تور قشم هتل 3 ستاره سما :

تور زمینی و هوایی قشم هتل 3 ستاره سما SAMA تور ارزان هتل قشم ، تور ارزان قشم ، تور هوایی قشم ، هرمز و هنگام تور زمینی قشم ، بهترین قیمت تور قشم ، تور قشم شاد1402

پرداخت شما (تومان) :
2,517,500 تومان
5 %
تخفیف
2,650,000 تومان 132,500 تومان
ارزش واقعی سود شما
زمان باقی مانده
  پیشنهاد ویژه
  قشم

  شرایط استفاده

  بدون محدودیت در خرید (( هماهنگی قبل و بعد از خرید الزامیست ))

  تورها چارتر و غیر قابل کنسلی می باشد و در صورت انصراف مسافر هیچ مبلغی استرداد نمی گردد.

  به همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر الزامی است.

  قبل و بعد از خرید هماهنگ فرمائید در صورت عدم هماهنگی هیچگونه مسئولیتی بر عهده سایت و مجری نمی باشد.

   فقط با هماهنگی قبلی از طریق شماره 66567643-66567644

  توجه فرمایید : حتما پس از ثبت نام مشخصات کامل مسافرین شامل:

  اسم و فامیل،کد ملی،تاریخ تولد کامل ،نام تور و تاریخ انتخاب شده خود را به شمارهای تلگرام و واتساپ 09054480389-09054480390 ارسال نموده تا ثبت نام کامل و تایید

  شود درغیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی بر عهده آژانس نمیباشد.

  ضمنا اطلاع رسانی و برنامه سفر از طریق همان شماره چند ساعت قبل از حرکت

  برای ثبت نام کننده ارسال میگردد.

  ویژگی‌ها

  تور زمینی و هوایی قشم

  هتل 3 ستاره سما SAMA قشم

  قیمت جهت یک شب اتاق دوتخته با صبحانه در ایام عادی میباشد.

  جهت دریافت نرخ دقیق پکیج تور تماس با آژانس و اعلام تاریخ و نفرات الزامیست.

  خدمات هتل

  رستوران

  تاکسی سرویس

  خدمات اينترنت بی‌سیم 

  سرویس روزانه اتاق

  حمام

  سرویس بهداشتی فرنگی

  تلفن

  تلویزیون

  سیستم تهویه هوا

  صبحانه

  گشت کامل جزیره قشم هرمز هنگام

  ورودیه های جزیره و هزینه قایق سواری جدا بر عهده مسافر میباشد

  همراه راهنمای محلی

  خرید و رزرو مسافر از سایت به منزله مطالعه شرایط و قبول آنها میباشد.

   زمان حرکت هر روز هفته 

  توضیحات

   

  تور قشم با آژانس سفرهای دور و نزدیک


  سواحل

  جزیره قشم با وسعتی نزدیک به ۱۵۰۰ کیلومترمربع، بیشترین سواحل و کرانه‌ها را در بین جزایر خلیج‌فارس به خود اختصاص می‌دهد. سواحل زیتون ، سیمین ، جزایر ناز ، سوزا ، مسن ، لافت ، شیب‌دراز ، سلخ و دوستکو از سواحل جزیره قشم هستند.

  از ویژگی‌های ساحل‌شناختی این جزیره تنوع سواحل صخره‌ای ، ماسه‌ای و گلی آن است که چنین خصوصیتی به‌طور یک جا در کمتر جزیره‌ای یافت می‌شود.

  سواحل شنی و ماسه‌ای نقره‌فام و سیمین براق نیز از دیگر انواع سواحل در جزیره قشم محسوب می‌شوند. ساحل صخره‌ای زیتون ، ساحل شنی سیمین و سواحل گلی لافت و جنگل‌های حرا تنوع سواحل قشم را نشان می‌دهند.

  ساحل صخره‌ای ریگو معروف به ساحل لاک‌پشت‌ها است که لاک‌پشت‌ها در آنجا برای نفس‌گیری و تغذیه به روی آب می‌آیند.

  سواحل جزیره هنگام در دو کیلومتری خط ساحلی جنوب جزیره قشم زیستگاه دلفین‌ها است.  آب و هوا

  این در حالی است که رطوبت نسبی هوا در قشم بالاست. فشار هوا در قشم بین ۱۰۱۵ تا ۱۰۱۸ میلی‌بار جیوه‌است که در تابستان به دلیل گرمای زیاد، فشار هوا به کمتر از ۱۰۰۰ میلی‌بار می‌رسد.

  دمای متوسط سالیانه جزیره قشم حدود ۲۶ درجه سانتی‌گراد، با متوسط حداکثر و حداقل دمای روزانه به ترتیب ۳۳ و ۱۸ درجه سانتی‌گراد است. اختلاف درجه حرارت فصلی این جزیره بسیار زیاد است. گرم‌ترین زمان‌ها ۱۰ تیر تا ۱۰ شهریور و سردترین ماه‌ها دی و بهمن است. در جزیره قشم حداکثر و حداقل دمای مطلق ۴۶ و ۱۶ درجه سانتی‌گراد به ثبت رسیده‌است.

  میانگین بارش سالانه جزیره قشم ۱۸۳٫۲ میلیمتر و میزان بارش ۱۲۶ میلی‌متر در یک روز است. قشم میانگین ۱۱ روز بارندگی در سال دارد.
  پوشش گیاهی

  اولین و مهم‌ترین جامعه گیاهی جزیره جنگل‌های حرا مشاهده می‌شود که گونه‌ای از مانگروها به نام Avicennia marina (به نام ابوعلی سینا) است و گستره‌ای بیش از ۲۰۰۰ کیلومتر مربع از مساحت جزیره را به خود اختصاص داده‌اند.

  گیاهان قشم خشکی پسند و حرارت‌خواه بوده و نیاز به رطوبت زیاد در تابستان دارند و بیشتر به شکل درختچه‌های نیم‌بیابانی کوتاه قد قابل مشاهده هستند. از این جمله درختان می‌توان به درختان کهور ، چت (با کسره زیر چ) ، کرت و کنار نام برد ؛ که بیشتر آن‌ها کهور و چت هستند. بوته‌های جر نیز در کنار این درختان پوشش گیاهی جزیره را تشکیل می‌دهند.

  از درختان قشم نخل است.
  حیات جانوری

  در آب‌ها و خشکی‌های جهان سه سیستم حیاتی از نظر تنوع زیستی از بیشترین تنوع جانوری و گیاهی برخوردارند. این سه اکوسیستم عبارت‌اند از جزایر مرجانی ، جنگل‌های حرا و جنگل‌های بارانی. در جزیره قشم و آب‌های پیرامونی آن دو اکوسیستم‌های اول و دوم حضور دارند.
  پستانداران

  گونه‌های شناسایی شده پستانداران قشم عبارت‌اند از: ۴ گونه خفاش که یک نوع آن خفاش میوه‌خوار است ، خفاش میوه‌خوار بزرگ‌ترین خفاش کشور بوده و بیشتر از قشم گزارش شده‌است. یک گونه خارپشت ، یک گونه خرگوش ، یک گونه روباه ، یک گونه سمور (خدنگ) ، دو گونه نمسی و همچنین جبیر یا غزال ایرانی نیز در جزیره قشم شناسایی شده‌است که متأسفانه در شرایط بحرانی به‌سر برده و شدیداً در معرض خطر انقراض می‌باشند. همچنین اخیراً کوچک‌ترین پستاندار دنیا بنام حشره خوار کوتوله به لیست پستانداران جزیره قشم اضافه شده‌است. بدین ترتیب جزیره قشم میزبان بزرگ‌ترین پستاندار کره خاکی بنام وال آبی (گونه ای وال) با طول بیش از ۳۰ متر طول و وزن بیش از ۱۲۰٫۰۰۰ کیلوگرم و حشره خوار کوتوله (به انگلیسی: suncus etrudcus) بعنوان کوچک‌ترین پستاندار دنیا با وزن ۵ گرم و طول ۸ سانتیمتر، می‌باشد.
  دوزیستان و خزندگان

  با توجه به موقعیت جغرافیای جزیره قشم در خلیج‌فارس و به دلیل تنوع نواحی اکولوژیک آن و همچنین به دلیل وجود زیستگاه‌های متنوع نظیر: محیط تالابی جنگل حرا ، پهنه‌های گلی ، تپه ماهورهای متنوع ، مناطق بیابانی ، شنزارها ، سواحل شنی ، مناطق صخره‌ای ، مزارع و باغ‌های کشاورزی و چمنزارهای فصلی  مطالعه مقدماتی اکولوژیک توزیع و پراکنش دوزیستان و خزندگان جزیره صورت پذیرفت. تا کنون سه گونه مار و ۱۷ گونه مارمولک و یک گونه دوزیست در قشم شناخته شده‌اند.
  پرندگان

  بارزترین پدیده طبیعی قشم گوناگونی پرندگان آن است. از میلیون‌ها سال پیش به این سو حدود چهار میلیون پرنده مهاجر به‌طور منظم در فصل‌های مختلف سال ، به خلیج‌فارس همانند یک زیستگاه ویژه پناه می‌آورند.

  به‌طور کلی در گشت و گذاری چند روزه در جزیره قشم به آسانی می‌توان تا ۱۰۰ گونه از پرندگان آن را مشاهده کرد. پرندگان از بیشترین تنوع برخوردارند. فهرست پرندگان شناسایی شده قشم تا سال گذشته ۹۸ گونه بود اما با شناسایی ۷۵ گونه پرنده دیگر این فهرست در حال حاضر به ۱۷۳ نوع رسیده‌است. برخی از این پرندگان از جمله پرندگان نادر کشورمان هستند که شاهین کبود و حواصیل سبز از آن جمله‌اند.

  برخی از پرندگان جزیره قشم عبارت‌اند از:

  مرغ سقای پا خاکستری ، باکلان ، حواصیل خاکستری ، قار کوچک ، قار ساحلی ، قار سفید ، حواصیل شب ، حواصیل هندی ، کفچه نوک ، فلامینگو ، عقاب ماهی‌گیر ، کرکس ، جیرفتی ، هوبره ، سلیم خرچنگ‌خوار ، صدف‌خوار ، دیدومک ، تلیله نوک‌پهن ، کاکایی سر سیاه ، کاکایی پشت سیاه ، پرستو دریایی دودی ، پرستو دریایی کاکلی کوچک ، پرستو دریایی معمولی ، پرستو دریایی کاکلی ، سبز قبای هندی ، زنبور خانگی کوچک ، دم جنبانک ابلق ، دم جنبانک کله زرد ، میوه‌خور ، بلبل خرما ، سنگ چشم کله سرخ ، سسک چیف‌چاف ، سسک جنبان ، سسک سرسیاه ، طرقه بنفش ، طرقه کوهی ، چکچک بیابانی ، شهدخور ، زرد پر مزرعه ، سهره خاکی.

  اگر قصد مسافرت به این شهر زیبا را دارید با سفرهای دورونزدیک همراه ما باشید تا دیدنی‌های این شهر را به شما معرفی نماییم.


  جاذبه‌های گردشگری
  گنبد نمکی نمکدان

  کوه نمکی یا کوه نمکدان در جنوب‌غربی جزیره قرار دارد. ارتفاع این کوه مخروطی‌شکل تا ۳۹۷ متر (قلهٔ کوه نمکدان) می‌رسد. ساختار نمکی این کوه از انباشته شدن صخره‌های آذرین با رسوبات تشکیل شده‌است. کوه گنبد نمکی با بقایای معادن نمک باستانی و چشمه‌های آب شور، به خودی خود یک «اثر تاریخی طبیعی دیدنی» با امکانات آموزشی و تفریحی را به‌وجود آورده‌است.

  گنبد نمکی نمکدان تنها گنبد نمکی در جزیره قشم است که از میان دماغه جنوب ، تا قدیس سلخ و دماغه شمال غربی تا قدیس باسعیدو بالا آمده‌است و در نقشه تقریباً دایره ای شکل است. بام گنبدی دارای توپوگرافی نامنظم است و دیواره آن بسیار پرشیب می‌باشد. در بخش جنوبی گنبد نمکی نمکدان ، غارهای نمکی بسیار زیبا و شگفت‌انگیزی وجود دارد که ارتفاع تا ۲۰ متر نیز اندازه‌گیری شده‌است. سقف غار بوسیله قندیلهای فراوان پوشیده شده‌است که با گذشت زمان در اثر نفوذ آب تغییر شکل می‌دهند. از میان غارهای نمکی زیبا و عجیب، آب زیر زمینی دائمی نیز جریان دارد که در تمام طول سال جاری است و در دامنه کوه به صورت چشمه نمکی است که منظره بسیار دیدنی را ایجاد می‌کند.
  دره چاه کوه

  دره چاه‌کوه (یا تنگهٔ چاه‌کوه) یکی از جاذبه‌های طبیعی جزیره قشم است. این دره در فاصلهٔ ۷۰ کیلومتری شهر قشم و در کنار روستای چاهو شرقی بخش شهاب قرار داشته و بخشی از ژئو پارک قشم می‌باشد. دره چاه‌کوه به عمق ۱۰۰ متر نمایشی از فرسایش سنگ‌های رسوبی است و بخشی از ژئوپارک قشم محسوب می‌شود که به تأیید یونسکو رسیده‌است.

  دره ستارگان در قشم

  روستای برکه‌خلف در فاصله پنج کیلومتری از ساحل جنوبی جزیره قرار گرفته‌است. در شمال این روستا دره ستارگان قرار دارد. اهالی منطقه به این روستا استاله کفته می‌گویند. اما، نام دره ستاره‌ها برای این پدیده کم‌نظیر زمین‌شناسی جاافتاده است.

  به دلیل شکل ویژه این دره و انواع حجم‌ها و پدیده‌های فرسایش موجود در آن وزش بادهای تند و گردش هوا در لابه‌لای ستون‌ها و حفره‌های موجود در دره تولید صدا می‌کند و به دلیل این صداها است که اهالی معتقدند با تاریک شدن هوا این دره محل آمد و شد ارواح و اجنه‌است و بنابراین از ورود به آن در شب خودداری می‌کنند.

  دره ستاره‌ها در واقع یک ناحیه فرسایش‌یافته توسط آب‌های سطحی ، رگبارهای فصلی و تندبادها است. فلات اولیه که هنوز در بخش شمالی به‌صورت کم و بیش دست نخورده باقی‌مانده، در ارتفاع بین ۷ تا ۱۵ متری از کف دره قرار دارد و جنس آن ماسه سنگ با سیمان آهکی سست و پر از پوسته‌های فسیلی است. مخروط‌های نوک‌تیز ، ستون‌ها و ستونک‌های فرسایشی ، آرک‌ها و تیغه‌ها و دیواره‌های نواری از جمله بخش‌هایی هستند که در این دره مشاهده می‌شوند.

  به دلیل سست بودن جنس لایه‌ها، می‌توان انتظار داشت که پس از هر بارندگی شدید (که به ندرت اتفاق می‌افتد) تغییرات محسوسی در مورفولوژی دره صورت پذیرد.

  غار خربس

  غار خربس (xorbas)در جنوب جزیره و پانزده کیلومتری شهر قشم در سمت راست جاده قشم به روستای خربس و روستای رمچاه قرار دارد. در دل ارتفاعات روستای خربس، آثاری از معماری صخره‌ای دیده می‌شود که به عقیده برخی از محققین ، نیایشگاه پیروان مهرپرستی و با پرستشگاه آناهیتا (خدای آب) بوده‌است.
  دژ پرتغالی‌ها  آثار دژ (قلعه) پرتغالی‌ها در شهر قشم و دژهای دیگری در خاور لافت ، موسوم به دژهای نادری  که با توپ‌های بزرگ آن روزگار مجهز بوده‌است  در قشم دیده می‌شود. این دژ، وظیفه پشتیبانی قلعه هرمز را بر عهده داشته که شامل تأمین آب شیرین برای قلعه پرتغالی‌ها در هرمز بوده‌است. بنای این قلعه در ۱۶۲۱ میلادی باعث شد شاه عباس اقدام به جنگ ضد پرتغالی‌ها و اخراج آنان از کناره‌های خلیج‌فارس نماید.


  ژئوپارک قشم نخستین ژئوپارک خاورمیانه است که از سال ۱۳۸۵به عضویت شبکه جهانی ژئوپارک‌های تحت حمایت یونسکو درآمده‌است. حفاظت از این ژئوپارک و ژئوسایت‌های آن توسط جوامع محلی و با نظارت و آموزش مدیریت ژئوپارک قشم صورت می‌گیرد.
  چشمه‌ها

  چشمه‌های جزیره قشم، که به‌طور پراکنده در جای جای جزیره وجود دارند، فاقد آب شیرین بوده و عمدتاً شور هستند. برخی از این چشمه‌ها عبارت‌اند از:

      چشمه کارگاه چشمه معدنی سولفوره و شور کارگاه در میانه و هسته مرکزی ساختار تاقدیسی مجاور بندر ماهیگیری سلخ (میدان گاز طبیعی سلخ، معروف به برهوت) واقع شده‌است. آب این چشمه (چند لیتر در ثانیه) پس از نهشته شدن بخشی از مواد معدنی سیاه‌رنگ همراه در محل تظاهر، موجب تغذیه بیشتر آب شور در آبراهه موجود این محل بوده و در اطراف و بستر آبراهه اخیر نیز رسوبات فراوان نمک گذاشته می‌شود.
  چشمه گوری: رسوبات واحد گوری دارای ضخامت حدود یکصد متر، پوشاننده نهشته‌های انیدریت و نمک‌های مربوط به سازند گچساران است که با توجه به دانسته‌ها، ستبرای حدود ۱۴۰۰ متر دارد.
  چشمه‌های دامنه کوه نمکدان پهنه‌های پوشیده از رسوب نمک در کوه نمکدان دارای توده‌های بسیار بزرگ و گسترده نمک با کمیت بالا با کیفیت و خلوص نسبتاً مناسب است و از نظر اقتصادی در تأمین نمک خوراکی، نمک طبی و حتی تأمین بخشی از مشتقات موردنیاز در ترکیباتی از پتروشیمی اهمیت دارد.

  پارک کروکودیل قشم

  اولین و بزرگ‌ترین پارک کروکودیل خاورمیانه در جزیره قشم قراردارد.
  چاه‌های طلا

  در بندر لافت حدود ۵۰ تا ۶۰ حلقه چاه موجود است که در زمان‌های قدیم هنگام بارندگی آب باران در داخل آن‌ها ذخیره می‌شده‌است و تا مدتی خنک و سالم باقی می‌مانده‌است.

  گفته می‌شود که در زمان‌های قدیم تعداد این چاه‌ها ۳۶۶ عدد بوده‌است، یعنی به تعداد روزهای سال و یک عدد هم بیشتر برای سال‌های کبیسه و هر روز از یکی از این چاه‌ها برای آب شرب استفاده می‌شده‌است و به همین علت در تمام روزهای سال این چاه‌ها آب شرب مردم این جزیره را تأمین می‌کرده‌است. به گفته مردمان محلی نام این چاه‌ها طلا نمی‌باشد و در اصل «تلا» است. در واقع در قدیم «تل آو» بوده‌است. «تل» به معنی تپه‌ای که مشرف بر این چاه‌ها است و «آو» که در زبان محل همان معنی آب را می‌دهد. این چاه‌ها دارای اشکال مختلفی مانند مربعی ، مستطیلی ، دایره‌ای و حتی گلابی شکل می‌باشند و برداشت آب از آن‌ها توسط دلو انجام می‌شده‌است.
  اقتصاد گردشگری

  در سال‌های اخیر با تأسیس اقامتگاه‌های محلی، بسیاری از مردم این منطقه به صنعت گردشگری روی آورده‌اند. اکثر مردم ایران این منطقه را که یکی از مناطق آزاد ایران است به خاطر بازارهای آن می‌شناسند در حالی‌که قشم با داشتن جاذبه‌های طبیعی بسیار در ژئوپارک یونسکو ثبت شده‌است و پتانسیل بسیار زیادی در جذب گردشگران خارجی دارد.

  صیادی

  از منابع اصلی درآمد مردم این مناطق صیادی است. صیادی در این منطقه به وسیلهٔ قایق موتوری ، لنج و مشتا است.
  کسب و کارهای تجاری

  از دیگر منابع درآمد این مردم ایجاد بازارها و مغازه‌های کوچک است.
  دامپروری

  جزیره قشم تا حدودی توان بالقوه برای دامپروری را دارد و هم‌اکنون دامپروری به روش سنتی در جزیره انجام می‌گیرد. نزدیک به ۲۰۰۰ راس بز از نژادهای مخصوص تالی ، جزیرتی ، پاکستانی و هم چنین حدود ۳۰۰۰ راس گوسفند و گاو گوساله و چند هزار ماکیان در جزیره وجود دارد.

  منابع تغذیه دام‌ها بیشتر از سرشاخه‌ها و برگ درختان حرا است. مردم جزیره نوعی غذا به نام «فخاره» برای دام‌های خود درست می‌کنند.

  بیشتر دام‌ها در این جزیره در دشت مرکزی (یعنی توریان ، رمکان ، گربه دان و کاروان) هستند. شتر یا سفینه صحرا در گذشته از اهمیت خاصی برخوردار بوده که انطباق بیشتری با محیط جزیره داشته‌است و برای حمل و نقل وهم چنین شیر و گوشت نگهداری می‌شده‌است. شترداری بیشتر در روستای طبل، جی جیان، سهیلی و صلخ رایج است. تعداد شترها در این جزیره افزون بر ۳۰۰۰ نفر است.


  کشاورزی

  در جزیره قشم به دلیل کمی بارندگی و نبود آب شیرین کافی ، کشاورزی بسیار محدود است و بیشتر به صورت دیم صورت می‌گیرد و کشت غلات دیم نیز به دلیل یکنواختی بارندگی دستخوش نوسان زیاد می‌شود. به این ترتیب تولید کشاورزی قشم را می‌توان ناچیز دانست. نواحی کشت آبی در دشت توریان و نواحی زراعت دیم در روستای طبل ، گوران ، سهیلی ، گورزین ، ملکی ، لافت و گیاهدان واقع اند که نیمی از نخلستان‌های جزیره را در خود جای داده‌اند. این در حالی است که در سالیان دور بارندگی مساعد بوده و با توجه به خاک حاصلخیز، در اکثر نواحی جزیره کشاورزی انجام میشده.


  معادن

  در جزیره قشم معادن گوناگونی از قبیل نمک ، خاک سرخ ، گاز سنگ آهن و … وجود دارد که به‌ویژه در گذشته سبب رونق تجاری این جزیره بوده‌است و قسمتی از مشاغل جزیره نشینان را تأمین می‌کرده‌است.

  معدن سنگ لاشه تلمبر واقع در ۱۰ کیلومتری باختر بندر قشم با تولید سالانه ۳۵ هزار تن و معدن سنگ لاشه قشم واقع در ۱۴ کیلومتری جنوب غربی شهر قشم با تولید سالانه ۲۷۰۰ تن از مهم‌ترین معدن‌های قشم به‌شمار می‌روند.

  از جمله معادن عمده جزیره قشم، نمکدان است که به صورت تپه نمکی مدور (مخروطی) و به قطر قاعده ۷ کیلومتر در ارتفاع ۲۳۷ متر از سطح دریا قرار دارد. این منبع دارای بهترین نمک است که ذخائر آن ۴۲۰ هزار تن برآورد شده‌است.

  گاز جزیره قشم در سنوات گذشته برای اولین بار به وسیله شرکت ایران و انگلیس کشف و حفر شد به‌طوری‌که در منطقه کارگاه سه چاه نفت زده‌اند که عمق یکی از آن‌ها تا ۳۰۰۰ متر می‌رسد اما سر چاه‌ها را بسته‌اند
  منابع گاز

  جزیره قشم دارای دو میدان گازی گَوَرزین و سرخون است. تولیدات گاز شیرین میدان گورزین ، به عنوان خوراک پالایشگاه بندرعباس و گاز تولیدی سرخون نیز ، برای مصارف شهری ، صنعتی و نیروگاه‌های گازی ارسال می‌شود. پالایشگاه گاز گَوَرزین قشم حدود ۶۵ کیلومتری غرب جزیره قشم قرار دارد. تأسیسات گورزین به منظور تفکیک و نم‌زدایی گاز طبیعی استحصالی از پنج حلقه چاه شیرین حوضه گورزین و تثبیت میعانات گازی همراه طراحی و بهره‌برداری از آن در جزیره قشم آغاز شد. بر این اساس ظرفیت تولید این واحد ۲٫۱ میلیون مترمکعب گاز طبیعی در روز است که از طریق خط لوله ۱۲ اینچی زیر دریا به بندرعباس منتقل می‌شود. مخزن شماره ۱۱ پالایشگاه گورزین قشم ۲۰۰ هزار بشکه گنجایش دارد.

   

   

  معرفی هتل سما 1 قشم
  هتل سه ستاره سما ۱ در سال ۱۳۹۱ در یک محیط دنج و آرام در بهترین نقطه جزیره قشم ساخته شده است. این هتل ۵ طبقه که در سال ۱۳۹۴ مورد نوسازی قرار گرفته، در حال حاضر ۲۹ باب اتاق و سوئیت دارد. با وجود امکاناتی که در هتل به مسافران ارائه می شود و نزدیکی به مراکز خرید مهم، اقامت در این هتل برای بسیاری از مسافران که به قصد خرید راهی قشم شده اند؛ گزینه مطلوبی به نظر می رسد.

  امکانات هتل سما ۱ قشم
  هتل سما ۱ اتاق های دوتخته و سه تخته لوکس و نیز سوئیت های یکخوابه سه تخته لوکس و دوخوابه چهار تخته لوکس دارد. برای رفاه هر چه بیشتر مهمانان در واحدها امکاناتی چون آشپزخانه ، چای ساز ، یخچال و آب رایگان ، مینی بار با هزینه ، صبحانه و مبلمان در نظر گرفته شده است. همچنین شما به سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی ، حمام و لوازم بهداشتی ، روم سرویس و سیستم تهویه و گرمایش و سرمایش دسترسی خواهید داشت. برای سرگرم شدن هم تلویزیون و اینترنت در اتاق ها وجود دارد.
  هرچند در اتاق های هتل صندوق امانات جداگانه وجود ندارد، اما شما می توانید از صندوق امانات داخل لابی برای امن نگه داشتن وسایل ارزشمندتان استفاده کنید. اما این تنها خدماتی نیست که در لابی ارائه می شود؛ تلفن ، تلویزیون ، اینترنت و سرویس بهداشتی ایرانی هم در این بخش از هتل در نظر گرفته شده است. هتل سما تسهیلات خوبی هم برای رفت و آمد مسافران تهیه دیده که از آن جمله می توان به آژانس مسافرتی، تاکسی سرویس و ترانسفر رفت با هزینه اشاره کرد. لازم به ذکر است که در رستوران هتل تنها صبحانه سرو می شود.

  جاذبه های اطراف هتل سما ۱ قشم
  همانطور که گفتیم هتل سما دسترسی خوبی به مراکز تجاری قشم دارد. برای نمونه بازار قدیم، مراکز خرید پردیس، ستاره، خلیج فارس و سیتی سنتر تنها ۴ دقیقه از هتل شما دور هستند. قلعه پرتغالی ها نیز در نزدیکی هتل قرار گرفته و اگر می خواهید به فرودگاه جزیره بروید؛ باید ۴۷ دقیقه در راه باشید. هرچند فاصله هتل از دریا زیاد نیست، اما اگر اهل پیاده روی نیستید در مدت زمانی کوتاه با ماشین به ساحل دریا می رسید.

   برای مشاهده تورهای داخلی روی این لینک کلیک کنید.

  نحوه خرید تور قشم

  برای راهنمایی بیشتر و خرید آنلاین یا حضوری در آژانس سفرهای دور و نزدیک با کارشناسان ما در تماس باشید: 02166567643-02166567644

  تورقشم ، تور قشم ، تور هوایی قشم ، تور زمینی قشم ، تور هرمز ، تور هنگام ، تور قشم هرمز هنگام ، تور قشم ارزان ، تور قشم لحظه آخری ، تور شاد قشم ، هتل سما قشم ، رزرو هتل SAMA قشم ، تور هتل سما قشم  ، هتل SAMA قشم ، تور قشم گروهی ، رزرو هتل قشم ، رزرو پرواز قشم ، پرواز قشم ارزان ، تور قشم لحظه آخری ، تخفیف تور قشم 

  مشخصات فروشنده

  تهران
  آژانس سفرهای دور و نزدیک
  آژانس مسافرتی سفرهای دور و نزدیک دفتر شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سفرهای دور و نزدیک تهران ، میدان انقلاب ، کارگر جنوبی ، خیابان مهدیزاده ، پلاک 9
  Dooronazdiktravel.com@gmail.com
  02166567643-66567644
  09054480389-09054480390

  جهت طرح سوال، گزارش تخلف، ارسال انتقادات و یا پیشنهادات ابتدا باید در سایت عضو و یا وارد شوید.

  تخفیف های مرتبط

  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل 4 ستاره ایرمان

  قشم
  تخفیف 5 %
  3,135,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل 4 ستاره آوینا

  قشم
  تخفیف 5 %
  5,890,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل 4 ستاره آتامان

  قشم
  تخفیف 5 %
  3,325,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل 3 ستاره دیانا پلاس

  قشم
  تخفیف 5 %
  2,660,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل 2 ستاره لاچین

  قشم
  تخفیف 5 %
  2,755,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل 2 ستاره سان سیتی

  قشم
  تخفیف 5 %
  1,900,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل آپارتمان 2 ستاره قباد

  قشم
  تخفیف 5 %
  1,900,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل 2 ستاره پارک

  قشم
  تخفیف 5 %
  807,500 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل 4 ستاره دریتا

  قشم
  تخفیف 5 %
  3,372,500 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل 3 ستاره سینگو

  قشم
  تخفیف 5 %
  3,040,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل 4 ستاره رویال

  قشم
  تخفیف 5 %
  3,040,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل 2 ستاره شهریار

  قشم
  تخفیف 5 %
  1,615,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل 4 ستاره آرتمیس

  قشم
  تخفیف 5 %
  5,035,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل 2 ستاره رخسار

  قشم
  تخفیف 5 %
  3,135,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل 3 ستاره دیاموند

  قشم
  تخفیف 5 %
  2,166,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل 3 ستاره بهشت

  قشم
  تخفیف 5 %
  2,090,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل 3 ستاره مارینا 2

  قشم
  تخفیف 5 %
  3,182,500 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل 3 ستاره ریحان

  قشم
  تخفیف 5 %
  4,085,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل 3 ستاره ویهان

  قشم
  تخفیف 5 %
  2,850,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قشم هتل 3 ستاره شمس

  قشم
  تخفیف 5 %
  2,280,000 تومان