تور ترکمن صحرا 3/5 روزه | تورگلستان ، تور بندر ترکمن | {بهار 1403} :

تخفیف تور 3/5 روزه ترکمن صحرا ، گلستان | {بهار 1403} تور گلستان ، تور بندر ترکمن ، تور آشوراده تور ترکمن صحرا ارزان ، تور یکروزه شمال

پرداخت شما (تومان) :
5,850,000 تومان
10 %
تخفیف
6,500,000 تومان 650,000 تومان
ارزش واقعی سود شما
زمان باقی مانده
  پیشنهاد ویژه
  گلستان

  شرایط استفاده

  جهت مشاهده تاریخها و رزرو تاریخ خود وارد قسمت مشاهده و خرید شوید.

  امکان تغییر برخی گشتها بعلت عدم امکان ورود به مناطق خاص بدلیل قوانین خاص یا ایام خاص یا شرایط جوی وجود دارد.

  اتاقهای 4 و 5 تخته

  اتاق تک ، دو و سه تخته افزایش نرخ دارد

  در صورت موجود نبودن تاریخها حتما قبل از رزرو جهت تاریخ و ظرفیت با آژانس تماس گرفته شود.

   شماره دفتر آژانس سفرهای دور و نزدیک 66567643-66567644 

  توجه فرمایید : حتما پس از ثبت نام مشخصات کامل مسافرین شامل:

  اسم و فامیل،کد ملی،تاریخ تولد کامل ،نام تور و تاریخ انتخاب شده خود را به شمارهای تلگرام و واتساپ 09054480389-09054480390 ارسال نموده تا ثبت نام کامل و تایید شود درغیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی بر عهده آژانس نمیباشد.

  ضمنا اطلاع رسانی و برنامه سفر از طریق همان شماره چند ساعت قبل از حرکت

  برای ثبت نام کننده ارسال میگردد.

   

  ویژگی‌ها

  تور 3/5 روزه وی ای پی گلستان ترکمن صحرا

  هماهنگی تاریخ قبل از خرید با آژانس

  گشتها دریاچه گل رامیان ، بندر ترکمن ، قایق سواری تا آشوراده و خرید سوغات ، جزیره آشوراده ، قلعه روسها ، مقبره خالد نبی ، آبشار تمام خزه ای کبود وال ، سر نگارستان و ....

   

  خدمات

  3 وعده صبحانه و دو شب اقامت در هتل 3 ستاره

  پذیرایی عصرانه بیمه راهنما

  اتوبوس توریستی مجهز

  کلیه ورودیها و هزینه ترانسفر محلی (نیسان یا مینی بوس)برعهده مسافر می باشد

  بیمه حوادث گروهی مسافران  و همراهی لیدر مجرب و حرفه ای

  خرید و رزرو مسافر از سایت به منزله مطالعه شرایط و قبول آنها میباشد.

   

  توضیحات

  تور گلستانگردی + ترکمن صحرا با سفرهای دور و نزدیک

  گلستان نام جدید سرزمین تاریخی است که در طول تاریخ و تا سده هفتم هجری به نام ایالت گرگان و از آن پس تا آغاز سده دهم به نام استرآباد و در نوشته‌های دوران اولیه اسلامی به نام (جرجان) و از اسفند ۱۳۱۶ گرگان نامیده شده‌است. این استان تا سال ۱۳۷۶ بخشی از استان مازندران بود اما در آن سال به صورت استانی مستقل بنام گلستان درآمد و شهرستان گرگان به عنوان مرکز آن برگزیده شد. بیش‌تر شهرهای کنونی استان از دیرینگی چندانی برخوردار نیستند و از بزرگ‌شدن روستاها به وجود آمده‌اند و به عبارتی روستا شهر به شمار می‌آیند. با این همه شهرهای گرگان و گنبدکاووس ریشه در تاریخی دارند. روستاهای استان گلستان به صورت متمرکز و نزدیک به هم هستند. این روستاها در راستای جاده‌ها و رودها به صورت طولی و در بخش‌های کوهستانی به صورت پله‌ای هستند.  ولایت گرگان در خلافت عباسی
  پیشینه تاریخی این سرزمین به ۷ هزار سال پیش و در غار کیارام واقع در روستای (فرنگ) بخش گالیکش به دوران پارینه سنگی بر می‌گردد. پژوهش‌های تازه نشان داده‌است که منطقهٔ گرگان از ۶ هزار سال پیش تمدن پیش از آریایی‌ها را در خود جای داده بوده‌است  کهن‌ترین آثار دورهٔ نوسنگی ایران از غار کمربند و غار هیتو در نزدیکی بهشهر پیدا شده‌است. این آثار از آشنایی مردمان آن زمان به سفالگری ، هنر بافتن ، اهلی کردن جانورانی مانند بز کوهی و ساخت ابزارهای سنگی صیقلی حکایت دارد. کاوش‌های تورنگ‌تپه در نزدیکی گرگان نیز نشان داده‌است که این منطقه دارای روستاهای پر جمعیت سفالگری انبوه و شبکهٔ آبیاری کشاورزی بوده‌است و دیرینگی آن دست کم به اندازهٔ شهر سوخته در سیستان است. نام این سرزمین در سنگ نوشته‌های هخامنشی از جمله سنگ نوشتهٔ داریوش در بیستون به صورت ورگانه و در نوشته‌های پهلوی به صورت گورکان آمده‌است.

  تاریخ‌نگاران یونانی از آن با نام هیرکانی یاد کرده‌اند. پدر داریوش هخامنشی زمانی فرمان‌روای این منطقه بوده‌است. اسب سواران گرگانی همواره مورد توجه هخامنشی‌ها بودند و داریوش برخی از گرگانی‌های دلاور را در سپاه جاویدان وارد کرد. می‌گویند شهر باستانی استرآباد را خشایارشاه به یادبود زن یهودی خود که او را استر (ستاره) نام نهاده بود ساخت. در زمان اردوان دوم اشکانی (۱۲۸–۱۲۴ پیش از میلاد) هیرکانی و کارمانیا (کرمان) زیر فرمان خاندان گودرز بود و جانشینان گودرز تا سدهٔ دوم پس از میلاد به طور مستقل آن را اداره کردند.

  این سرزمین خوش آب و هوا از آرامشگاه‌های بهاری و تابستانی شاهان اشکانی بود. در همین دوران بود که ساختن دیوار بزرگ که به نام سد سکندر شناخته می‌شود (این دیوار در برخی منابع تازه «دیوار گرگان» خطاب می‌شود) آغاز شد تا از یورش هون‌ها به خاک ایران جلوگیری کند. کار ساختن این دیوار که درازای آن را از ۱۵۵ تا ۱۷۰ و گاهی ۳۰۰ کیلومتر نوشته‌اند در دورهٔ ساسانی نیز پیگیری شد و می‌گویند که انوشیروان به بازسازی آن فرمان داد.

  در همین دورهٔ ساسانی بناهای محکمی در مرز و در جای جای منطقه برای پایداری در برابر یورشگران ساخته شد. پس از برآمدن اسلام این منطقه به سال ۳۵ قمری خراجگزار عرب‌های مسلمان شد. در روزگار سلیمان بن عبدالملک ، یزید بن مهلب ولایت گرگان را به سال ۹۸ قمری فتح کرد و شهر جرجان از آن پس کرسی ولایت جرجان شد. این شهر در سدهٔ ۳ و ۴ هجری بسیار آباد شد و در روزگار فرمان روایی‌های مستقل ایرانیان به زیر فرمان ساسانیان درآمد. سپس گاهی در دست آل بویه و گاهی سامانیان بود تا این که آل‌زیار بر آن جا دست یافتند و به‌آبادی آن کوشیدند. (توجه داشته باشید شهر جرجان در یورش مغول‌ها ویران شد و شهر کنونی گرگان زمانی استرآباد نامیده می‌شد)

  خاندان آل‌زیار شناخته شده‌ترین فرمان‌روایان این منطقه هستند که از آغاز سدهٔ چهارم (۳۱۶ قمری) تا میانهٔ سدهٔ پنجم (۴۳۵ یا ۴۴۱ قمری) در منطقهٔ گرگان ، طبرستان و گیلان فرمانروایی کردند و گاهی تا ری ، اصفهان ، همدان و دینور را نیز در فرمان خود داشتند. مرداویج بنیان‌گذار این دودمان ریشهٔ خود را به شاهان گذشته ایران می‌رساند و در سر داشت بغداد را به چنگ آورد و پادشاهی ایرانیان را بار دیگر بنیان گذارد. با این همه نه تنها او بلکه فرمان‌روایان پس از او نیز نتوانستند به چنین آرزوهای بزرگی دست پیدا کنند و سلجوقیان به فرمانروایی آن‌ها پایان دادند. قابوس بن وشمگیر شناخته شده‌ترین فرمانروایان آل‌زیار است که آوازهٔ دانش دوستی اش باعث شده بود بزرگانی چون ابوریحان بیرونی و ابن‌سینا به سوی گرگان بروند.

  ابوریحان بیرونی برخی از پژوهش‌های خود را در پیرامون شهر گرگان انجام داد و نخستین کتاب مهم خود به نام آثار الباقیه عن قرون الخالیه، را به نام قابوس نوشت. از خود قابوس کتابی با نام قابوس‌نامه برجای مانده‌است که از آثار ادبی و اخلاقی مهم ایران به شمار می‌آید. بنای برج قابوس ، در شهر گنبدکاووس نیز به فرمان او ساخته شده‌است که بزرگ‌ترین بنای آجری جهان به شمار می‌آید.

  اگر قصد مسافرت به این شهر زیبا را دارید با سفرهای دورونزدیک همراه ما باشید تا دیدنی‌های این شهر را به شما معرفی نماییم.  ترکمن صحرا کجاست؟

  در شمال شرقی ایران عزیزمان منطقه زیبایی وجود دارد که به ترکمن صحرا مشهور است. ترکمن صحرا شامل مناطق بزرگی از استان‌های گلستان و خراسان شمالی است و شهرهایی مثل گنبد کاووس ، بندر ترکمن ، کلاله ، آق قلا و... در این منطقه قرار دارند. ترکمن صحرا در نقشه ایران از سمت غرب به دریای خزر  و از شمال به جمهوری ترکمنستان می‌رسد. سمت شرق این منطقه را خراسان و بجنورد و دره‌گز در آغوش گرفته و از جنوب با کوهپایه‌های جنگلی البرز‌ شمالی پایان می‌یابد. برای شروع سفری جذاب و کشف زیبایی‌‌های این منطقه می‌توانید راهی استان گلستان و شهر گنبد کاووس شوید.

  هزاردره‌های ترکمن صحرا مانند رقص موج‌های دریا می‌مانند.


  چرا ترکمن صحرا خاص است؟

  به دلیل موقعیت جغرافیایی این منطقه جاذبه‌های طبیعی و تاریخی منحصر‌ به‌ فردی در آن وجود دارد. از بلندترین برج آجری جهان تا هزار دره‌ها ، گورستان سنگی مرموز و اسب‌های اصیل ترکمن هر کدام به تنهایی می‌تواند دلیلی برای سفر به ترکمن صحرا باشد. در کنار این جاذبه‌ها ، فرهنگ غنی و موسیقی مردم ترکمن نیز میراثی گران‌بها برای ترکمن‌ صحراست. در ترکمن صحرا می‌توان میان آوای دوتار و طرح و رنگ لباس زنان غرق شد.  در ترکمن صحرا چه می‌بینیم؟

  مقبره خالد نبی و گورستان سنگی
  از میان پیچ و خم جاده‌ای زیبا که عبور کنید به کوهی به نام «گوگجه داغ» می‌رسید. مقبره‌ای پر از روایت بر فراز این کوه جای گرفته. وقتی اینجا می‌رسید بی‌اغراق حس می‌کنید میان تابلو نقاشی ایستاده‌اید. حس می‌کنید هر قدمی که برمی‌دارید بر روی بوم‌ نقاشی اتفاق می‌افتد. میزان زیبایی طبیعت به قدری است که می‌خواهید تمام تپه ماهورها و دره‌ها را بالا و پایین بروید گل‌های زرد را ببویید و هر تکه‌سنگی را که دیدید در آغوش بکشید. این‌جا تکه‌ای از ترکمن‌صحرا است؛ طبیعت اطراف زیارتگاه خالدنبی جایی که یک طرف‌تان تپه‌ماهورهای سبزرنگ و طرف دیگر هزاردره‌ها چشمان‌تان را جادو می‌کنند.

  هزاردره چیست؟

  هزاردره‌ها (بدلند) یک پدیده زمین‌شناسی‌اند که در مناطقی از سنگ‌های سست یا رسوبات ریز (عمدتا رس) تشکیل شده‌اند. در این منطقه‌ها عمدتا پوشش گیاهی وجود ندارد و علت نام بدلند همین موضوع است. از طرفی فرسایش‌های آبی و تراکم زیاد آبراهه‌ها باعث ایجاد ناهمواری‌های زیادی شده که به آن در فارسی هزاردره بگویند.  خالد نبی چه کسی بود؟

  بر اساس روایت‌ها، «خالدبن‌سنان»، که در بین ترکمن‌ها به «خالدنبی» مشهور است، یکی از چهار پیامبری است که در حد فاصل دوره‌ حضرت عیسی و پیامبر اسلام زندگی می‌کرده است. خالد نبی متولد سرزمین عدن در یمن بوده و زمان ساسانیان به ایران می‌آید. درباره علت مهاجرت او دو نظریه وجود دارد: برخی می‌گویند برای تبلیغ دین مسیحیت و برخی می‌گویند برای فرار از دست دشمنان خود به این منطقه آمده است. خالد نبی از شخصیت‌های محبوب و مورد احترام ترکمن‌هاست. در کنار زیارتگاه او تعدادی اتاق و زائرسرا برای اقامت و استراحت زائرین، و همچنین یک مسجد، ساخته شده است.
  گورستانی مرموز
  در نزدیکی مقبره خالدنبی تعدادی تندیس‌ سنگی وجود دارد و آن مکان را شبیه به گورستان کرده است. افسانه‌های زیادی برای این تندیس‌های سنگی روایت می‌شود. برخی آن‌ها را پیکره سنگ شده دشمنان خالد نبی می‌دانند که گرفتار خشم خداوند شده و به شکل سنگ در آمده‌اند. برخی روایت‌ها هم می‌گویند خالد بن سنان از دست قوم خورشید به قله کوه گوگجه داغ پناه می‌آورد و با یارانش به خواست خداوند به شکل سنگ در می‌آیند تا اسیر دشمنان نشوند. نظریه دیگری هم می‌گوید که این تندیس‌ها سنگ قبر ساکنین آن مکان بوده‌ است. در این نظریه برخی تندیس‌های بزرگ را به مردانی که کلاه بر سر و شال بر کمر دارند تشبیه کرده‌اند و سنگ‌های کوچک را به شکل زنان می‌دانند. برخی این سنگ‌ها را به صلیب تشبیه کرده‌اند و گروهی دیگر این تندیس‌های بزرگ و کوچک را شبیه اندام‌های زن و مرد می‌دانند. آنچه راجع به این منطقه حائز اهمیت است قدمت تاریخی‌اش است که به هزار سال پیش برمی‌گردد و اکنون به عنوان یک اثر ملی نیز به ثبت رسیده است. متاسفانه طی سال‌های اخیر صدمات زیادی به این تندیس‌های تاریخی وارد شده است. پیش از آن‌که به طور کل نابود شوند بازدید از این یادگار تاریخی مرموز را از دست ندهید.

  تور گلستان با سفرهای دور ونزدیک

  گرگان مرکز استان گلستان در شمال شرق کشورمان واقع شده است. این شهر تا همین نیم قرن پیش استرآباد خوانده می‌شد. برای رفتن به گرگان راه‌های مختلفی وجود دارد. اگر زمان شما محدود است و می‌خواهید سریع به مقصد سفرتان برسید بلیت هواپیما بگیرید. اما اگر مسیر شمال برای شما دل‌انگیز است و نمی‌خواهید از زیبایی‌های آن بی‌نصیب باشید زمینی سفر کنید. حدود 6 ساعت برای سفر زمینی و 50 دقیقه برای سفر هوایی وقت لازم دارید تا به این شهر زیبا برسید. قطار هم می‌تواند از گزینه‌های شما برای سفر به گرگان باشد.

  گرگان به خاطر آب و هوای معتدل مناظر بکر و آثار تاریخی متعدد منحصر به فرد شده است. این شهر به لحاظ شرایط اقلیمی بسیار متنوع است؛ به این صورت که شما در گوشه‌ای از این شهر اقلیم جنگلی و در گوشه دیگر اقلیم بیابانی را می‌توانید ببینید.
  مسیرهای دسترسی و رفتن به گلستان
  مسیرهای ریلی جاده ای و هوایی برای این استان فعال می باشند و با توجه به مبدا حرکت و نوع سفری که قصد دارید انجام دهید می توانید از هر کدام این مسیر ها استفاده کنید. در صورت استفاده از پرواز شما به فرودگاه گرگان دسترسی دارید و سپس از آنجا می توانید به سایر نقاط استان بروید. برای همراهی با تور با اتوبوس یا رفتن به استان گلستان با وسیله شخصی جاده فیروز کوه در انتظار شما می باشد تا از تهران خود را به استان گلستان برسانید. در صورتی که در فلات مرکزی هستید از طرق جاده گرمسار، سمنان سپس شاهرود نیز می توان به استان گلستان سفر کنید. البته این مسیر برای افرادی که از تهران به سمت گلستان قصد حرکت دارند، نسبت به مسیر فیروزکوه طولانی تراست. مسافت جاده ای بین تهران تا گرگان 400 کیلومتر می باشد که از شهرهای چون قائم شهر و ساری نیز می گذرد و می توان با اتوبوس آن را در 5 ساعت و نیم طی کرد.

  جاذبه های گلستان گردی در تور گلستان و ترکمن صحرا با سفرهای دور و نزدیک

  آبشار شیرآباد
  در منطقه شیر آباد استان گلستان مجموعه آبشاری با نام شیر آباد قرار دارد که در همان بدو ورود نگاه شما را به خود جلب می کند. این مجموعه از آبشارهایی با ارتفاعات متفاوت تشکیل شده است و محیط‌های مناسبی برای شنا و آب بازی فراهم می آورد. در کنار طی کردن آبشار پلکانی و رساندن خود به آبشار های بعدی، امکان بازدید از غار شیرآباد نیز وجود دارد.

   

  پارک جنگلی ناهارخوران

  حتی اگر به استان گلستان هم سفر نکرده باشید در میان دوستان و آشنایان مطمئنا اسم پارک جنگلی ناهار خوران را بارها شنیدید. این پارک جنگلی از معروف ترین مناطق استان گلستان است که حتما یک بار را باید به آن سفر کنید. فاصله پارک جنگلی ناهار خوران با گرگان 4 کیلومتر است و در سمت جنوبی شهر قرار دارد.

  آبشار کبودوال

  یک آبشار متفاوت که اکثر قسمت های آن با خزه پوشیده شده است و به آبشار خزه ای نیز معروف می باشد. برای رسیدن به آبشار کبودوال باید به شهرستان علی آباد کتول بروید. در 5 کیلومتری جنوب شرقی علی آباد کتول می توانید با 30 دقیقه پیاده روی خود را به آبشار کبودوال برسانید. امکانات رفاهی خوبی برای مسافران در این منطقه وجود دارد.

  گورستان خالدنبی

  گورستان تاریخی خالد نبی با سنگ های بسیار خاص و متفاوت که شهرت بالایی دارد و در نزدیکی زیارتگاه خالد نبی نیز می باشد، توجه طبیعت گردان، تاریخ نگاران و مسافران زیادی را از داخل و خارج کشور به سمت خود جلب کرده است. این گورستان در فاصله 62 کیلومتری و جهت شمال شرقی شهر کلاله قرار دارد و روستای گچی سو در 6 کیلومتری آن است.

  چشمه گل رامیان

  این چشمه متفاوت با همه چشمه هایی است که قبلا دیدید. چرا که می توان از آن به اسم استخر گل رامیان نیز یاد کرد. در دل جنگل شما با یک چشمه استخر مانند روبرو هستید که عمق آن در برخی نواحی به هشتاد متر هم می رسید. پس مراقب وارد شدن به آن باشید. نسبت به سالهای گذشته حجم آب چشمه کاهش داشته است، اما طبیعت زیبا و بی نظیر آن هنوز جذابیت زیادی دارد.

  برج گنبد قابوس

  در کنار جاذبه های طبیعی استان گلستان، برج گنبد قابوس که در مرکزیت شهر گنبد قرار دارد و جز آثار ثبت شده در میراث جهانی یونسکو نیز هست، به عنوان معروف ترین بنای گردشگری این استان به حساب می آید. یک میل گند تاریخی با ارتفاع 72 متر که گردشگران زیادی را از نقاط مختلف جذب خود می کند. سبک معماری خاص این بنا تحسین برانگیز است چرا که بعد از حدود هزار سال علاوه بر ظاهر زیبا، همچنان از استحکام بالایی نیز برخوردار می باشد.این پارک ملی که یک حیات وحش کامل نیز می باشد به عنوان اولین پارک ملی ایران شناخته می شود. حیوانات متنوعی از جمله خرس قهوه ای ، گرگ ، آهو ، میش ، گراز ، قوچ ، پلنگ و .. در این پارک ملی زندگی می کنند. وسعت پارک ملی گلستان 92 هزار هکتار است و با وجود آبشارها و رودخانه های زیبایی که در آن وجود دارد یک جاذبه دیدنی و متفاوت می باشد. این پارک ملی در فاصله 55 کیلومتری گنبد قرار دارد.

  روستای جهان نما

  اگر می خواهید مدتی از دنیای مدرن ، صنعتی و فضای تکنولوژی خارج شوید، روستای جهان نما را از دست ندهید. منطقه ای که در آن خبری از تلفن ، آنتن دهی موبایل ، آب لوله کشی و … نیست. یک محیط کاملا سنتی با ساکنین بومی که در آب و هوای خنک قرار گرفته است. این روستا در تابستان هم خنکی خود را حفظ می کند و بهتر است در فصول سرد به آن سفر نکنید. برای رفتن به این روستا ابتدا خود را به روستای درازنو برسانید و از آنجا اگر اتومبیل قوی و مناسبی برای ادامه مسیر ندارید، با وانت به روستای جهان نما بروید.

  استان های شمالی در زمینه بازارهای محلی و ساحلی از شهرت بالایی برخوردارند. یکی از این بازارها در بندر ترکمن و نزدیک اسکله این شهر قرار دارد. با سفر به بندر ترکمن می توانید هم از تفریحات موجود در اسکله برخوردار شوید و هم سری به بازار ساحلی آن بزنید.حالا که تا بندر ترکمن رسیده اید می توانید با قایق از این بندر به جزیره آشوراده که تنها جزیره موجود در دریاچه خزر است سفر کنید. فاصله جزیره تا بندر ترکمن با قایق حدود ده دقیقه است. این جزیره متروک است و کسی در آن زندگی نمی کند.جنگل و آبشار رنگو ، آبشارهای دره تل انبار ، پارک شبنم نوده خاندوز ، پارک جنگلی مرتفع هزار پیچ ، جنگل و آبشار زیارت ، غار دیو سپید ، پارک جنگلی تنگه چهل چای ، زیتون تپه آزاد شهر ، پیرباد نوده خاندوز ، کوه قلعه موران ، آبشار لوه ، آبشارهای روستای ساسنگ و مسجد جامع گرگان.

   برای مشاهده تورهای داخلی روی این لینک کلیک کنید.

  نحوه خرید تورگلستان تا ترکمن صحرا

  برای راهنمایی بیشتر و خرید آنلاین یا حضوری در آژانس با کارشناسان ما در تماس باشید: 02166567643-02166567644

  تورگلستان ، تور گلستان ارزان ، تورگلستان شاد ، تورترکمن صحرا، تور ترکمن صحرا شاد ، تور ترکمن صحرا ارزان ، تور یکروزه شمال ، تور دو روزه شمال ، تور چند روزه شمال ، تورهای شمال ، بهترین تورهای شمال ، بهترین تورهای داخلی ، تور یکروزه شمال ، تور ماسوله ، تور گیلان ، تور سراوان ، تور مرداب سراوان ، تور شاد شمال ، تخفیف تور ماسال ، تور ماسال شاد ، تور مرداب سراوان ، تور فومن ، تور رودبار ، تور منجیل ، ماسوله گردی ، تور جنگل سراوان ، تور گیلانگردی ، تور ماسوله یکروزه ، تور ماسوله دو روزه ، تور ترکمن صحرا ، تور گلستان ، تور شمالگردی ، تور گروهی ، تور شاد ، تور نوروز ، تور آشوراده ، تور بندر ترکمن ، تور خالد نبی ، تور ترکمن ، تور کبودوال ، تور شیرآباد ، تور گل رامیان ، تور ناهارخوران ، تور گرگان ، تور گنبد قابوس ، تور نگارستان ، تور گلستان هتل ، تور گلستان بومگردی ، تور ترکمن صحرا ارزان ، تور شیرآباد ، توریکروزه ، توردوروزه ، تورسه روزه ، تور طبیعتگردی شاد ، تور طبیعتگردی ارزان ، تور شاد طبیعتگردی ، تور ارزان طبیعتگردی 

  مشخصات فروشنده

  تهران
  آژانس مسافرتی سفرهای دور و نزدیک
  آژانس مسافرتی سفرهای دور و نزدیک دفتر شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سفرهای دور و نزدیک تهران ، میدان انقلاب ، کارگر جنوبی ، خیابان مهدیزاده ، پلاک 9
  Dooronazdiktravel.com@gmail.com
  66567643-66567644
  09054480389-09054480390

  جهت طرح سوال، گزارش تخلف، ارسال انتقادات و یا پیشنهادات ابتدا باید در سایت عضو و یا وارد شوید.

  تخفیف های مرتبط

  پیشنهاد ویژه

  تور رفتینگ سامان زاینده رود 1403

  اصفهان
  تخفیف 10 %
  2,385,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور قلعه رودخان | ویژه نوروز و بهار 1403

  قلعه رودخان
  تخفیف 10 %
  936,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور 3/5 روزه شیراز {بهار 1403}

  شیراز
  تخفیف 15 %
  5,185,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور رامسر | جواهردشت | لاهیجان | سماسوس

  رامسر
  تخفیف 10 %
  2,835,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور طبیعتگردی یکروزه تنگه دار نوشهر

  نوشهر
  تخفیف 10 %
  945,000 تومان
  پیشنهاد ویژه

  دریاچه الیمالات و ساحل محمودآباد

  آمل
  تخفیف 15 %
  892,500 تومان
  پیشنهاد ویژه

  تور جنگل ابر | تور جنگل ابر 1403

  شاهرود
  تخفیف 10 %
  2,880,000 تومان