تور قشم هتل آرام | پاییز و زمستان 1402 :

تور 4 روزه هوایی و زمینی قشم هتل 3 ستاره آرام تور قشم ویژه پاییز و زمستان1402

پرداخت شما (تومان) :
4,320,000 تومان
10 %
تخفیف
4,800,000 تومان 480,000 تومان
ارزش واقعی سود شما
زمان باقی مانده
  پیشنهاد ویژه
  قشم

  شرایط استفاده

  زمان حرکت هر روز هفته

  در صورت درخواست تور هوایی مبلغ پرواز اضافه میگردد.

  اتاقها در بومگردی بصورت گروهی و در هتل با چیدمان آژانس و لیدر انجام میشود

  جهت مشاهده تاریخها و رزرو تاریخ خود وارد قسمت مشاهده و خرید شوید.

  پس از ثبت نام کامل یکروز قبل از حرکت یا صبح روز حرکت اطلاعات حرکت ارسال میگردد.

  محل حرکت میدان آرژانتین یا میدان آزادی میباشد که اطلاع رسانی میگردد.

  ساعت و محل حرکت با توجه بر اعلام بیمه ممکن است متغیر بوده و روز حرکت اعلام خواهد شد.

  یه ربع قبل از حرکت در محل حضور داشته باشید.

  هر خرید قابل استفاده برای یک نفر

  بدون محدودیت در خرید (( هماهنگی قبل و بعد از خرید الزامیست))

  تورها چارتر و غیر قابل کنسلی می باشد و در صورت انصراف مسافر هیچ مبلغی استرداد نمی گردد.

  به همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر الزامی است.

  قبل و بعد از خرید هماهنگ فرمائید در صورت عدم هماهنگی هیچگونه مسئولیتی بر عهده سایت و مجری نمی باشد.

   فقط با هماهنگی قبلی از طریق شماره 66567643-66567644

  توجه فرمایید : حتما پس از ثبت نام مشخصات کامل مسافرین شامل:

  اسم و فامیل،کد ملی،تاریخ تولد کامل ،ام تور و تاریخ انتخاب شده خود را به شمارهای

  تلگرام و واتساپ 09054480389-09054480390 ارسال نموده تا ثبت نام کامل و تایید

  شود درغیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی بر عهده آژانس نمیباشد.

  ضمنا اطلاع رسانی و برنامه سفر از طریق همان شماره چند ساعت قبل از حرکت

  برای ثبت نام کننده ارسال میگردد.

  ویژگی‌ها

  برنامه و خدمات تور 2 شب و 3 روز   و 3 شب  4 روزقشم

  گشت کامل جزیره قشم هرمز هنگام

  ورودیه های جزیره و هزینه قایق سواری جدا بر عهده مسافر میباشد

  وسیله نقلیه توریستی وی ای پی

  بیمه مسافران  و همراه لیدر مجرب و حرفه ای

  همراه راهنمای محلی

  کلیه ورودیها و هزینه ترانسفر محلی (نیسان یا مینی بوس)برعهده مسافر می باشد

  بیمه حوادث گروهی مسافران  و همراهی لیدر مجرب و حرفه ای

   

   

  توضیحات

   تور قشم با آژانس سفرهای دور و نزدیک

  جزیره قشم


  جزیرهٔ قِشم، یکی از جزایر خلیج فارس است که به‌عنوان بزرگ‌ترین جزیرهٔ ایران و خلیج‌فارس در استان هرمزگان قرار دارد.

  از نقاط دیدنی این جزیره: جنگل‌های حرا ، غارهای خربس ، تنگه چاهکوه ، دلفین‌های آبی ، خلیج فارس ، درهٔ ستاره‌ها ، جزایر ناز و غار نمکدان است.  جزیره قشم در عصر ساسانی

  جزیره قشم در دوران ساسانیان ابرکاوان (Abarkāvān) خوانده می‌شده‌است. در واقع واژهٔ «کاوان»، که در زبان پارسی میانه به معنای «از تبار کاوه» است، به صورت یک اسم شخص در منابع یافته می‌شود. از این نام کهن هنوز می‌توان رد پاهایی در جزیره قشم یافت. که می‌توان از درگهان (درگاهان / درگوان) ، کووه‌ای ، گوران ، کاروان (قشم) نام برد. به نوشتهٔ اصطخری و ابن حوقل ، ابرکاوان جزئی از کورهٔ اردشیر خرهٔ استان فارس بود.
   فرمان‌دار عرب بحرین و عمان ، عثمان بن ابوالعاصی ثقفی ، سپاهی را برای تسخیر این جزیره گسیل داشت؛ جمعیت این جزیره بیش‌تر از قبیلهٔ عبدالقیس ترکیب یافته بود. مرزبان کرمان در آن جا استحکاماتی را به همراه نیرویی کوچک نهاده بود اما در پی درگیری با اعراب به قتل رسید. آن گاه مسلمانان تهاجمات خود را به سوی جنوب ایران پیش بردند و در تَوّاج فرود آمدند.

  ابرکاوان در اوایل عصر اسلامی ، سرزمینی شکوفا و پررونق و برخوردار از شهری آباد و روستاهایی بسیار با کشتزارهایی پربار ، درختان خرما و دیگر درختان میوه بود. شهر یک مرکز فعال دریانوردی – تجاری (و منبع آب شیرین برای کشتی‌ها) بود. مسجدی که فاتحان عرب بنا کرده بودند هنوز پا بر جا بوده‌است .

  نزدیک به اواخر عصر اموی ، این جزیره به پناهگاه خارجیان مبدل شده بود. در عصر یاقوت حموی جزیرهٔ ابرکاوان شکوه و آوازهٔ پیشین خود را به گستردگی از دست داده بود به‌طوری‌که هیچ‌کس نتوانسته بود به او جایگاه و موقعیت درست و دقیق جزیره را بگوید.

  درکتاب معجم البلدان نام کاوان لقب حارث قیسی گفته شده که قبل اسلام در قشم سکونت داشته و از عشیره عبدالقیس بوده‌است به همین خاطر نام قدیم جزیره بر کاوان یعنی خشکی کاوان و بنی کاوان گفته می‌شده بعد سقوط عباسیان دومین مهاجرت اعراب از عراق به قشم صورت گرفت و قبیله آل کمال و سادات مدنی وارد قشم شدند و دوره جدیدی از پیشرفت در جزیره آغاز شد در آن زمان اعراب به جزیره طویله میگفتن به معنی دراز بعد حملات پرتغالیان و صفویه تعداد زیادی در قشم به شهادت رسیدند و زمینه ورود اعراب الهوله شروع شد که توانستند جزیره از دست بیگانگان خارج کنند از جمله دوقبیله مشهور عرب الهوله قواسم که شیخ آنها به ترتیب رحمه بن مطر القاسمی و راشد بن مطر القاسمی و بنی معین شیخ آنها شیخ عبدالله المعینی در این زمان به دلیل حکم القواسم نام جزیره به نام القسم و الجسم بود همچنین عرب‌های الهوله درگیری زیاد با حکومت زندیه داشتند و در این زمان به دلیل جنگ‌ها که ازسوی انگلیس وحکومت مرکزی ایران وارد بود خیلی از قبیله عمانی وارد قشم شدن باحکم امام مسقط همچنین عمانی زیادی در مدارس دینی قشم درحال تحصیل بودند که لویمر در آن زمان جمعیت جزیره بیش از ۱۳هزار عرب و ۵۰۰نفر از عجم که اعراب به ترتیب از قبیله عبدالقیس ، آل کمال ، القواسم ، بنی معین ، الفوارس ، آل علی ، الشیزاویین و سادات مدنی  آل خلف ، بنی تمیم ، بني ياس ، آل حمد ، المناصیر ، العتیبی ، الکندی ، بني خالد و… و برخی از قبیله توسط کتاب تاریخ وحدت اثر احمد بن محمد الخزرجی ذکر شده به نام الرمیثی تیره از بنی یاس ، آل سعد ‌‌، البلابیل ، زعابی ، آل یمانی و النهبانی ذکر شده. در زمان قاجار با سقوط حکم آل معین کم‌کم زبان عربی در این جزیره به مرور از بین رفت و به دلیل فعالیت انگلیس به خاطر دشمنی با خاندان القواسم نام جزیره به قشم تغییر نام پیدا کرد آخرین حکام قشم از خاندان بنی معین بودند با شروع حکومت پهلوی دوره جدیدی از مهاجرت مردمان جزیره شروع شد و تعداد زیادی از اهل قشم و جزیره اطراف قشم «هنگام و لارک» به کشور امارات ، عمان ، کویت ، بحرین و قطر مهاجرت کردند. و کم‌کم تجارت بزرگ خرماو اجناس اولیه برای ساخت لنج و… رونق خودش رو از دست داد.

  اگر قصد مسافرت به این شهر زیبا را دارید با سفرهای دورونزدیک همراه ما باشید تا دیدنی‌های این شهر را به شما معرفی نماییم.


  موقعیت جغرافیایی

  این جزیره از شمال به شهر بندرعباس ، مرکز بخش خمیر و قسمتی از شهرستان بندرلنگه ، از شمال‌شرقی به جزیرهٔ هرمز، از شرق به جزیره لارک، از جنوب به جزیره هنگام و از جنوب‌غربی به جزایر تنب بزرگ و کوچک و ابوموسی محدود می‌گردد.

  نزدیک‌ترین بندر در ساحل اصلی کشور به جزیرهٔ قشم ، بندرعباس است که فاصله آن تا محل سربندر قشم ۸/۱۰ مایل دریایی (۲۰کیلومتر) است. نزدیک‌ترین فاصله این جزیره به ساحل اصلی کشور، در دماغهٔ شمالی جزیره، در محل بندر لافت (در جزیرهٔ قشم) تا بندر پل، در شهرستان خمیر (در ساحل اصلی کشور) که فاصله آن در حدود یک مایل دریایی (۱۸۰۰ متر) بوده و محل احداث پل خلیج‌فارس خواهد بود.
  مساحت جزیره

  مساحت جزیره ۱٬۴۹۱ کیلومترمربع، حدود ۲/۵ برابر دومین جزیره بزرگ خلیج‌فارس یعنی بحرین است. طول جزیره از بندر قشم تا بندر باسعیدو در انتهای جزیره را در منابع مختلف بین ۱۰۰ تا ۱۳۰ کیلومتر تخمین زده‌اند و بیشتر روی طول ۱۱۵ و ۱۲۰ کیلومتر تکیه شده‌است اما این روزها با پیشرفت علم و برنامه‌های موجود اندازه‌گیری مساحت در تمامی نقاط کره زمین مانند مثل برنامه گوگل ارت ، طول جزیره از اولین نقطه که معروف به کله قشم است تا باسعیدو ۱۰۸/۵ کیلومتر محاسبه شده‌است. در گزارش توجیهی اجرای قانون تعاریف ، طول سراسری جزیرهٔ قشم را ۱۲۰ کیلومتر ذکر کرده‌اند. این عدد مسافت جاده‌ای قشم تا باسعیدو با وجود پیچ و خم جاده‌ها است ، ولی طول مستقیم این دو نقطه ۱۰۸/۵ است. عرض جزیره ، در نقاط مختلف متفاوت بوده و به‌طور متوسط دارای سه عرض: کم (بین طبل و صلخ) ، زیاد (بین لافت کهنه و شیب‌دراز) و متوسط (در منطقه اسکان) است. با این وجود، عرض متوسط جزیره قشم را ۱۱ کیلومتر می‌توان در نظر گرفت.

  قشم، حدود ۲٫۵ برابر سنگاپور، بحرین یا سان مارینو وسعت دارد و بدین‌ترتیب بزرگ‌ترین جزیرهٔ غیرمستقل جهان است و در نقطهٔ حساس و استراتژیک خلیج فارس و در دهانه تنگه هرمز واقع شده‌است.


  جغرافیای سیاسی

  در سال ۱۳۹۷ بر اساس مصوبه هیئت دولت مبنی بر ایجاد بخش حرا در شهرستان قشم و نیز جدا شدن بخش هرمز و الحاق آن به شهرستان بندرعباس؛ موجب شد شهرستان قشم دارای سه بخش باشد که عبارت‌اند از:

      بخش مرکزی
      بخش شهاب
      بخش حرا

  شهرستان قشم همچنین دارای ۵ شهر قشم ، سوزا و درگهان و در سال ۱۳۹۸ شهر طبل و در سال ۱۴۰۰ دو بندر تاریخی لافت و رمکان به عنوان شهر معرفی شده و بدین ترتیب قشم داری ۵ شهر است.
  جزیره قشم در نقشه خاورمیانه ساموئل آگوستوس میشل

  طبق آخرین تقسیمات کشوری امروزه شهرستان قشم ۶۹ شهر و روستا دارد که مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

      طولا
      درگهان
      حمیری (قشم)
      جزیره لارک (جزء جزیره قشم)
      کووه ای
      هلر
      گیاهدان
      بندر لافت
      جی‌جیان
      باغ بالا
      توریان
      تم‌سنتی
      زینبی
      پی‌پشت
      کوشه قشم
      کاروان (قشم)
      گربه دان
      زیرانگ
      گردوا
      خالدین
      مسن
      شیب دراز
      دیرستان
      برکه خلف
      جزیره هنگام شامل روستاهای هنگام جدید
      هنگام کهنه
      هنگام غیل (جزیره هنگام جزء جزیره قشم)
      ریگو (قشم)
      بند حاج علی
      قندیل
      نخل گل
      رمچاه
      طبل (قشم)
      ملکی (قشم)
      هفت رنگو
      سلخ
      گمبران
      سهیلی
      تنب پارسان
      گورزین
      دهخدا (قشم)
      گوران (قشم)
      نقاشه
      دوربنی
      بندردولاب
      گوری
      مرادی
      درکو
      دوستکو
      مرادی
      چاهو شرقی
      تم گس
      کنارسیاه
      چاهوغربی
      سرریگ
      باسعیدو
      رمکان
      دفاری
      کابلی
      شیخ حسن
      معتمد آباد
      منصورآباد
      عایشه آباد
      تلمبو


  بنادر مهم صیادی و تجاری
  یک لندینگ‌کرافت که برای انتقال خودروها بین بندرپل و بندر لافت به کاربرده می‌شود.
  کشتی‌های مسافری در اسکله شهید ذاکری

  بنادر مهم و صیادی شهرستان قشم به ترتیب زیر هستند:

  ۱ - بهمن ۲ - شهید ذاکری ۳ - بندر سوزا ۴ - باسعیدو ۵ - سلخ ۶ - کاوه ۷ - مسن ۸ - درگهان ۹ - لافت ۱۰ - فجر ۱۱ - شرکت نفت ۱۲ - رمچاه ۱۳ - کندالو ۱۴ - طبل ۱۵ - هنگام ۱۶ -کانی ۱۷ - دوستکو
  جزایر پیرامون قشم

  در کنار جزیره قشم، سه جزیره دیگر شامل جزیره هنگام، هرمز و لارک هم هستند. بعضی جزایر کوچک دیگری هم اطراف قشم وجود دارند که فاصله کمی با ساحل جزیره دارند و هنگام جزر و مد به ساحل جزیره می‌پیوندند و می‌گسلند همین باعث نامگذاری این چند جزیره کوچک به عنوان جزایر ناز شده‌است که گویی در پیوستن به جزیره ناز می‌کنند.
  جغرافیای انسانی
  جمعیت

  طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ جمعیت کل جزیره قشم ۱۴۸٬۹۹۳ نفر است که از این تعداد ۶۶٬۸۰۱ نفر در نقاط شهری و ۸۲٬۱۶۰ نفر هم در نقاط روستایی سکونت دارند.
  مهاجرت

  علاوه بر جمعیت بومی و ساکن جزیره قشم دارای جمعیت غیربومی و مهاجر است که به‌طور عمده در بخش‌های تجارت ، بازرگانی ، صنایع و معادن ، ادارات و دوایر دولتی و ارگان‌ها ، بانک‌ها ، تشکیلات سازمان منطقه آزاد قشم و دیگر بخش‌های خدماتی به فعالیت اشتغال دارند.  دین و مذهب

  مردم جزیرهٔ قشم (بومیان) متشکل از مسلمان پیرو مذهب تسنن (شافعی) و شماری از مهاجران اهل تشیع از دیگر نقاط ایران هستند.

  جزیره قشم که به جزیره عجایب هفتگانه معروف می باشد، سالانه گردشگران زیادی را پذیرا می باشد که برای بازدید از جاذبه های آن به این منطقه سفر می کنند. به دلیل تعداد بی شمار گردشگرانی که هرساله به جزیره قشم سفر می کنند، هتل های زیادی در این جزیره احداث گشته است
  هتل آرام قشم

  هتل آرام قشم یکی از هتل های سه ستاره با کیفیت جزیره قشم می باشد که در سال 1384 افتتاح و در سال 1396 بازسازی شده است. هتل آرام قشم در بلوار ولیعصر قشم واقع شده است و موقعیت مکانی این هتل طوریست که در نزدیکی ساحل زیبای دریا و بسیاری از نقاط تفریحی جزیره قشم واقع شده است و نیز فاصله کمی تا مراکز خرید و تجاری جزیره قشم مانند مرکز خرید ستاره قشم دارد.

  هتل آرام قشم با کادری مجرب و حرفه ای با امکانات و خدمات استاندارد یک هتل سه ستاره توانایی پذیرایی شایسته از مهمانان و مسافران جزیره قشم را داراست. هتل آرام قشم که در ساختمانی 4 طبقه احداث شده است , دارای 23 واحد شامل اتاق های دو تخته , اتاق سه تخته , سوئیت یک خوابه چهار تخته با ظرفیت کلی حدود 70 نفر تخت می باشد. از امکانات این هتل سه ستاره میتوان به رستوران با ظرفیت 40 نفر , کافی شاپ , آسانسور , لابی با ظرفیت 20 نفر , سیستم اعلام حریق , اینترنت رایگان در لابی , صبحانه رایگان , صندوق امانات , سیستم گرمایش و سرمایش , حمام و سرویس بهداشتی و از خدمات ارائه شده در این هتل میتوان به : خدمات تهیه بلیط , اتاق چمدان , خدمات ضدعفونی , لاندری , خدمات خانه داری , پذیرش 24 ساعته , خدمات ویژه معلولین و تاکسی سرویس اشاده کرد.

   

  برای مشاهده تورهای داخلی روی این لینک کلیک کنید.

  نحوه خرید تورقشم

  برای راهنمایی بیشتر و خرید آنلاین یا حضوری در آژانس با کارشناسان ما در تماس باشید: 02166567643-02166567644

  تور قشم ، تور هوایی قشم ، تور زمینی قشم ، تور هرمز ، تور هنگام ، تور قشم هرمز هنگام ، تور قشم ارزان ، تور قشم لحظه آخری ، تور شاد قشم ، تور قشم گروهی ، رزرو هتل قشم ، رزرو پرواز قشم ، پرواز قشم ارزان ، تور قشم لحظه آخری ، تخفیف تور قشم ، تور قشم هتل 3 ستاره ، تور قشم هتل 4 ستاره ، تور قشم هتل 5 ستاره ، تور قشم ارزان ، تور قشم زمینی ارزان ، تور قشم هوایی ارزان ، تور قشم گردی ، تور شاد قشم ، تور ارزان قشم ، تور هرمز ارزان ، تور هنگام ارزان ، تور دره ستارگان ، هتل ارزان قشم ، سوییت ارزان قشم

   

   

  مشخصات فروشنده

  تهران
  آژانس سفرهای دور و نزدیک
  آژانس مسافرتی سفرهای دور و نزدیک دفتر شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سفرهای دور و نزدیک تهران ، میدان انقلاب ، کارگر جنوبی ، خیابان مهدیزاده ، پلاک 9
  Dooronazdiktravel.com@gmail.com
  02166567643-66567644
  09054480389-09054480390

  جهت طرح سوال، گزارش تخلف، ارسال انتقادات و یا پیشنهادات ابتدا باید در سایت عضو و یا وارد شوید.

  تخفیف های مرتبط

  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل دریتا | پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  5,715,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل سینگو | پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  5,715,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل رویال | پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  5,490,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل آرتمیس| پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  5,310,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل رخسار | پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  4,320,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل بهشت | پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  4,230,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل ریحان | پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  4,230,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل ویهان | پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  4,545,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل شمس | پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  4,230,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل آرمان | پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  4,410,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل کیمیا4 | پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  4,050,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل سما | پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  4,050,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل آسانا | پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 10 %
  4,860,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور زمینی قشم |پاییز و زمستان 1402

  قشم
  تخفیف 5 %
  3,990,000 تومان