آن برای مقابله با دشمنان بهره گرفتنند. دولت هخامنشى نیز در سال 571 قبل از ميلاد و در زمان داريوش، متخصصان زیادی را در قشم گرد هم آورد و شروع به کشتی سازی در آنجا کرد. حفر کانال سوئز در زمان داريوش و اتصال مديترانه به درياى سرخ نیز باعث شد که دريانوردى در خليج فارس رونق پیدا کند و بر اهميت تنگه هرمز و جزيره قشم نيز افزوده شود. این جزیره به يک مرکز بزرگ کشتى‌ سازى تبدیل شد و ساخت کشتی های آبی خاکی برای اولين‌بار در جهان در زمان هخامنشى صورت گرفت.

  اگر قصد مسافرت به این شهر زیبا را دارید با سفرهای دورونزدیک همراه ما باشید تا دیدنی‌های این شهر را به شما معرفی نماییم.


  پس از اسلام

  با آغاز حکومت اسلامی، خلیج فارس و جزیره قشم نیز تغییراتی را به خود دید و آمیزه ای از تمدن و فرهنگ اسلامی و ایرانی در آن به وجود آمد.

  خلفای عرب و حاکمان منصوب از جانب آنها چند قرن بر ایران و جزیره قشم و خلیج فارس حکمرانی کردند تا اینکه حکومت آل بویه شکل گرفت و حکمرانان ایرانی دوباره بر قشم تسلط یافتند. این جزیره از حمله مغولان نیز در امان نماند و امیران آنها نیز برای مدتی در منطقه حکمرانی کردند. در همین زمان جزیره قشم که در مسیر رفت و آمد از غرب به شرق قرار داشت توجه دریانوردان و بازرگانان اروپایی را به خود جلب کرد.

  پرتغالی ها نخستین اروپایی هایی بودند که جزیره قشم و اطراف آن را تصرف کردند و بیش از یک قرن در آن حضور داشند. آنها سپس جای خود را به هلندی ها و انگلیسی ها دادند.

  با تشکیل حکومت صفوی، امام قلی خان -سردار بلند آوازه عصر صفوی- پرتغالی ها را از جزیره بیرون راند، اما با سست شدن حکومت صفوی جزایر جنوب ایران دوباره از سوی بیگانگان مورد استعمار قرار گرفت. از اواسط حکومت قاجار بود که حضور انگلیسی ها در خلیج فارس آشکارتر از پیش شد و شکلی سلطه آمیز به خود گرفت. با پایان حکومت قاجار و آغاز حکومت پهلوی نیروی دریایی جوان ایران تشکیل شد و جزیره قشم دوباره به ایرانیان بازگشت.

  درباره هتل ویهان قشم

  هتل ویهان در جزیره قشم قرار دارد. این هتل سه ستاره بوده و در موقعیت مکانی بسیار عالی واقع‌شده است. با انتخاب این هتل زیبا برای اقامت می‌توانید لحظات خوشی را تجربه کنید و از جاهای دیدنی و گردشگری مانند دره ستارگان ، غار خربس ، قلعه پرتغالی‌ها و چندین مرکز خرید بازدید کنید.

  هتل ویهان دارای ۳ طبقه و ۱۸ واحد اقامتی است. این هتل امسال تأسیس‌شده و با امکانات رفاهی و خدمات ارائه‌شده موردتوجه مسافران زیادی قرارگرفته است، همچنین به دلیل نزدیکی این هتل به دریا می‌توانید روزتان را با تماشای ساحل نیلگون آغاز کنید. مراکز خرید نزدیک به این هتل نیز جزو مزیت‌های دیگر به شمار می‌روند که خبر خوبی برای طرفداران خرید است. کادر این مجموعه با خوش‌رویی از مسافران استقبال می‌کنند و با فراهم کردن اقامتی به یاد ماندنی مسافران را رهسپار شهرشان می‌کنند. پس اگر به دنبال مکانی ایده آل برای اقامتتان در جزیره قشم هستید، پیشنهاد ما انتخاب هتل ویهان است. برای دسترسی به فرودگاه قشم می‌توانید از ترانسفر رفت‌وبرگشت با هزینه مجزا بهره‌مند شوید.  امکانات عمومی هتل ویهان قشم

  لابی هتل ویهان دارای ظرفیت ۲۰ نفر است و مسافران در هنگام ورود به هتل با بخش پذیرش روبرو می‌شوند که به صورت شبانه‌روزی از مسافران استقبال کرده و در فراهم کردن اقامتی خوش تلاش می‌کنند. پارکینگ در این مجموعه رایگان بوده و ظرفیت برای ۱۰ خودرو مهیا شده است. اینترنت رایگان به صورت نامحدود در لابی در اختیار مسافران قرار داده می‌شود. در صورت نیاز به فکس ، فتوکپی و پرینتر می‌توانید به لابی هتل مراجعه کنید و با پرداخت هزینه مربوطه از این خدمات بهره‌مند شوید. برای گشت‌وگذار در میان جاذبه‌های دیدنی جزیره قشم نیز تاکسی‌سرویس دایر شده است. برای نگهداری از وسایل و چمدان می‌توانید به اتاق چمدان بروید.  واحدهای اقامتی و امکانات آن‌ها

  این هتل بی‌نظیر در هر طبقه دارای ۶ اتاق است که همگی دارای طراحی مدرن و اسباب شیکی هستند. انواع واحدهای اقامتی عبارت‌اند از اتاق دو تخته توئین، اتاق دو تخته دوبل، اتاق سه تخته، اتاق چهار تخته. با انتخاب این هتل برای اقامت وعده صبحانه سرو می‌شود. در این هتل ۴۸ تختخواب برای مسافران تعبیه‌شده است. در داخل اتاق‌های این مجموعه می‌توانید از کمد لباس ، یخچال ، تلویزیون ، مبلمان ، رخت‌آویز ، آب رایگان ، روم سرویس ، تلفن ، صندوق امانات ، سیستم سرمایشی کولر ، سیستم تهویه مطبوع هوا و حمام اختصاصی مجهز به سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی بهره‌مند شوید. در هنگام خرید بلیط هواپیما قشم در نظر داشته باشید که زمان تحویل اتاق‌ها ساعت ۱۴ و زمان تخلیه نیز ساعت ۱۲ ظهر است؛ بنابراین با انتخاب نزدیک‌ترین ساعت پرواز از سفرتان نهایت استفاده را ببرید. با توجه به اینکه برای اقامت کودکان زیر ۲ سال نیازی به پرداخت هزینه ندارد، برای کودکان ۲ تا ۶ سال نیز طبق قوانین به صورت نیم‌بها محاسبه می‌شود و در نهایت برای بالای ۶ سال هزینه اقامت به‌طور کامل دریافت می‌گردد.  رستوران هتل

  رستوران در هتل ویهان وجود ندارد و مسافران در هنگام اقامت در این هتل برای سرو غذا می‌توانند به رستوران‌های اطراف و نزدیک بروند.

  فاصله هتل ویهان قشم تا جاذبه‌های دیدنی نزدیک

  فاصله تا قلعه پرتغالی‌ها: ۸۱۰ متر
  فاصله تا غار نمک: ۱.۳ کیلومتر
  فاصله تا بازار سنتی قدیم قشم: ۱.۴ کیلومتر
  فاصله تا غار خربس: ۱۳ کیلومتر

   برای مشاهده تورهای داخلی روی این لینک کلیک کنید.

  نحوه خرید تورقشم

  برای راهنمایی بیشتر و خرید آنلاین یا حضوری در آژانس با کارشناسان ما در تماس باشید: 02166567643-02166567644

  تور قشم ، تور هوایی قشم ، تور زمینی قشم ، تور هرمز ، تور هنگام ، تور قشم هرمز هنگام ، تور قشم ارزان ، تور قشم لحظه آخری ، تور شاد قشم ، تور قشم گروهی ، رزرو هتل قشم ، رزرو پرواز قشم ، پرواز قشم ارزان ، تور قشم لحظه آخری ، تخفیف تور قشم ، تور قشم هتل 3 ستاره ، تور قشم هتل 4 ستاره ، تور قشم هتل 5 ستاره ، تور قشم ارزان ، تور قشم زمینی ارزان ، تور قشم هوایی ارزان ، تور قشم گردی ، تور شاد قشم ، تور ارزان قشم ، تور هرمز ارزان ، تور هنگام ارزان ، تور دره ستارگان ، هتل ارزان قشم ، سوییت ارزان قشم

  مشخصات فروشنده

  تهران
  آژانس سفرهای دور و نزدیک
  آژانس مسافرتی سفرهای دور و نزدیک دفتر شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سفرهای دور و نزدیک تهران ، میدان انقلاب ، کارگر جنوبی ، خیابان مهدیزاده ، پلاک 9
  Dooronazdiktravel.com@gmail.com
  02166567643-66567644
  09054480389-09054480390

  جهت طرح سوال، گزارش تخلف، ارسال انتقادات و یا پیشنهادات ابتدا باید در سایت عضو و یا وارد شوید.

  تخفیف های مرتبط

  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل دریتا | پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  5,715,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل سینگو | پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  5,715,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل رویال | پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  5,490,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل آرتمیس| پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  5,310,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل بهشت | پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  4,230,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل ریحان | پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  4,230,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل شمس | پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  4,230,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل آرمان | پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  4,410,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل کیمیا4 | پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  4,050,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل آرام | پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  4,320,000 تومان