تور یکروزه طبیعتگردی تنگه دار نوشهر { تابستان 1403 } :

تور یکروزه آب بازی و طبیعتگردی تنگه دار شمال (آمازون ایران) { تابستان 1403 } تخفیف تور تنگه دار نوشهر ، تورتنگه دار ، تور شاد تنگه دار { تابستان 1403 } تورطبیعتگردی شاد ، تور شمال ارزان { تابستان 1403 }

پرداخت شما (تومان) :
945,000 تومان
10 %
تخفیف
1,050,000 تومان 105,000 تومان
ارزش واقعی سود شما
زمان باقی مانده
  پیشنهاد ویژه
  نوشهر

  شرایط استفاده

  جهت مشاهده تاریخها و رزرو تاریخ خود وارد قسمت مشاهده و خرید شوید.

  ایام تعطیل رسمی با هماهنگی قبلی با آژانس سفرهای دور و نزدیک

  یه ربع قبل از حرکت در محل حضور داشته باشید

  در صورت به حد نصاب رسیدن تور یا شرایط خاص جوی و یا جاده ای در تاریخ مورد نظر تور به اولین تاریخ بعدی ارجاع و برگزار خواهد شدویا تورجایگزین معرفی  میگردد.

  به همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر الزامی است.

  قبل و بعد از خرید هماهنگ فرمائید در صورت عدم هماهنگی هیچگونه مسئولیتی بر عهده سایت و مجری نمی باشد.

  شماره دفتر آژانس سفرهای دور و نزدیک 66567643-66567644

  توجه فرمایید : حتما پس از ثبت نام مشخصات کامل مسافرین شامل:

  اسم و فامیل،کد ملی،تاریخ تولد کامل ،نام تور و تاریخ انتخاب شده خود را به شمارهای تلگرام و واتساپ 09054480389-09054480390 ارسال نموده تا ثبت نام کامل و تایید شود درغیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی بر عهده آژانس نمیباشد.

  ضمنا اطلاع رسانی و برنامه سفر از طریق همان شماره چند ساعت قبل از حرکت

  برای ثبت نام کننده ارسال میگردد.

   

  ویژگی‌ها

  تور شاد و گروهی آب بازی در خنکای تنگه دار نوشهر (آمازون ایران)

  یک روز شاد و مفرح همراه با اکیپی شاد و دوست داشتنی

  صبحانه یک وعده

  پذیرایی برگشت

  نهار به عهده مسافر(توقف در رستوران)

  میتوانید ناهار خود را همراه داشته باشید و در طبیعت استفاده نمایید.

  بیمه حوادث گروهی

  لیدر مجرب 

  وسیله نقلیه توریستی اتوبوس 44 نفره مجهز به کولر ، تهویه و سیستم صوتی حرفه ای

  برنامه ای شاد و مفرح در طول مسیر

  هزینه ترانسفر محلی و ورودیه ها جداگانه با مسافر میباشد.

  (شامل ورودیه روستاها و مینی بوس رفت و برگشت به ییلاق)

  پذیرش و تخفیف ویژه گروهها و سازمانها

  زمان حرکت : جمعه ها و ایام تعطیلات رسمی ساعت 3 صبح وبرگشت تا ساعت 24

  مکان حرکت از میدان آزادی یا آرژانتین که روز قبل از حرکت اطلاع رسانی میگردد.

  قبل از خرید نسبت به قیمت تور اطمینان حاصل فرمائید.پس از خرید کنسلی پذیرفته نمی شود.

  توضیحات

  تور تنگه دار با آژانس سفرهای دور و نزدیک

  تنگ دار کجاست؟
  از روزهای گرم سال خسته شده‌اید؟ هوس آب‌بازی یا شنا کرده‌اید؟ دلتان تنوع یا تجربه مهیج می‌خواهد؟ ما به شما تنگ ‌دار را پیشنهاد می‌کنیم. برای رسیدن به تنگ ‌دار راهی جاده چالوس شوید. راه فرعی که به نوشهر می‌رسد را پیش بگیرید تا به روستای کشک‌سرا برسید. از اهالی روستا آدرس تنگ دار را بپرسید، اما یادتان باشد که اهالی محل این تنگ را به نام تنگ کشک‌سرا می‌شناسند. به مقصد که رسیدید، خودتان را برای رودخانه‌نوردی مهیج آماده کنید. شما قرار است در جایی خوش آب و هوا که مانند اسمش پر از دار و درخت است رودخانه‌نوردی کنید.رودخانه‌نوردی در رودخانه‌ای پر آب با دیواره‌های سنگی مرتفع را تصور کنید. بالای سرتان شاخه‌های درختان سرسبز رخ می‌نمایند و صدای پرندگان با غرش آب در گوشتان می‌پیچید. حوضچه‌ها زلال و عمیق‌اند؛ طوری که دلتان می‌خواهد از صخره‌های بلند در آن‌ها شیرجه بزنید. نسیم خنکی گردنتان را نوازش می‌کند و چشمانتان در حال ثبت زیباترین منظره است. این مکان بی‌نظیر تنگه دار نوشهر، آمازونی کوچک در قلب جنگل‌های خانیکان، نام دارد و از جاهای دیدنی نوشهر است.

   

   تنگ دار یکی از جاهای دیدنی نوشهر در استان مازندران است که در ارتفاعات و دل جنگل‌های سرسبز و در نزدیکی روستای کوشکسرا قرار دارد. این روستا از نام‌های متعددی چون کشکسرا، خُشکه‌سرا، کوشک سرا و کِشکه‌سره برخوردار است. تنگ دار نیز به ‌نام‌های تنگ دار و دره کُرکُرود شناخته می‌شود. مردمان محلی نیز به آن تنگ‌کُشکِ‌سرا می‌گویند. علت نام‌گذاری این تنگه شاید وجود دار و درخت اطراف آن باشد. عمق این رودخانه در طول مسیر متغیر است؛ به‌طوری که در ۴۰۰ متر ابتدایی، عمق آن زیاد نیست و تقریبا تا زانو در آب می‌روید؛ هرچند به‌تدریج دیوارهای تنگ به هم نزدیک‌تر شده و در نتیجه عمق آب بیشتر می‌شود تا جایی که در نهایت آب حداقل به سینه شما می‌رسد.


  کجاهارو بگردیم
  در مسیر تنگ دار حوضچه‌هایی وجود دارد که در صورت داشتن عمق کافی می‌توانید از یک شیرجه جانانه لذت ببرید. در واقع همین صدای دلنشین آب و شنا در حوضچه‌‌های زلال از جمله ویژگی‌های به‌یادماندنی حضور در ‌تنگ دار به شمار می‌رود؛ به‌خصوص که صخره‌های آن پوشیده از خزه و پرسیاوشان هستند و شاخه‌های پیچک از اطراف‌شان آویزان شده‌ و منظره‌ای بی‌بدیل خلق کرده‌اند.


  آشنایی با تنگه دار نوشهر
  یکی از زیباترین مکان‌هایی که می‌توانید لذت حضور در آن را احساس کنید در دل جنگل تنگ دار نوشهر و نزدیک به روستای کوشکسرا قرار دارد. تنگ دار خانیکان از دلپذیرترین جاذبه‌های گردشگری مازندران بوده که رودخانه‌ای آرام و گاهی وحشی دارد. عمق رودخانه در ابتدای مسیر حدود ۴۰۰ متر است و تا زانوی شما می‌آید اما هرچه به دیوارهای تنگ نزدیک‌تر شوید رودخانه عمیق‌تر می‌شود.
  فصل‌ها نیز در میزان عمق این رودخانه تأثیرگذارند. مثلاً در فصل بهار به علت آب‌شدن برف‌های زمستانی رودخانه عمیق‌تر از فصل زمستان است و منظره فوق‌العاده آمازون ایران با درختان پوشیده از خزه، دیواره‌های بلند، خزندگان و دوزیستان کمیاب، و صداهای پرندگان زیبا اوقات خوشی برایتان می‌سازد.

  چطور به تنگ دار نوشهر برویم؟

  سفر به تنگه دار نوشهر از مهیج‌ترین سفرهایی است که می‌توانید در زندگی تجربه کنید! ابتدا باید بدانید که دو مسیر مختلف برای رسیدن به مقصدتان وجود دارد. اگر از جاده چالوس به سمت نوشهر می‌روید، باید در تقاطع چالوس و نوشهر به راست بپیچید و از جاده کوشکسرا عبور کنید. این جاده هشت کیلومتر قبل از این شهر آغاز می‌شود و تا نوشهر ادامه دارد. بعد از رسیدن به روستای کوشکسرا، باید از یک جاده خاکی بگذرید و به سمت رودخانه کرکو حرکت کنید. در این مکان باید خودروی خود را پارک و مسیر تنگه دار را پیاده طی کنید. مسیری که برای رسیدن به تنگ دار طی می‌کنید پر است از پرسیاوشان ، سرخس ، و خزه همچنین در این مسیر  صدای رودخانه مدام گوش‌هایتان را نوازش می‌کند؛ گویی در رویا قدم برمی‌دارید!
  اگر از جاده هراز به سمت مقصد حرکت می‌کنید، باید بعد از ورود به نوشهر به جاده ساحلی ۲۲ که سیاهکلرود نام دارد بروید تا به تنگ دار برسید. تنگه دار در هشت‌کیلومتری جنوب نوشهر و در نزدیکی روستای کوشکسرا قرار دارد. اگر خودروی شخصی ندارید می‌توانید با اتوبوس‌هایی که مسیر نوشهر – چالوس را طی می‌کنند به سمت مقصد بروید و در روستای کوشکسرا پیاده شوید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد که با هواپیما به رامسر بروید و بعد با تاکسی به تنگ دار نوشهر برسید.  چرا باید تنگه دار را ببینیم؟

  طبیعت زیبای تنگ دار

  اگر بخواهم تنگه دار نوشهر را در یک کلمه خلاصه کنم، آن را “بهشت” می‌نامم! به همین علت است که تجربه سفر به این تنگ برای بسیاری از گردشگران و طبیعت‌گردان منحصربه‌فرد است. در تنگه دار شما می‌توانید رودخانه‌نوردی را با دوستان و خانواده تجربه کنید و چه چیزی لذت‌بخش‌تر است از آب‌تنی، شنا، صخره‌نوردی، و تنگ‌پیمایی در مکانی که در دل یک جنگل قرار دارد؟ شما می‌توانید با گذراندن ۱۶۰۰ متر رودخانه‌نوردی به محوطه جنگل تنگ دار نوشهر برسید و اوقات خوشی در آن سپری کنید.
  تنگه دار منطقه‌ای غنی از تنوع زیستی بوده و محل زندگی بسیاری از پرندگان ، خزندگان ، و دوزیستان است. با بازدید از این منطقه شما می‌توانید جانوران بی‌خطری مثل مار آبی ، قورباغه ، خرچنگ و مارمولک را مشاهده کنید و از ماجراجویی در دل طبیعت لذت ببرید!  لوازم مورد نیاز برای سفر به تنگ دار نوشهر

  همان‌طور که گفتیم سفر به تنگ دار نوشهر یک ماجراجویی هیجان‌انگیز و لذت‌بخش است که می‌توانید در طبیعت شمال کشور تجربه کنید؛ اما باید به لوازم و تجهیزات مورد نیاز هم توجه داشته باشید تا از سفرتان لذت ببرید. بعضی از این لوازم به شرح زیر است:

  لباس‌های مناسب
  برای سفر به تنگ دار نوشهر باید لباس‌های راحت و سبک که خشک‌شدن آن‌ها زمان کمی طول بکشد، انتخاب کنید؛ زیرا در این سفر باید در رودخانه شنا و آب‌تنی کنید و لباس‌هایتان خیس خواهد شد. بنابراین، بهتر است از پوشیدن لباس‌های چسبان و پارچه‌های سنگین خودداری کنید. برای حفاظت از پوست خود در برابر آفتاب نیز بهتر است لباس‌های آستین‌بلند بپوشید.
  کفش سازگار
  کفش نیز از مهم‌ترین لوازم برای سفر به تنگ دار است؛ چون شما باید در بستر رودخانه و صخره‌های تیز و لغزنده حرکت کنید و در این مسیر پای شما نباید آسیب ببیند. پس کفش یا دمپایی مناسب رودخانه نوردی و صخره‌نوردی را انتخاب کنید که جلوباز باشند و آب از آن‌ها خارج شود. همچنین بهتر است این کفش‌ها زیره‌ای نرم و لغزش‌گیر داشته باشند تا از لغزش روی صخره‌ها جلوگیری شود.
  پوشش ضد آب

  برای حفاظت از وسایل خود مثل موبایل ، دوربین ، پول و مدارک  بهتر است از پوشش‌های ضد آب استفاده کنید؛ برای این کار می‌توانید کوله‌پشتی ضد آب همراهتان ببرید. همچنین مطمئن شوید که وسایل خود را در جاهای قابل دسترس قرار داده‌اید تا در صورت نیاز به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

  جلیقه نجات

  جلیقه نجات از لوازم اضطراری است که باید همراه خود در سفر به تنگ دار داشته باشید؛ زیرا عمق آب در این مکان متغیر است.
  طناب
  طناب هم ابزار مفیدی است که در مسیر تنگ دار به شما کمک می‌کند. شما می‌توانید با طناب از جاهای عمیق و صعب از عبور گذر کرده و به هم‌سفران‌تان کمک کنید.
  تجهیزات دیگر
  برای سفر به تنگ دار نوشهر به تجهیزات دیگری هم نیاز دارید. مثلاً اگر قصد خوابیدن در جنگل را دارید ، باید چادر ، کیسه‌خواب ، پتو ، بالش ، چراغ‌قوه ، فندک و غذای خشک همراه خود داشته باشید. همچنین بسته کمک‌های اولیه را هم فراموش نکنید تا در صورت بروز هرگونه مصدومیت یا حادثه، بتوانید به خود یا هم‌سفران خود کمک کنید. عینک‌آفتابی ، کلاه ، کرم ضدآفتاب و حشره‌کش هم می‌توانند در حفظ سلامت شما مؤثر باشد.  جاهای دیدنی و تفریحی تنگه دار
  دیدنی‌های حیرت‌انگیز تنگه دار خانیکان

  تنگه دار نوشهر تفریحات مختلفی دارد. مثلاً یکی از آن‌ها شنا و آب‌تنی است. شما می‌توانید در رودخانه خنک و شفاف این تنگ قدم بردارید و در حوضچه‌هایش شنا کنید. از تماشای آبشاری که در این مکان وجود دارد لذت ببرید و در مناظر زیبای جنگل خانیکان هوای تمیز و تازه تنفس کنید. در این تنگ با گل‌ها و بوته‌های مختلفی روبه‌رو می‌شوید و جانوران بی‌خطر زیادی می‌بینید. صخره‌نوردی نیز با صعود به صخره‌های بلند و مرتفع برای شما ممکن است. اگر می‌خواهید از سفر خود به تنگ دار لذت ببرید بهتر است خود را برای چالش‌های مختلف صخره‌نوردی و دریانوردی آماده کنید!
  اگر قصد مسافرت به این شهر زیبا را دارید با سفرهای دورونزدیک همراه ما باشید تا دیدنی‌های این شهر را به شما معرفی نماییم.

  جاذبه‌های دیدنی اطراف تنگ دار
  وقتی پا به این تنگ می‌گذارید خودتان را برای مکان‌های هیجان‌انگیز دیگری که در اطراف آن قرار دارد هم آماده کنید! شما می‌توانید در سفر خود از جاذبه‌های دیگر گردشگری که در نزدیکی تنگ دار قرار دارد، بازدید کنید:
  جنگل تنگ دار نوشهر
  برای تجربه یک پیک نیک استثنایی در دل طبیعت، حتما به جنگل تنگ دار نوشهر بروید. بعد از رودخانه‌نوردی می‌توانید با همسفران خود کمی در این جنگل استراحت کنید و سپس به ماجراجویی در طبیعت بپردازید!

  جاذبه‌های دیدنی اطراف تنگ دار
  وقتی پا به این تنگ می‌گذارید خودتان را برای مکان‌های هیجان‌انگیز دیگری که در اطراف آن قرار دارد هم آماده کنید! شما می‌توانید در سفر خود از جاذبه‌های دیگر گردشگری که در نزدیکی تنگ دار قرار دارد بازدید کنید:
  جنگل تنگ دار نوشهر
  برای تجربه یک پیک نیک استثنایی در دل طبیعت حتما به جنگل تنگ دار نوشهر بروید. بعد از رودخانه‌نوردی می‌توانید با همسفران خود کمی در این جنگل استراحت کنید و سپس به ماجراجویی در طبیعت بپردازید!  روستای کوشکسرا

  بازدید از این روستا را از دست ندهید؛ زیرا در آن موزه مردم‌شناسی قرار دارد که به شما امکان تماشای انواع لباس و ابراز محلی مازندران را می‌دهد. همچنین دو امامزاده در این روستا وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها بازدید کنید.  دریاچه ممرز


  این دریاچه که به آن دریاچه ارواح نوشهر هم گفته می‌شود، در ۵۲ کیلومتری تنگه دار قرار دارد و بازدید از آن فرصتی استثنایی برای عاشقان طبیعت است. شما می‌توانید در کنار این دریاچه با سکوت هیجان‌انگیزش چای بنوشید و از تماشای سرسبزی درختان کیف کنید!  پارک جنگلی سی‌سنگان

  این پارک جنگلی ۳۷ کیلومتر با تنگ دار نوشهر فاصله دارد و مکانی مناسب برای کسانی است که به امکانات رفاهی مختلفی مثل آلاچیق ، سرویس بهداشتی ، نمازخانه ، پارکینگ و وسایل بازی برای کودکان احتیاج دارند.
  علاوه بر جاذبه‌های گردشگری که ذکر شد شما می‌توانید از جاهای دیدنی نوشهر مثل بازار سنتی ، پارک‌های مختلف ، یا رستوران‌های این شهر هم دیدن کنید و با تجربه‌های جدید از سفر خود لذت ببرید
  جنگل نوشهر


  جنگل‌های این منطقه به حدی سرسبز و وسیع هستند که شاخه‌ی آن‌ها در مسیر تنگ گسترده شده‌اند؛ به‌طوری که در تمام طول راه در زیر سایه‌ی آن‌ها قرار می‌گیرید و نور آفتاب به‌سختی از لابه‌لای شاخ و برگ‌ها به کف تنگ می‌رسد. در طول این مسیر احتمالا با گونه‌های مختلف خزنده و دوزیست بی‌خطر مانند مار آبی ، قورباغه ، خرچنگ و مارمولک برخورد خواهید کرد که هیجان این ماجراجویی را دوچندان می‌کنند.

  تنگ دار یکی از مناطق بکر در فاصله نه چندان دور از تهران است. رودی پرآب از میان این تنگ می‌گذرد و عبور از آن یک تجربه هیجان‌انگیز و منحصر به فرد خواهد بود. مناظر سرسبز و درختان درهم تنیده در این تنگ ، تماشایی و علت خاص بودن این منطقه نسبت به سایر مناطق مشابه هستند.

  دره‌ای عمیق با دیواره‌های بلند را تصور کنید که از میان آن رودخانه پر آبی می‌گذرد در آب خنک آن قدم بگذارید؛ آب خلاف جهت شما در حرکت است و حسی لذت‌بخش ایجاد می‌کند. هوای معتدل آن شما را به وجد می‌آورد و منظره پیش روی‌تان بکر است. برگ‌های پرسیاوشان و پیچک‌های آویزان رنگ دیگری به دیواره‌ها داده‌اند. اگر سرتان رابالا بگیرید درختانی را خواهید دید که بالای دیواره‌ها در هم تنیده‌اند. نور آفتاب از لابلای شاخ و برگ آن‌ها می‌تابد و منظره بی‌نظیری ساخته است. از همه مهیج‌تر عبور از رودخانه است. با هر قدم مشخص نیست در چه عمقی قدم می‌گذارید. در یک قدم ممکن است آب تا زانوی‌تان بالا بیاید و در قدم دیگر تا شانه‌های‌تان.

  حتما تا اینجا متوجه شده‌اید که بهترین زمان سفر به تنگ دار فصل تابستان است. مسیری خنک‌، سایه و امکان آب‌بازی باعث شده این منطقه به بهترین مقصد در این فصل تبدیل شود. در فصل بهار آب رودخانه به بیشترین عمق خود می‌رسد. بهتر است در فصل زمستان به این منطقه نروید.

  در این سفر قرار است پاها را به آب خنک رودخانه بزنید یا شاید دل‌‌تان خواست با همسفران‌‌‌تان آب بازی کنید؛ پس داشتن یک دست لباس اضافه ضروری است. از بردن وسایلی که در آب آسیب می‌بینند خودداری کنید، زیرا در رودخانه‌نوردی ممکن است وسایل‌تان به درون آب بیفتد و خیس شود؛ کل مسیر رودخانه‌نوری سایه است؛ بنابراین نیازی به همراه داشن عینک آفتابی ندارید. هرچه می‌توانید لوازم کمتری با خود به همراه داشته باشید تا از رودخانه‌نوردی خود لذت ببرید. آشنایی با شنا در این منطقه بسیار مفید است اما اگر شنا بلد نیستید نگران نباشید با همسفران حرفه‌ای یا کمک لیدر می‌توانید از این تنگ بگذرید و لذت ببرید.

   برای مشاهده تورهای داخلی روی این لینک کلیک کنید.

   

  نحوه خرید تور تنگه دار (آمازون ایران)

  برای راهنمایی بیشتر و خرید آنلاین یا حضوری در آژانس با کارشناسان ما در تماس باشید: 02166567643-02166567644

  تورتنگه دار ، تورتنگ دار ، تورشادتنگه دار ، تورشاد ، تورطبیعتگردی شاد ، تور ارزان شاد ، تورآب بازی ، تور آبشار ، تورخانیکان ، کشک سرا ،  تور شمال ، تور تنگه دار ، تور آب بازی ، تور یکروزه شمال ، تور شمال ارزان ، تخفیف تور شمال ، تور شمال از تهران ، تور شمال از کرج ، تور گردشگری ، تور طبیعتگردی ، تور ایرانگردی ، تور ارزان ، تخفیف تور شمال،تور شمال دو روزه ، تور یکروزه تنگه دار ، تور شاد شمال ، تنگ دار نوشهر ، تورشاد ، تور تنگه دارنوشهر ، تورتنگه دار ازتهران ، تورتنگه دار از کرج ، تورتخفیف دار ، تور طبیعتگردی ارزان ، تور شاد طبیعتگردی ، تور ارزان طبیعتگردی ، تور شاد تنگه دار ، تور ارزان تنگه دار ، تور تنگه دار شاد ، تور تنگه دار ارزان ، توریکروزه ، توردوروزه ، تورسه روزه

   

   

   

   

   

   

  مشخصات فروشنده

  تهران
  آژانس سفرهای دور و نزدیک
  آژانس مسافرتی سفرهای دور و نزدیک دفتر شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سفرهای دور و نزدیک تهران ، میدان انقلاب ، کارگر جنوبی ، خیابان مهدیزاده ، پلاک 9
  Dooronazdiktravel.com@gmail.com
  02166567643-66567644
  09054480389-09054480390

  جهت طرح سوال، گزارش تخلف، ارسال انتقادات و یا پیشنهادات ابتدا باید در سایت عضو و یا وارد شوید.

  تخفیف های مرتبط

  پیشنهاد ویژه

  تور قلعه رودخان | ویژه تابستان{ تابستان 1403 }

  قلعه رودخان
  تخفیف 10 %
  936,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور 3/5 روزه شیراز {1403}

  شیراز
  تخفیف 15 %
  5,185,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور جنگل ابر | تور جنگل ابر { تابستان 1403 }

  شاهرود
  تخفیف 10 %
  2,880,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور برنجستانک و سد زمزم { تابستان 1403 }

  سوادکوه
  تخفیف 10 %
  1,125,000 تومان